Kampanie społeczne

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Można by ich zatrudnić do kampanii promocyjnej, w której seksownie opisywaliby następstwa/pożytki Dnia Sznura. Może Krzysiu by dołączył do kolejnego filmiku?
Ja jestem za stary. To muszą być młode byczki podpompowane na siłce i ładne laski 16-22. Ale pomysł świetny.
 
N

nowy.świt

Guest
Ja znalazłem ostatnio tool-skrypty ułatwiające animacje postaci (przypisywanie szkieletu, którym można manipulować do obiektów) - ale nie chce mi się w to bawić nawet z tym to w ch... roboty.

Wolę audio react videos robić bo nie ma tam animacji na bazie keyframeów tylko robi się ładną scenerie, ustawia właściwości obiektów i sposób w jaki się mają poruszać reagując na sygnał audio - i już.

A jak się ma projekt w którym jedna klatka ładuje się 5 sekund to animacja manualna jest czymś co mnie przeraża.
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
Z tym autobusem to dobra reklama na pracę urzędnika. Nie masz litości, nie pierdolisz się z nikim (nie w sensie erotycznym) mamy robotę w sam raz dla ciebie :p
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Insurekcja i Dzień Sznura są bliskie... Kto by się spodziewał, że iskrą będzie właśnie smutny autobus?

10320569_659436817478418_7208469219575305034_n.jpg


10481538_828078627205041_2779010064968957421_o.jpg
 
T

Tralalala

Guest
Chcą się obłowić hajsem z mandatów i tyle. W dupie mają co się z ludźmi dzieje. Typ osiedlowego dresa który mordę potnie aby mieć na wino. Tak samo oni zamykają ludzi bo chcą sobie przyjebać blanta, kreskę czy dać po kablach. Zwykłe męty opierdolą ludzi abym potem za ten hajs wpierdalać żarcie.
 
OP
OP
Kacper Rupiński

Kacper Rupiński

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla
100
34
Do momentu pojawienia się policjantki na końcu filmiku myślałem, że gorzej już być nie może.

KURWA!

CZY NIE MA W TYM KRAJU GLINIARZA BEZ WADY WYMOWY?!
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
No, bardziej przekonującej psiary nie mogli wybrać i powinni jeszcze powiedzieć żeby nie ostrzegali sie przez CB radio i zakazać aplikacji "janosik".
 

Caleb

The Chosen
511
271
Nie było? 10 mniej - wypadki się nie zdarzają.

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=61B933MSQl0
Efekt ten sam przy 50 więcej :D
 
T

Tralalala

Guest
Aha, z zapierdolonych środków zrobili filmik, który obrazuje jak należy się wpierdolić w inny samochód. Skręcanie w takiej sytuacji jest najzwyczajniej w świecie kurwa nie możliwe.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Bo, oczywiście, z każdej drogowej sytuacji da się po prostu "wykręcić". Po prostu się skręca i po sprawie.

To jest prostu film - zresztą jego australijska wersja jest znacznie lepiej zrobiona:



który uświadamia jak mała różnica w prędkości przekłada się na dużą przy hamowaniu. Większość kierowców tego nie wie i będzie się kłóciło z prawami fizyki, że to niemożliwe.
 
  • Like
Reactions: Gie
T

Tralalala

Guest
Oni jechali 60km/h, a nie 200 gdzie dachowanie by ich rozjebało. Uniknięcie zagrożenie przez skręcenie jest naturalnym odruchem. Zobacz np na vipów dlaczego siedzą za kierowcą? Bo kierowca w przypadku zbliżającej się kolizji instynktownie skręca tak aby się zasłonić ręsztą samochodu. A tak przynajmniej słyszałem.
 
T

Tralalala

Guest
Solidnie wyjebał, zobacz jak on zakurwiał. Czy uważasz, że skręcenie w sytuacji która była pokazana na filmku było niemożliwe? Dlaczego nie ma przedstawionych innych opcji? Rodzice by szczęśliwie przeżyli gdyby Tatuś skręcił. Rodzice by szczęśliwie przeżyli gdyby Tatuś zakurwiał 100km/h bo najzwyczajniej w świecie ciężarówka by wyjechała dopiero po tym jakby przejechał. Gdyby tatuś miał wyższy samochód rodzice też pewnie by przeżyli.
Zamiast tego masz filmik który pokazuje samochód jadący 60km/h i wjeżdżający w ciężarówkę, jedyną reakcją kierowcy jest naciśnięcie hamulca.

Wymyślają kurwy swoje kampanie, następnie pewnie znajome kurwy garną za to hajs. Który oczywiście wstępnie został zapierdolony. Wymyślają kolejne przepisy, potem to kurwa zmieniają sobie. A wszystko w imię tego aby zgiąć innych ludzi i wypierdolić ich w dupę. Zwróć uwagę jeszcze na ten dramatyzm. Ustalamy zasadę jechania 50km/h. Stosuj się do niej ona jest dla twojego dobra, a my jesteśmy super i po to aby Ciebie właśnie chronić. Oczywiście efektem nie stosowania się do naszej zasady jest zostawienie dzieciaków samych na tym świecie.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
prędkość ma znaczenie na droge hamowania, i nie zawsze da sie skręcić...
ale te przykłady są głupie bo jak ciężarówka z filmu wyjedzie z wyjazdu 5 metró bliżej to już chuja daje ta całą różnica...
 
Do góry Bottom