Kampanie społeczne

Kacper Rupiński

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla
100
34
Zobaczyłem to cudo tutaj i powiem wam, że nawet śmiechłem. :p Nie jest to może poziom "Kochasz swoje dzieci? Nie przemycaj." (btw ma ktoś linki?), ale też widać, że tworzone przez ludzi z kamieniem w dupie. Dawajcie przykłady jakichś innych etatystycznych spotów, albo po prostu jakichś rozjebanych (Czytaj, podrywaj). :D

Temat jakby się powtarzał, to bym prosił adminów o wyjebanie.
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Co tu do opowiadania. Chciałam wejść pozwiedzać sztolnie uranu, przed nią stoi busik. Wchodzę do pomieszczenia z kasą, a tam 30 ciapatych gęb. Odwracam się i wychodzę szybkim krokiem. Szczególnie, że zwiedzanie musi być z przewodnikiem, a ja jakoś nie miałam zamiaru wchodzić z nimi.
Do tego pewnie za publiczną kasę im zrobili wycieczkę.
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Komentarze jakieś takie budzące sympatię do komentatorów:


JESTEM DUMNY ŻE JESTEŚMY PIERWSI W EUROPIE !!!!!


phi Europejczyk to żaden wzór do naśladowania-spasiony podstarzały socjalista który zaprzepaścił dorobek poprzednich pokoleń i uczynił z Europy, niegdyś najbogatszego kontynentu, zapadłą dziurę o zerowym tempie rozwoju

W ogóle co to kurwa za pytanie? Oczywiście, że nie płacę!
z taką mordą to niech lepiej kominiarki projektuje...

:)

Na wykopie jeszcze lepiej. Jednak duch w narodzie nie ginie.

http://www.wykop.pl/link/1012255/pr...o-to-mnie-przekonali-kampania-abonametnt-rtv/

"najlepsze ze nie ma takiej projektantki jak Weronika Sawka"
"nie ma cie, to i tak płać! ;)"

Abonament? !#!! WAM W DUPĘ, Sk%%!YSYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli co, jak nie płacę abonamentu, to jestem oszustem? Bo nie płacę wam sk%%!iele haraczu na to gówno, które nazywacie misją? SSIJCIE MOJE WŁOCHATE JAJA.
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
cała kampania cwelników

czacha-354x500.jpg
 

Aterlupus

Well-Known Member
474
971
Chyba raczej kampanie antyspołeczne. W końcu państwo to nic innego jak nowotwór na zdrowym ciele wolnego społeczeństwa ;).

Inna kampania celników [link]

Czy twoje dzieci są dla ciebie ważne?
Lepiej się nas słuchaj jeśli nie chcesz, żeby straciły ojca.
Za każdym razem gdy to czytam widzę dokładnie powyższy tekst.

Proponuje wersje alternatywną:
Celniku, pracując dla państwa krzywdzisz siebie i Twoich bliskich.
Nie utrzymuj przy życiu bandyckiej organizacji polityczno-militarnej - wybierz uczciwe życie.

Jaki w ogóle jest tutaj logiczny ciąg "przemycanie czegoś" => "robienie czegoś złego"? To jakiś aksjomat?
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Macie szansę wpłacić 1% ze swoich podatków (a zapomniałem, że tu nikt nie płaci podatków ;)) na fundację "Feminoteka". Za te pieniądze wydadzą bajkę dla dzieci jak to dziewczę uratuje księcia porwanego przez smoka.

p.s. Nie podaję linka bo jeszcze ktoś się skusi ;)
 
Do góry Bottom