libertarianizm.pl

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Ano takie, że nikt się nim nie zajmował. Natomiast zarejestrowały się spamboty i dokleiły tony spamerskich linków i treści. Co jakiś czas zgłasza się chętny do zajmowania się tym, ale jakoś szybko zapał mu mija, szczególnie gdy stanowczo odmawiam zmiany silnika na jakiś oparty of bazę danych.
 
OP
OP
M

Marek Mazurkiewicz

New Member
5
0
Na spamboty powinno wystarczyć ograniczenie możliwości zakładania konta dla adminów. Co zmian technicznych to myślę, że mechanizm wiki jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Osobiście zastosował bym skórkę bardziej przypominającą Wikipedię ale to szczegół. Myślę że byłoby dobrze gdyby rodzące się Stowarzyszenie Libertariańskie rozwijało ten projekt. Zdecydowałem się napisać ze względu na obecny tutaj: http://www.libertarianizm.pl/cytaty błąd. Fredro powiedział inaczej.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Admini to mają tam dostęp, rzecz jasna. Ale w założeniu wiki miała mieć swobodniejszy dostęp, co wykorzystały spambot, a nikt poza nimi nie kwapił się do edycji.

SL chyba już ofiarowało pomoc, ale słuch o tej pomocy zaginął, gdy powiedziałem, że nie zmieniamy silnika i za bardzo wyglądu. Sednem tego wiki jest treść, a nie wygląd (celowo nie wygląda jak wikipedia, bo to nie jest wikipedia, ani nawet podobny twór).
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
Ja sie zglaszam na poukladanie tego syfu, Co prawda mialem w swoim CV tylko mediawiki ale mysle ze zmiana przyzwyczajen nie bedzie problemem.

docelowo myslalbym o stworzeniu moze czegos takiego http://kmeleon.sourceforge.net/ co prawda maja jeszcze starszy silnik ale dzieki temu mozna samemu skonstruowac oryginalny wtglad strony i wyglada tak jakby to bylo strona np. grzegorz.net mam dosc plastiku ktory oferuje mediawiki i chocbym sie zesral tym cssem to nie mozna wyrzucic elementarnych przycislow. Na stronie tamtego projektu widac tylko malutki przycisk edycji na koncu strony, cala reszta tylko czeka na kreatywnosc.

prztwroccie rejestracje albo chocby taka na zaproszenia
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Jeśli chcesz, to mogę spakować Ci dump całości i sobie to lokalnie ponaprawiasz. Potrzebny jest Ci jakiś WAMP (czy LAMP, bo nie wiem, czego tam używasz), choć w zasadzie Apache i PHP wystarczy, bo Dokuwiki nie korzysta z bazy. Jak będziesz dumny ze swojego dzieła, to odeślesz mi dumpa, a ja podmienię.
 
Do góry Bottom