Internet na kartę. Jakie sieci? Którzy dostawcy alternatywni?

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Jak w temacie.
Z tego co sam empirycznie sprawdziłem, to T-Mobie/Era odpada. Sukinsyny blokują połączenia P2P. Nie działają zdalne kamerki, czy otwieracze bram. Pozostają Plus, Orange i Play.

Chcę popróbować ofert prepaid z Allegro:
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=internet+na+kartę&search_scope=category-441

Na co mam zwracać uwagę w ogłoszeniach?
Polecacie jakichś sprzedawców?
Jakie doświadczenia z w/w sieciami?
Ja potrzebuję używać SIP (Linphone), I2P i łączyć się z domowym komputerem (dynamiczny DNS).
 
Ostatnia edycja:

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Nie wiedziałem że jest taka strona: internetnakarte.pl
Dzięki. Teraz już jestem mądry. ;)
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Nie jest mi wiadomo, czy ktoś poza Orange oferuje podobną usługę. W każdym razie instalując DVR u klienta musiałem wybrać Orange. (keywordy do Google: apn vpn orange)

 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Wszyscy operatorzy blokują porty, więc aby poserwerować po LTE trzeba zestawić tunel/e SSH.

Ja mam wykupiony VPS za 4 zeta miesięcznie, na nim stoi sobie jakiś linux i nic nie robi, tylko podtrzymuje odwrotne tunele do mojego wewnętrznego serwera. Dzięki temu, mimo połączenia komórkowego, mogę dostępować do tego serwera wybranymi usługami.
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
z rejestracją telefonów to jaja są , mój znajomy dał sześciu żulom na wina i każdy z nich zarejestrował mu kartę na siebie i ma sześć numerów telefonicznych i z jakiś promocji korzysta i nic nie płaci bo on skrobidupa jest i dlatego tyle tych kart ma.
 
Do góry Bottom