Łamanie praw mniejszości a Strasburg

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Jacek mnie natchnął do pisania tym postem http://libertarianizm.net/thread-1820.html .
Moja propozycja ma trochę więcej sensu. Więc chodzi mi o złożenie do Strasburga skargi o łamanie naszych praw. Przede wszystkim chodzi o płacenie podatków które są nie moralne (nie zgodne z naszymi sumieniami). UE broni wszystkich mniejszości czy tylko tych lewackich? Jak uznają gejów za mniejszość a nas za bandę oszołomów którym się nic nie należy to należy pokazać ich hipokryzję. Niech pokarzą jak dbają o interesy mniejszości i pozwolą nam na odrobinę wolności. Możemy też powołać się na PDPC dokładnie na artykuł 18 i 28. Dobrze by było jakby ktoś uznał libertarianizm za religię albo wymyślił nową religię antypaństwową a nie płacenie podatków i np. bezmyślne przestrzeganie prawa pozytywnego uznał za grzech.
Czy mógłby się ktoś tym zająć?
 
D

Deleted member 427

Guest
Nie wiem. Jeszcze parę dni temu chciałeś zakładać partię polityczną. Nie sądzisz, że od tamtego czasu sporo pary poszło u ciebie w przysłowiowy gwizdek?

Zacznij od "nawracania" studentów z twojego roku. Jak "nawrócisz" 10 (10 apostołów), to zaczniemy rozmawiać na poważnie.
 
M

Matrix

Guest
Lancaster napisał:
kawador napisał:
A ile płacisz?

Miałem na myśli pro publico tak jak w tym linku. Jestem tylko biednym studentem ,więc
jak miałbym się tym zająć?

Biedny student ? Fajne określenie, jedyny okres w życiu człowieka, kiedy bycie biednym jest usprawiedliwiane, ciekawe dlaczego ?

A dlaczegóż to Trubunał w Strassburgu ma się zająć wyimaginowaną sprawą wyimginowanej mniejszości, gdzie masz tych pokrzywdzonych libertarianów ? Z tego co wiem to mają się dobrze. :)
 
D

Deleted member 427

Guest
Matrix napisał:
gdzie masz tych pokrzywdzonych libertarianów ? Z tego co wiem to mają się dobrze. :)

A gdzie masz tych pokrzywdzonych pedałów? Mniejszości seksualne to niby mają źle? Widziałaś kiedyś gejo-paradę przetaczającą się przez jakiekolwiek europejskie miasto? Tak twoim zdaniem wyglądają prześladowane mniejszości? Ci rzekomo prześladowani, wykluczeni, obsadzając się w roli ofiar, suną jak triumfalny pochód zwycięzców. Inwazyjna transowa muza, kilkanaście tirów zamienionych na taneczne platformy - co to ma kurwa być, pokrzywdzeni i wykluczeni?
 
OP
OP
Lancaster

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Matrix napisał:
gdzie masz tych pokrzywdzonych libertarianów ? Z tego co wiem to mają się dobrze. :)

W więzieniach jest pełno "niewinnych" ,którzy łamali prawo pozytywne.Wiem ,że ich czyny z ideologią nie mają wiele wspólnego.Ale czemu
np. nie bronić dilerów , oszustów podatkowych/nie płacących podatków ,bigamistów albo kogo chcecie jeśli nie łamał aksjomatu nie agresji i samoposiadania argumentując ich czyny obywatelskim nieposłuszeństwem albo działaniem dla idei. Tacy ludzie ,żeby wyjść mogą nawet zmienić poglądy na libertariańskie i powołać się na nie. Pokrzywdzeni może nie jesteście (chociaż ja uznaję za krzywdę przymusowe opodatkowanie i przestrzeganie idiotycznych ustaw) ponieważ jak to pewien anarchosatanista powiedział po co narażać dupę dla idei (dokładnego cytatu nie chce mi się szukać).

RiGhT_WiNg na jakiej podstawie to sugerujesz?
 
M

Matrix

Guest
Lancaster napisał:
W więzieniach jest pełno "niewinnych" ,którzy łamali prawo pozytywne.Wiem ,że ich czyny z ideologią nie mają wiele wspólnego.Ale czemu
np. nie bronić dilerów , oszustów podatkowych/nie płacących podatków ,bigamistów albo kogo chcecie jeśli nie łamał aksjomatu nie agresji i samoposiadania argumentując ich czyny obywatelskim nieposłuszeństwem albo działaniem dla idei.
Fakt, nie łatwo być libertarianinem w państwie przymusu podatkowego i obyczajowego, bardzo łatwo złamać prawo, dlatego rzeczywiście libertarianie często łamią prawo, są skazywani też prawomocnymi wyrokami, bardzo ładnie z twojej strony, że to wychwyciłeś, odrazu mi lżej na sercu, a przebyte cierpienia stały się nagle powodem do dumy. dzięki !
 

Kimono

Active Member
163
30
RiGhT_WiNg napisał:
Nie odnosicie wrażenia że Lancaster to troll?
Przecież to tzw. „student”, sam się przyznał. Istnieje już na ten temat literatura przedmiotu: A co do głównego wątku. Wytarczanie wszystkim procesów za wszystko, walka z systemem jego własną bronią, to dobra droga. Nie od dziś przecież.
 
M

Matrix

Guest
Kimono napisał:
A co do głównego wątku. Wytarczanie wszystkim procesów za wszystko, walka z systemem jego własną bronią, to dobra droga. Nie od dziś przecież.

to bardzo żmudna i długa droga, kto ma tyle cierpliwości i pieniędzy na procesy ?
 

Kimono

Active Member
163
30
Różni inteligentni ludzie, którzy mając coś społeczeństwu do zaoferowania, otrzymują w zamian dobra. Postawa antypaństwowa też wynika z inteligencji, więc masz korelację. Hłe, hłe.
 
Do góry Bottom