Katastrofa rządowego samolotu

rafi

New Member
43
1
Nie przepadam za Włochatym, ale dziś wieczorem tłem do picia bimbru będzie z pewnością ten kawałek :)

http://graffi15.wrzuta.pl/audio/8Kjrahm ... iz_wybrany

Madlok napisał:
Kto zorganizował tę "AKCJĘ"?

Wychodzi na to, ze sam Prezio. W TV właśnie podali, ze samolot do lądowania podchodził 4 razy, a kontrolerzy lotów sugerowali lądowanie w Mińsku.

Ale przed wyborami trzeba się było w pierwszym rzędzie na obchodach pokazać. Stewardess tylko szkoda...
 

rafi

New Member
43
1
qatryk napisał:
dla mnie to troche słabe jakby nie było cieszyć sie z takich rzeczy.

Kaczyński, Wasserman, Gosiewski, Karpiniuk, Szmajdziński, Nurowski, Kochanowski, żeby wymienić tylko paru z brzegu - bez nich świat będzie lepszym miejscem.
 
OP
OP
margines

margines

wujek dobra rada
626
84
rafi napisał:
qatryk napisał:
dla mnie to troche słabe jakby nie było cieszyć sie z takich rzeczy.

Kaczyński, Wasserman, Gosiewski, Karpiniuk, Szmajdziński, Nurowski, Kochanowski, żeby wymienić tylko paru z brzegu - bez nich świat będzie lepszym miejscem.
Ja się tylko obawiam, że przyjdą gorsi..:-/
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957

qatryk

Member
179
2
rafi - oki. Tyle że jak dla mnie wazniejsze od tego że ktoś jest politykiem jest to że jest człowiekiem. Mimo wszystko to nie jest tak że po ludzku to jacyś bandyci byli. Politycznie owszem. Skąd wiesz jednak kto na ich miejsce przyjdzie?
Zresztą nawet pomijając to to dla mnie to jest tak jakbym miał stanąć z kims do pojedynku i mu dzwon koscielny na łeb spadł. Jakos mam przestarzały może system wartości i cenie sobie takie durności jak honor i jednak nie za bardzo widziałbym w tym powód do zadowolenia. W walce o jakies tam ideały ważne jest aby pozostawać do końca człowiekiem bo na chuj takie ideały.
 

rafi

New Member
43
1
Maciej Dudek napisał:
Strasznie dowcipny wątek. Wypijcie jeszcze bimber za rodziny katyńskie. Kanał.

Rodziny Katyńskie szczęśliwie wysyła się na obchody pociągiem jadącym kilkanaście godzin, a nie rządowym samolotem. Miejsca w pierwszym rzędzie tez są zarezerwowane dla tych, których obecność jest tam ważniejsza.
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
margines napisał:

raczej małe 9/11 i trzy pieczenie na jednym ogniu
podłożyli bombę, raz pozbyli się spowalniających procesy globalizacji, dwa mogą napuścić polaków na rosjan, i trzy zaostrzenie prawa i prawo stanu wojennego

Kowal napisał:
Kto był w końcu na pokładzie? Bo podobno dużo skurwysynów zginęło :)

mogą ich łatwo zastąpić, ostatecznie mogą zarządzać komisarycznie polską z unii, a wojskiem NATO
------------przy okazji te katastrofy zdarzają się w Polsce często?

XYZ napisał:
Prawdę mówiąc wolałbym zobaczyć w tym samolocie Tuska, niż Kaczyńskiego.

niestety Tusku z nimi nie poleciał,

jeszcze mała uwaga:
słyszałem o planowanym na połowę kwietnia "gospodarczym stanie wojennym"
czy coś o tym wiecie?
 

rafi

New Member
43
1
qatryk napisał:
rafi - oki. Tyle że jak dla mnie wazniejsze od tego że ktoś jest politykiem jest to że jest człowiekiem. Mimo wszystko to nie jest tak że po ludzku to jacyś bandyci byli. Politycznie owszem. Skąd wiesz jednak kto na ich miejsce przyjdzie?
Zresztą nawet pomijając to to dla mnie to jest tak jakbym miał stanąć z kims do pojedynku i mu dzwon koscielny na łeb spadł. Jakos mam przestarzały może system wartości i cenie sobie takie durności jak honor i jednak nie za bardzo widziałbym w tym powód do zadowolenia. W walce o jakies tam ideały ważne jest aby pozostawać do końca człowiekiem bo na chuj takie ideały.

qatryk - te żarty to reakcja na paranoję jaka zapanowała. Na porównywanie skutków tego wypadku ze skutkami mordu w Katyniu, na bajdurzenie o śmierci elity narodu. W samolocie zginęli również ludzie, których jest mi żal. Ale zdecydowana większość to banda sukinsynów była, która na dodatek najprawdopodobniej naraziła życie swoje i innych dla PR-u. I płakać po nich nie będę.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
tak jest, szkoda pilotów (którzy z pewnością byli pod presją tejże "elity" by jednak tam lądować mimo warunków...
pewnie jakieś fajne stewardessy były, ich też szkoda
historyków i paru innych ewentualnie też, zależy co robili...
 
Do góry Bottom