Libertarianie Podbeskidzie i Stowarzyszenie Libertariańskie

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 500
Info na prośbę Krzyśka Maczyńskiego:Proponujemy członkom i sympatykom SL przebywającym na Południu spędzić fajnie razem czas, jak już to się przewijało w rozmowach, i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom – celem integracji.

Spotykamy się o 9:40 w Lipowej na rogu ul. Słonecznej i Turystycznej (ważne zwłaszcza dla dołączających; z wybierającymi się z Bielska-Białej ustalimy wspólnie sposób dotarcia). Wychodzimy na Skrzyczne, tam urządzamy odpoczynek w schronisku (spoko, po drodze też ), lepimy libkowego bałwana, po czym schodzimy inną, malowniczą trasą w to samo miejsce.
(Jeżeli ktoś uważa, że nie podoła, może się udać do Szczyrku i wyjechać na Skrzyczne, gdzie nas spotkać, dwiema kolejkami krzesełkowymi (lub jedną, a pozostałą część wyjść). Można też zjechać. Lub dołączyć do nas i zejść na nogach do Lipowej, a o podwiezienie do Szczyrku, jeśli tam się zostawiło samochód, poprosić. Czy jakieś tam kombinacje – kwestia dogadania się, my jesteśmy otwarci.) Planowany powrót do Bielska-Białej po południu, mniej więcej o zachodzie Słońca.

Podbeskidzia, Rybnika, Górnego Śląska, Małopolski i innych oddziałów, z których chętni, prosimy władze i członków o pomoc w rozpowszechnianiu!
A kto z dalsza, czy coś, i rozważa opcję, żeby tu nocować, może się z nami skontaktować.
Piszcie także na wydarzeniu, skąd i jak przybywacie, to może uda się Wam milej podróżować razem.
 
Do góry Bottom