Kim jest Jonny Daniels?

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Ostatnio na twitterze głośno zrobiło się o raporcie pewnego śmieszka nt pochodzenia i działalności Pana Danielsa. Jakby ktoś miał ochotę poczytać to proszę.

Zajawka ze wstępu:

Dziś oddaję w Wasze ręce pierwszy, uporządkowany i opisany zbiór informacji dotyczących Jonny’ego Danielsa. Historia tego człowieka i okoliczności jego pojawienia się Polsce, oraz relacji jakie zbudował z obozem władzy nie każdego interesuje, ale każdego może, a nawet powinna niepokoić. Przyznaję, że gdy zaczynałem badać wątki #kimjestdaniels nie zdawałem sobie do końca sprawy z tego, jaki ogrom pracy czeka mnie i współpracowników. Po godzinach pracy, dobrowolnie pomagają mi to wszystko uporządkować. Dziesiątki artykułów, setki notek i wpisów na blogach, tysiące komentarzy.

http://lukasz.bugajski.net/kjd.html
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Też chciałem to wrzucić. Tylko nie mogę otworzyć tych załączników.
Tu chyba przystępny skrót:
https://www.salon24.pl/u/bugajski/885320,jonny-daniels-wilk-przebrany-za-dyzme
Koleś to jakiś tajniak-amator:
"Aktywnie prowadzę Twittera, analizując otaczającą mnie rzeczywistość. Badam przestępczość zorganizowaną, transgraniczną i agenturę wpływu. Zajmuję się geopolityką i służbami specjalnymi"

Najciekawsze, że Danielsa tak namiętnie broni prawica:
DnEJVbXX0AAgP0Q.jpg
 
OP
OP
mikioli

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Też chciałem to wrzucić. Tylko nie mogę otworzyć tych załączników.
Tu chyba przystępny skrót:
https://www.salon24.pl/u/bugajski/885320,jonny-daniels-wilk-przebrany-za-dyzme
Koleś to jakiś tajniak-amator:
"Aktywnie prowadzę Twittera, analizując otaczającą mnie rzeczywistość. Badam przestępczość zorganizowaną, transgraniczną i agenturę wpływu. Zajmuję się geopolityką i służbami specjalnymi"

Najciekawsze, że Danielsa tak namiętnie broni prawica:
DnEJVbXX0AAgP0Q.jpg
Daj maila na priv to Ci wyślę, bo ja nie mam problemów.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Gościa wRealu24 Łukasza Bugajskiego Żydki z Mossadu już dojechały:
bug.-286x300.jpg

http://prawy.pl/79151-dokonano-zamachu-na-lukasza-bugajskiego-po-wpisach-o-jonnym-danielsie/

Ps. Mossadowi też się naraziłem i mam u nich czapę (odsyłam do moich audycji) - póki nie jeżdżę do Polin czy Izraela jestem bezpieczny...

Ps2. Dziennikarz, który zadawał pytanie Morawieckiemu (Ronen Bergman) powiedział, że ss izraelskie zabijają najwięcej "przestępców" poza granicami Macierzy. Oczywiście ten żydowski dziennikarzyna jest z tego dumny!
 
D

Deleted member 4683

Guest
PIS potrzebował jakiegoś w miarę rozpoznawalnego i obłaskawionego pejsa jako wizerunkowej tarczy przed zarzutami anysemityzmu. Oto cała tajemnica kariery tego typa w Polsce.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
PIS potrzebował jakiegoś w miarę rozpoznawalnego i obłaskawionego pejsa jako wizerunkowej tarczy przed zarzutami anysemityzmu. Oto cała tajemnica kariery tego typa w Polsce.

a może tak:

Izrael potrzebował w miarę rozpoznawalnej i obłaskawionej prawicy jako wizerunkowej tarczy przed zarzutami żydowskiej okupacji Polski. Oto cała tajemnica kariery tej bandy w Polsce.

Najciekawsze, że Danielsa tak namiętnie broni prawica:

Przecież to nie jest prawica. Karnowski pracował kiedyś dla Axel Springer, a Kaczyńscy tworzyli Porozumienie Centrum (nie prawicy). W temacie rządy pis w Polsce nie raz podrzucałem ciekawostki takie jak np. że Duda był w UW, Morawiecki doradzał Tuskowi, dzieci Morawieckiego chodzą do żydowskiej szkoły itd.
Poglądy PiS (a przede wszystkim działania) w sposób jawny nie są prawicowe:
- niechęć do nauczania domowego (wyrażona w wywiadzie przez jednego z braci K)
- głosowanie w ONZ za ochroną LGBT
- zakaz posiadania broni
- promocja multi kulti (na obecnym etapie pod pretekstem "braku rąk do pracy").
itd.
- życie prywatne rodzin czołówki, np. córka która musi robić badania DNA bo nie wie który z wujków ją zapłodnił. Ja nie lubię babrania się w życiu prywatnym polityków i jestem tolerancyjny obyczajowo, ale jeśli jest ono mocno sprzeczne z przypisywanymi poglądami, to warto zapalić lampkę alarmową, bo mamy do czynienia z teatrem. (to dokładnie coś jak niewierzący KGBista zostający duchownym)

Z PiS jest tak samo jak z innymi "konserwatystami", "chadekami", "prawicowcami" w systemie demoliberalnym. Oni służą do przesuwania okna Overtona z prawej strony. W Niemczech chrześcijańska demokracja otwiera się na muzułmanów na przykład. Nazwa nie ma już nic wspólnego z przedmiotem. Dobrym przykładem cichej metamorfozy są Szwedzcy Demokraci którzy na przestrzeni lat stali się bardzo systemowi i łagodni, robili czystki w młodzieżówce domagającej się zachowania programy, a mimo to mają w mediach etykietkę ekstremy.

Wierchuszka PiS to są pejsy z Magdalenki. Na stole w Magdalence stała menora. W ogóle się z tym nie kryją. 90% ludzi usłyszy, że PiS to bogojczyźniania prawica i już w to wierzy niezależnie czy jest czytelnikiem GW czy oglądaczem TVP. Potem podajesz im na tacy fakty i odpowiadają, że g prawda.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 4683

Guest
a może tak:

Izrael potrzebował w miarę rozpoznawalnej i obłaskawionej prawicy jako wizerunkowej tarczy przed zarzutami żydowskiej okupacji Polski. Oto cała tajemnica kariery tej bandy w Polsce.

Skoro żydzi potajemnie sterują naszą polityką za pomocą obłaskawionej "prawicy" to po chuj na dodatek przysyłają typowego pejsatego mądralę w jarmułce żeby się tutaj afiszowej ? Przecież to się nie trzyma kupy.
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 152
Trzeba przyznać, że technicznie są różnice.
Screenshot_20180915-175133_YouTube.jpg
https://pl.wikipedia.org/wiki/Menora#Odwzorowania

"W Talmudzie zawarte są trzy zakazy dokładnego odtwarzania Świątyni i jej sprzętów – złotego stołu i menory – bez względu na użyty materiał. Można tworzyć podobne świeczniki z pięcioma, sześcioma lub ośmioma ramionami, ale nie z siedmioma. Rabin Kaufmann Kohler (1843–1926) zwracał uwagę, że mimo zakazu siedmioramienna menora została tak wyrazistym symbolem judaizmu, jak Krzyż dla chrześcijan. Rabin uważał, że rabiniczny zakaz nie powinien być traktowany jako zakaz obrazowania menory w malarstwie czy rzeźbach, ale był skierowany przeciwko używaniu takiego świecznika do codziennego użytku. Dla społeczności Żydowskiej namiastką i wspomnieniem stała się chanukija (menora chanukowa), a obecność boskiego światła w synagogach ma symbolizować wieszana nad aron ha-kodesz lampka ner tamid."
Jakby szczegółów się czepiać.
 

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 671
Ostatnio na twitterze głośno zrobiło się o raporcie pewnego śmieszka nt pochodzenia i działalności Pana Danielsa. Jakby ktoś miał ochotę poczytać to proszę.

Zajawka ze wstępu:



http://lukasz.bugajski.net/kjd.html

Zaciekawiła mnie sprawa następująca.
Czy masz jakieś kryteria kwalifikowania osób do kategorii: śmieszek
i nie-śmieszek?
A może jakaś robocza definicja terminu "śmieszek"...

A może terminu "śmieszek" użyłeś dla śmiechu, bo właśnie Łukasz Bugajski kompletnie nie pasuje, stąd efekt komiczny? Lub za pomocą innego mechanizmu chciałeś wygenerować efekt komiczny? Nie wiem, czy tak jest, więc właśnie mnie to ciekawi.

Uważasz, że da się osoby zakwalifikować do tych dwu kategorii - przynajmniej w wielu przypadkach? Poprosiłbym ewentualnie o kilku wyraźnych pewniaków z obu kategorii. Kilka przykładów ludzi, którzy są śmieszkami (oprócz Bugajskiego, jeśli Ł. Bugajski się jak najbardziej zalicza) i oczywiście koniecznie dla kontrastu kilka przykładów osób, które ewidentnie nie pasują do zbioru śmieszków.

Przy czym mniej mnie interesuje "językoznawcze", "pozamikiolowe" podejście do zagadnienia (choć oczywiście nie mam nic przeciwko takiemu właściwemu tłu), a bardziej Twoje zindywidualizowane podejście (a więc kontekst postu otwierającego watek).
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
To Żydzi mają największy wpływ na prezydenta/parlament/EU/ONZ/UN?
Nie. Ale na USA i nasz rodzimy kurwidołek. UE akurat jest antyżydowska.
Po prostu wpływy żydostwa (a nie Żydów jako takich) od końca II WŚ w Polin są zbyt duże, a w III RP są większe niż w PRL-u.

Wracając do tematu wątku:
Tu Stanisław Michalkiewicz mówi o Jonnym Danielsie:

Zobaczymy za jaki czas Jonny zmartwychwstanie.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Nawet mi go nie żal - oczywiście, że Mossad go dojeżdża za publikację raportu którym interesuje się głównie plankton polityczny XD
Mi też nie będzie żal, jak się za narody wezmą za was i traficie pod nóż. Bo w historii świata lewaczenie zawsze się tak kończyło.
 

snajper

Well-Known Member
376
1 523
. Kilka przykładów ludzi, którzy są śmieszkami
W przerwie zanim Mikioli odpowie - jest duet śmieszków na forum:

"ja raz miałem garnitur ale pochowalim w nim brata co go na kopalni przygnietło"- nick Jaranek
"ja bym chciał, żeby wróciły dziewice"- nick Denis

Takich śmieszków szanuję.
Jak przeczytam wszystkie odcinki wszystkich sezonów na pewno będzie kwartet albo więcej.
;)
 
Do góry Bottom