Kampanie społeczne

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Pewnie taki imbecyl co zobaczy urywek randomowej superhero bajki w TV i będzie oburzał się "ile tam jest przemocy!", choć w starych Disneyach jest więcej juchy i mordobicia niż obecnych kreskówkach. Ja widzę problem jak tym Predatorom, Power Rangersom praca w grach, bajkach, serialach nie starcza na utrzymanie i zmuszone są do dorywczej pracy, a ci pracodawcy (tu rodzice) łamią ich prawa płacąc marne grosiki i strugają wariatów.
 
Ostatnia edycja:

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
A co lepsze. Ponoć to kosztowało 3 tysiaki.
19-20150715163758.gif
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
@pawlis ta końcówka nawet mnie powaliła "za 10 zł kupisz śmierć... w pierdlu" i musiałem użyć aż wzmacniacza dźwięku ac3 filter żebym cokolwiek usłyszał. Najlepiej jak pozostawie to bez komentarza...
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
Już w książkach słyszałem że Polska co chwila to niby robi wpłaty z powodu gazów cieplarnianych.. i musi wykupywać ich coraz więcej. WTF?

>załatwianie czegokolwiek
>ustawą
motto każdego opozycjonisty.
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
Kampania #ryjkuzniara nabiera rozpędu. Już nie wiem, o co w niej chodzi. O prowokowanie? Bo człowiek widzi takie nagranie:

...i sobie myśli "Ona nie ma mózgu". Ale przecież chyba temu ma kampania zapobiegać w założeniu? Czy ma tylko wkurwiać ludzi, żeby się jeszcze gęstszym szambem obrzucali?
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Dzisiaj w starym browarze na jednym z ekranów widziałem taką kampanię:

"Wybierając się na urlop pamiętaj o prawidłowym przewożeniu dzieci. Pomyłka może cię kosztować 500 zł".

Już nawet się nie pierdolą i prosto z mostu mówią po co są te przepisy :)
 

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Oglądające stare brytyjskie PSA, natrafiłem na takie cudo:


Made in Diewan... Ja pierdziele... Przecież to podpada pod rasizm, ksenofobie i inne terminy znienawidzone przez lewaków!
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
I dodatkowo w innej ustawie, dot. ochrony przyrody jest napisane, iż wycinka drzewa, na którym gnieździ się chroniony ptaszur (a obecnie niemal każdy jest chroniony) jest zabroniona w okresie marca do października.

A bądźmy szczerzy - mało kto przejmuje tym, iż jest jakiś okres ochronny albo siedlisko zwierza, o którym nie słyszał.
 
Do góry Bottom