Kampanie społeczne

telpeloth

państwosceptyk
256
291
Fajnie ktoś to skomentował na portalu Sadistic: "Ograniczenia narzucane przez naturę to dla nich tyrania, ale te sztuczne narzucane przez urzędników już im nie przeszkadzają".
Za ten koment koleś powinien za jednym zamachem dostać ze sto lajków i kolejną setkę w kredycie zaufania na następne!! WOWWWW!!
Idealnie wszystko zapiął w jedno proste, wyjątkowo logiczne zdanie. Szacun!!
Bo takie właśnie są lewaki - ograniczenia narzucane przez naturę to dla nich tyrania, a te sztuczne, narzucane przez urzędników są traktowane jako walka z naturą
Nice try.
Ot, to pies na lajki...
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
1978730_1473436246220669_634222128375033733_n.jpg


RPA
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Mam swoją teorię spiskową, że cała ta kampania została zaplanowana przez producentów bananów.
 
OP
OP
Kacper Rupiński

Kacper Rupiński

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla
100
34
Ogólnie Alvesowi zajebiście wyszła ta akcja ze zjedzeniem banana (szacun za dystans do siebie), ale jedzenie bananów i wrzucanie tego do netu jest już trochę słabe i na siłę, a w przypadku gdy coś takiego robią politycy wręcz niesmaczne.

Zalewski to taki stereotypowy polityk właśnie. Grubas w garniturze z charakterystycznym uśmieszkiem, kreujący się na przyjaciela zwykłych ludzi. Taki Miś Yogi, nawet mówi z pełnymi ustami.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Ja zupełnie nie rozumiem o co chodzi, przecież ten Alves jest równie biały jak ja. Czarni kibice rzucają w białych bananami? o_O Świat stanął na głowie...
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736


Nawet niezłe. Frakcji libertyńsko-antynatalistycznej powinno się spodobać. Gdy ich słucham, od razu przypomina mi się Salo... Można by ich zatrudnić do kampanii promocyjnej, w której seksownie opisywaliby następstwa/pożytki Dnia Sznura. Może Krzysiu by dołączył do kolejnego filmiku?
 
N

nowy.świt

Guest
za animacje czegoś takiego dają 10 tys zł?

BTW nie chce się czepiać ale darmowy autobus...
 

military

FNG
1 766
4 727
Dość dużo ruchomych elementów i w miarę szczegółowa animacja, i grafikę chyba (mam nadzieję) robili na potrzeby filmiku, a nie ścigali ze stocków, więc tak na dychę bym oszacował - choć za 2000 coś porównywalnego można by zrobić.
 
648
1 208

Wkurwia mnie zawsze jak muszą wyszczególniać ile wśród zabitych/żyjących na terenach dotkniętych konfliktem wojennych/głodujących stanowią kobiety i dzieci. Choć z 2 strony jest to dość przydatna informacja, ponieważ, jeżeli np. tak jak w tym filmiku 80 milionów ludzi żyje na terenach dotkniętych konfliktem zbrojnym, z czego 60 milionów, to kobiety i dzieci, to jak już ktoś chce uronić łzę, to wie, że warto tylko nad tymi pozostałymi 20 mln.

Oczywiście żartuję. Po prostu wkurwia mnie to niemiłosiernie.
 
Do góry Bottom