Konserwatywni liberałowie w Partii Piratów?

sierp

to ja :-)
577
305
Nowy zarząd Partii Piratów:

http://www.partiapiratow.org.pl/node/99

w tym:

"Przewodniczący Partii Piratów:
Błażej Kaczorowski - lat 27, zamieszkały w Gdańsku. Absolwent Politechniki Gdańskiej (Mikroelektronika). W Partii Piratów od początku (lipiec 2006), członek założyciel. Kierował działaniami zmierzającymi do rejestracji P w Polsce oraz później aż do walnego zgromadzenia, uczestnik dwóch międzynarodowych konferencji Partii Piratów w Wiedniu 2007 i Berlinie 2008. Konserwatywny Liberał."

Wice Przewodniczący Partii Piratów:
Radosław Pietroń - Pochodzący z okolic Lublina student Nauk Politycznych oraz Bioinformatyki na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo zaczynał od mediów i sektora finansowego, na stałe jednak związany z branżą IT. Za jedną z najważniejszych rzeczy w życiu uznaje ciągły rozwój - przez książki, kulturę (powinny być dostępne dla wszystkich bez ograniczeń) oraz podróże i futbol amerykański. Politycznie oczywiście Pirat z wyboru (w P od grudnia 2009) - konserwatywny liberał z przewagą idei wolnościowych."
 

Mescalito

New Member
16
0
Tydzień temu odbyły się wybory parlamentarne w Czechach. Česká pirátská strana dostała w nich 0,80%. Jeśli to kogoś interesuje, tutaj znajduje się wywiad (w wersji oryginalnej) z ich kandydatką z Žižkova, Olivią Brabcovą. A oto i sama kandydatka:
Olyfka-10780001_00001.jpg


Trudno powiedzieć, jakie ma dokładnie poglądy, ale ja tam bym na nią głosował. :)
 
OP
OP
sierp

sierp

to ja :-)
577
305
To mnie zabiło:
"tři zákony robotiky od Asimova je velmi zajímavý legislativní návrh do budoucna!"
(trzy prawa robotyki Asimova to bardzo ciekawy projekt legislacyjny na przyszłość!).
Zwłaszcza, że pominęła kolektywistyczne Prawo Zerowe :)
A tak w ogóle, to ma bardzo seksowne stopy :)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Do góry Bottom