Korwin zachwycony: czystki w "Uważam Rze"

D

Deleted member 427

Guest
Janusz Korwin-Mikke ma być jednym z autorów nowej wersji "Uważam Rze". Dziennikarz "Gościa Niedzielnego" Stefan Sękowski poinformował o tym na swoich profilach na serwisach społecznościowych. Sękowski brał wczoraj udział w debacie, w której jednym z prelegentów był Korwin-Mikke. Polityk miał potwierdzić, że nowy naczelny "URze" zamówił u niego tekst, który polityk już wysłał do redakcji.

Korwin: Radosna wiadomość: oficer PiS do szczególnych poruczeń, p.Paweł Lisicki, odchodzi z „Uważam Rze”. Zastępuje go bezkompromisowy opozycjonista, p.Jan Z.Piński. To kontr-rewolucja większa, niż zmiana w PSL!

http://wpolityce.pl/artykuly/41663-...k-ujawnia-szczegoly-dzialan-nowego-naczelnego
 
S

stormtrooper

Guest
Czyli teraz "Uważam Rze" ma pozostać pisemkiem niszowym, wg mainstreamu niepoważnym. Korwin najlepszy do takiego zadania.

EDIT: Lol, ciężko było robotę dostać:

Z kolei Piotr Gociek, jeden z autorów "Uważam Rze", którzy odeszli z pisma po zwolnieniu Pawła Lisickiego, opisał szczegóły tego, w jaki sposób Piński szuka nowych publicystów:
UWAGA! Podajcie dalej - nowy red nacz "Urze" Jan Piński wydzwania po kojarzonych z prawicą dziennikarzach i próbuje ich przekupić grubymi pieniędzmi żeby pilnie przyszli do tygodnika. Ściemnia, że większość ludzi którzy podpisali list w obronie Pawła Lisickiego i zadeklarowali odejście tak naprawdę zostaje. Gówno prawda. Dziś na pierwsze zebranie Pińskiego przyszło 0 (słownie zero) autorów "URze" oraz 0 (słownie zero) dziennikarzy "Rz". Nie dajcie się podpuszczać
 

Wolnościowiec

Wolność wartościa nadrzędną
4
2
Objecie redakcji przez Pińskiego to świetna wiadomość, może w końcu w uwazam rze będą poważne teksty o prawdziwych problemach, a nie o Smoleńsku, i PO-PiS-ie.
 

ulth

New Member
19
2
Lubiłem sobie poczytać do pociągu. Oczywiście nabywałem za 1,50 na dworcu PKP w przecenionej prasie.
Podobno ten tygodnik dobrze się sprzedawał, jednak było maaaaaaaaasę zwrotów z kiosków i salonów.
Ja to widzę tak i wqrwia mnie strasznie, jak niektórzy pod tzw. "sztandarami niepodległościowymi" robią kapitał na naiwnych.
Pisali - brali za to pieniądze. Robotę mieli lekką i przyjemną. Źle im nie będzie, darmozjadów wezmą wszędzie indziej.
Szkoda mi tylko felietonów Łysiaka - jedyny inteligentny facet, który tam pisał. Ale na "Salon 24" ma się pojawiać. Dobre i to.
 
D

decha_131

Guest
Wszyscy postawili się za proniemieckiego Gmyza i polecieli. To chyba dobrze?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
No tak. Ale dzięki temu mamy argument wobec zwolenników "gospodarki narodowej", by pokazać im czemu służą "prywatne spółki skarbu państwa" i własność państwowa jako taka. Możemy też pokazać, że "partnerstwo prywatno-publiczne" to szczególny rodzaj zarazy.
 
Do góry Bottom