KNP i dostęp do broni palnej

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 590
1 446
KNP to twardzi radykałowie od Korwina? Mają w programie powszechny dostęp do broni palnej?

No to czytamy jak wygląda ten postulat:

d) Człowiek będzie miał prawo i środki by bronić się przed napaścią.
Jasne, że będzie miał prawo, teraz też ma. I jasne, że będzie miał środki, np. telefon na policje. To jest dobry środek, bo KNP chce zwiększyć kompetencje policji:


1. Zwiększymy o połowę wydatki na wojsko, policję i służby specjalne.
(...)
11. Policja otrzyma zwiększone środki i kompetencje.
To tak dla tych, którzy dają za przykład Korwina, który się podobno "nie patyczkuje" w temacie broni...
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
968
2 251
Można się dowalać do Korwina z wielu względów (jak chociażby wspomniane tutaj zwiększone wydatki na służby) ale to było dość słabe. JKM jest jednym z największych polskich zwolenników powszechnego dostępu do broni. Lewackie media srające w gacie na myśl o broni ciągle to mu wytykają jako zarzut.

Nie wiem skąd to wytrzasnąłeś, że jeżeli chce zwiększyć wydatki na wojsko to już broni nie trzeba.

A tutaj sam Korwin:

Pewnie się znajdzie tego znacznie więcej.
 
OP
Rattlesnake

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 590
1 446
Znikąd nie wytrzasnąłem, po prostu korwinowcy oburzyli się na stronie PL, że KNP ma w programie powszechny dostep do broni, chciałem to znaleźć, ale okazało się że nie ma :) A z pistoletem przed kamerami jako zwolennik rozszerzenia dostępu do broni paradował i Leszek Miller...
 

decha_131

Active Member
380
80
Przecież wszyscy są komuchami, komuchem jest też pewnie twoja matka, pies też. Jedynie komuchem nie Gazda i reszta anarchokapitalistów.
 

Hitch

3 149
4 481
Komuch to ktoś, kto w imię swojej - tu wpisz jedną z miliarda wersji ciepła kolektywistycznej wspólnoty - narzuca innym swoje rozwiązania. "Dobra" dyktatura piłsudzkiego, czy monarchia JKM to jeden chuj. Także wszystko się zgadza.

A tak nawiasem, jeśli nie masz za grosz wychowania to chociaż udawaj, że masz i komentarze odnośnie cudzych matek zachowaj dla siebie. Albo daj dobry przykład i takie wywody zaczynaj od swojej...
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 574
11 091
Na tym pierwszym filmiku z WSI24 od 2:20 pokazują kolesia, którego warto byłoby dodać do redwatch ale zobaczcie na 4:00 jakie jajeca: "To nie jest argument na rzecz upowszechnienia broni palnej w społeczeństwie. Badania epidemiologiczne, wskazują, że wtedy znacznie rośnie ryzyko śmierci (...)" :) Epidemia broni w polskich domach i co teras?
 
Do góry Bottom