Jak oglądać Hulu i inne strony rozpoznające kraj użytkownika?

senkelp

Member
47
46
Temat na czasie. W serwisie Hulu jest dużo fajnego materiału do obejrzenia za darmo. Niestety nie da się tego zrobić, bo strona rozpoznaje z jakiego kraju próbuje się do niej dostać użytkownik (po adresie IP) i blokuje dostęp ludziom spoza USA (także Kanadyjczykom). Próbowałem przez amerykańskie webproxy, ale to nie działa. Ostatnio czytałem, że Hulu blokuje także pewne VPNy, bo służą ludziom sposa Stanów do oglądania zawartości tej strony. Czy tutejsi hakerzy mają może jakieś sprawdzone metody?
 

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 849
Rozumiem że nie zmieniałeś proxy w przeglądarce? Spróbuj znaleźć hamerykańskie i szybkie na http://proxy-list.org/english/index.php - potem wchodzisz w opcje przeglądarki i powinieneś znaleźć ustawienia proxy. Wyczyść też wszystkie ciasteczka dla strony, można to łatwo zrobić za pomocą dodatku Cookies Manager+ dla Firefoxa.
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Postaw sobie skarpetę (Socks5, kilka poleceń w konsoli) na jakimś serverku (VPS), albo załącz tunel ssh (jeszcze prościej). Bebechy bierz najsłabsze, byle prędkość i transfer się zgadzał. Za 5 dollarów miesięcznie znajdziesz wystarczający sprzęt, jak w chmurze i będziesz włączał tylko na czas oglądania to pewnie poniżej 2 dollarów zejdziesz. A jak jesteś sknera (poniekąd słusznie) lub nie lubisz paypala (w pełni słusznie), to znajdziesz conajmniej kilkanaście serwerowni co dają darmowe triale (od kilu dni do kilku tygodni), po weryfikacji telefonicznej automatem. Starczy na przynajmniej pół roku, jak postawisz koparkę ltc na cpu to jeszcze do przodu będziesz.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 694
Hola Unblocker nie działa? Jakiś czas temu był to najlepszy darmowy unblocker, działał od ręki. Na zasadzie p2p więc jest zagrożenie bo oglądając streamujesz komuś co oprócz zużycia uploadu ma jeszcze inne zagrożenia. Ale działał w sekundę, bez zabawy ze zmienianiem proxy itd. Ja nie mogę teraz potestować, nie wiem czy jeszcze działa. Wypróbuj jeśli chcesz.

Nie próbuj. Wykazano, że Hola to serwis sprzedający pojemność botnetom, pod przykrywką streamingu P2P. Masakra, bo był to najlepszy serwis do omijania geoblockingu. Szkoda, cóż stara prawda, że darmowe obiady nie istnieją.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom