Integracja z Facebookiem

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Właśnie uruchomiłem i tym wpisem testuję integrację forum ze stroną forum na FB. Zobaczymy, co się wydarzy. Więcej informacji wkrótce.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Jak toś założy wątek nowy, to na stronie forum na Facebooku, na ścianie, pojawi się info o tym.
 

kozak

Member
67
27
Zasadniczo co się dzieje na FB niech się dzieje i nic mi do tego, ale właściwie czemu służą te ikonki z logiem facebooka:
facebook_icon.png
przy każdym dziale? Czy naprawdę są one konieczne na forum libertarian? Czy dzięki temu forum jest bardziej "na czasie"? Bo ja jestem lekko zniesmaczony ich wszechobecnością. I nie to, żebym podejrzewał, że kogoś interesuje moje prywatne moje zdanie w tej kwestii, ale cieszyłbym się z ich nieobecności.

(no chyba, że te ikonki to reklama? jest z tego kasa na utrzymanie forum czy coś takiego?)
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Te ikonki oznaczają, że nowe wątki w tym dziale będą ogłaszane na stronie forum na FB - zresztą wyłączyłem je. Fora śmietnikowe nie są zintegrowane.

Strona na FB ma za zadanie powiększać widzialność forum, o ile znajdzie się trochę ludzi, którzy będą "Lubić" stronę forum na FB. Tak, to jest bycie "na czasie".
 

vic

New Member
18
0
Wątpię, aby integracja z Facebook przyniosła Wam nowych czytelników. Praktycznie na każdej stronie ktoś coś lubi, więc ludzie przestali już zwracać na to uwagę. Lepiej zatrudnijcie Givirinopa, on jest teraz chwilowo bezrobotny. Rozreklamuje Wam tak forum, że w następstwie NSA zrobi raid na server. Będziecie sławni...


edycja 7:28 a.m. // Proszę skasować jeśli uważa Pan, że piszę bezużyteczne posty. W końcu to Pana forum i może Pan je nawet wyłączyć..
 
C

Cngelx

Guest
Hehe, wszystko już się integruje z facebookiem. Nie przeszkadza mi to zbytnio, wręcz odpowiada i jest dość praktyczne. Ale mam co do tego pewne obawy. W końcu facebook będzie lepszym szpiegiem niż google ;]
 
Do góry Bottom