1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Incredible India

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez kr2y510, 4 Lipiec 2019.

 1. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 960
  Polubienia:
  19 794
  Jest wątek o Chinach, jest wątek o Japonii, więc musi być watek o Indiach. Prognozy demograficzne podają, że w Indiach za niedługo będzie mieszkać ponad 2 miliardy ludzi. Więcej niż w Chinach. Więc zaczynam wątek od ciekawostki wiejskiej z Indii, jaką jest zbiorowy gwałt. Zbiorowy gwałt w Indiach uchodzi za rzecz normalną, a gwałt pojedynczy jest czymś złym. Mowa oczywiście o gwałtach popełnionych na kobietach. Tam genderyzm się jeszcze nie rozplenił jak w Europie.

  Strajk.eu -> Indie: kobiety ostrzyżone na łyso za opieranie się gwałtowi zbiorowemu

  Po próbie gwałtu przez grupę mężczyzn, matka z młodą córką zostały pozbawione włosów i pokazywane z pogardą na ulicach wsi w stanie Bihar (przy granicy z Nepalem), co miało być karą za ich opór i ostrzeżeniem dla innych kobiet – poinformowała dziś indyjska policja. Tzw. wiejskie gwałty pozostają wielkim problemem w ponad miliardowym kraju, gdzie większość mieszkańców mieszka na wsi.

  To się zdarzyło w domu bardzo ubogiej rodziny. Mężczyzna z „rady starszych” wsi, odpowiednik naszego sołtysa, wtargnął doń wraz z ok. tuzinem kolegów, by zgwałcić 19-letnią dziewczynę, która niedawno wyszła za mąż. Jej niepełnosprawny ojciec jest żebrakiem – nie było go w trakcie napadu, jak i męża dziewczyny.

  W obronie córki stanęła matka, obie próbowały oddalić zagrożenie, ale zostały dotkliwie pobite, wywleczone z domu i zaprowadzone do wiejskiego fryzjera, żeby obciął im włosy go gołej skóry. Potem ciągano je pół-obnażone po wsi, wśród krzyków, co czeka kobiety, które opierają się zbiorowym gwałtom. W niektórych regionach Indii gwałt zbiorowy uchodzi za bardziej „normalny” niż pojedynczy.

  Policji udało się do tej pory zatrzymać sześciu gwałcicieli, reszta uciekła. Wśród zatrzymanych są „sołtys” i wiejski fryzjer, który zapewnia, że ostrzygł kobiety pod przymusem. Sprawa przyciągnęła uwagę indyjskich mediów i wywołała protesty opozycji wobec władz Biharu, oskarżonych o tolerowanie wiejskich gwałtów zbiorowych. Skandal nie wyszłaby na wierzch, gdyby nie kobiece interwencje na policji. Władze mają zapewnić anonimowość osobom, które je zaalarmowały, lecz nie zawsze tak bywa. Niestety, mimo coraz liczniejszych manifestacji hinduskich kobiet, ciągle brak systemowej walki państwa z gwałtami.​

  No cóż, co kraj to obyczaj. U nas golono babom łby za dawanie dupy okupantowi, a w Indiach golą babom łby za odmowę dawani dupy kolektywowi. Na indyjskiej wsi niedawanie dupy kolektywowi jest uznawane za zachowanie wysoce aspołeczne.

  Inne newsy w temacie:
  https://strajk.eu/indie-policjanci-gwalciciele-pod-ochrona-panstwa/
  https://strajk.eu/indie-15-zatrzymanych-po-szokujacym-gwalcie-na-matce-i-corce/
   
  Ostatnia edycja: 4 Lipiec 2019
  wah, nazimno i pawlis lubią to.
 2. Siegfried

  Siegfried Member

  Posty:
  70
  Polubienia:
  93
  I Indiach można spotkać takich dziwaków jak gość na poniższym zdjęciu albo gość co nie obcina od wielu lat paznokcia albo trzyma rękę przez wiele lat w górze. Prawdopodobnie robią to żeby zarobić od turystów a nie dlatego że są ascetami- jak nie zapłacisz to się odwraca i nie dasz rady zrobić zdjęcia takiego jak poniższe.
  398753611_73321bb56e_o.jpg
   
  nazimno, kr2y510 i pawlis lubią to.
 3. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

  Posty:
  4 511
  Polubienia:
  10 498
  Hindusi mają jakąś swoją platformę handlową jak aliexpress? Kiedyś się rozglądałem i nic nie znalazłem.
   
 4. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 594
  Polubienia:
  12 583
 5. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 960
  Polubienia:
  19 794
  Trzeba im taką założyć. Powinna się nazywać "Złota Swastyka". :p
  Oni bardzo lubią złoto, a swastyka jest dlań symbolem szczęścia.

  Jednak w Indiach jest całkiem inny problem. Podam to na przykładzie. Kolega (był na starym forum libkowym, część z Was go zna osobiście) chciał kupić sobie lokalną koszulę z krótkim rękawem i wzorem w swastyki. Były właściwe rozmiary. Ceny były bardzo spoko. Jednak był problem. W żadnej z tych koszul guziki nie były przyszyte równo wraz z dziurkami. Mało tego, w jednej była inna ilość dziurek i inna ilość guzików. Więc wybrał najrówniejszą. Guziki odpruła i przyszyła na nowo jego żona, ale już w Polsce.
  Najciekawsze było to, że miejscowym to nie przeszkadzało. Jest jak jest i tak ma być, więc jest dobrze! Taka logika.

  Jedyne co mają dobre, to przyprawy, herbatę, używki i wyroby produkowane przez firmy należące częściowo do białasów lub z wsadem białasa. Z handlem wyrobami spożywczymi z UE mogą być kłopoty, a produkty od firm z wsadem białasa, mają już dawno swych dystrybutorów na miejscu.
   
 6. sabat

  sabat Well-Known Member

  Posty:
  496
  Polubienia:
  1 153
  Takie ciekawostki przeczytałem:

  1. Wiele osób w Indiach nie używa sztućców do skonsumowania posiłku, praktycznie wszystko jedzą ręką. Występuje jeszcze jedna zależność, posiłek będzie jedzony prawą ręką. Lewa uważana jest za nieczystą ponieważ używa się jej zamiast papieru toaletowego (tego zwyczaju zdecydowanie nie polecamy). Lewą reką nie powinniśmy dotykać drugiego człowieka.

  2. Również stopy są uważane za nieczyste. Sporym nietaktem będzie więc przypadkowe nadepnięcie kogoś swoją stopą, czy także przejście nad osobą leżącą. Także siedząc należy uważać na stopy i nie wyciągać ich przed siebie w kierunku drugiej osoby.

  3. W północnej części kraju źle może zostać odebranie rzucenie kamienia w dół. Wynika to z faktu, iż takie zachowanie może wywołać lawinę.

  4. Kultura w tym kraju zabrania udzielenia negatywnej odpowiedzi, nawet jeśli zapytasz o drogę, a ktoś nie będzie w stanie pomóc wskaże Tobie jakikolwiek kierunek. W końcu brak odpowiedzi byłby sporym nietaktem.

  5. Hindusi są przyjaznymi osobami, jednak jak w każdym kraju turyści powinni być czujni. W Indiach, jak i Nepalu funkcjonuje popularny przekręt na mleczko w proszku. Do turystów podchodzi małe dziecko i zaczyna rozmowę informując o chorej siostrze i niepracujących rodzicach. Dziecko nie chce pieniędzy, a jedynie mleko z pobliskiego sklepu. Naciągnięty turysta przekonany, że idzie zrobić dobry uczynek kupuje to mleko, jednak nie ma świadomości, iż jego cena jest praktycznie 10-30 razy wyższa. Po zakupie dziecko zwraca mleko do sprzedającego i dzieli się nim pieniędzmi.

  6. Parsowie mieszkających w Indiach nadal pozostawiają zwłoki zmarłych bliskich na pożarcie przez sępy na tzw. wieżach milczenia, czyli okrągłych wzniesień zbudowanych z cegły lub kamienia. Praktyka ta uznawana jest jako "ostatni akt miłosierdzia".
  https://rzucijedz.pl/ciekawostki-ze-swiata/356-indie-ciekawostki
   
  nazimno, kr2y510 i Finis lubią to.
 7. sabat

  sabat Well-Known Member

  Posty:
  496
  Polubienia:
  1 153
  nazimno i aluzci lubią to.
 8. wah

  wah Well-Known Member

  Posty:
  823
  Polubienia:
  3 401
  Stan indyjski - Goa .
  W latach 70 mekka hipisów z całego świata. Jednocześnie Goa zapisała się w historii jako kolebka psychodelicznego rock'n rolla.

  [​IMG]
  Pierwszy pchli targ w Anjunie.
  [​IMG]

  Osoba sprzedająca haszysz, LSD i biżuterię na pchlim targu Anjuna, 1976.

  [​IMG]

  Zespół Gilberta Garcii grający w Goa obok niektórych pionierów hippisowskich Goa.
  [​IMG]

  Dziewicza plaża Anjuna, 1976.
  Była to jedna z pierwszych plaż na Goa, która stała się popularna dzięki kulturze hipisowskiej lat 60. i 70. XX wieku.
  Anjuna jest nieco inną plażą niż pozostałe w północnym Goa- jest mniej piaszczysta. Niektóre odcinki są nawet skaliste. Znajduje się wiele malowniczych czerwonych skał laterytowych, dlatego jest czasami nazywane Rocky Beach.
  [​IMG]

  Jest teraz ulubionym miejscem wielu turystów z Europy - również popularna wśród Indian.
  https://www.scoopwhoop.com/goa-hippie-party-pics-from-70s/
   
 9. wah

  wah Well-Known Member

  Posty:
  823
  Polubienia:
  3 401
  Świątynia Karni Maty - świątynia szczurów. Zbudowana z marmuru i metali szlachetnych - miejsce, w którym szczury uważane są za istoty święte. Szczury są dokarmiane słodkimi przysmakami, oraz pojone mlekiem z wielkich czar.
  Dla hinduskich rodzin obcowanie ze szczurami świątynnymi to prawdziwy zaszczyt.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Karni_Mata_Temple

  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  sabat i bombardier lubią to.
 10. Siegfried

  Siegfried Member

  Posty:
  70
  Polubienia:
  93
  Chyba Hindusów, nie Indian.
   
 11. T.M.

  T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

  Posty:
  1 143
  Polubienia:
  3 427
  Pracowałem kiedyś z Nepalczykami, jarałem z nimi zielsko i gadaliśmy. Ci, którzy byli z miasta j,akoś adaptowali się do życia w Polsce, znajdowali kobietę i awansowali w pracy oraz zaczynali pić mocny alkohol (w Nepalu nie pili w ogóle). Po paru latach zachowywali się jak Polacy. Ale byli też "ludzie z lasu", którzy wcześniej np. wypasali kozy na górskich zboczach. Oni z dobrodziejstw cywilizacji zachodu wybierali tylko wódę. Część była jeszcze do pogadania (jeśli znali angielski), ale wobec reszty czułem pewien dystans, czasem nawet niepokój, nie byłem pewien co im strzeli do głowy - za duże różnice kulturowe.
   
 12. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 960
  Polubienia:
  19 794
  Tam alkohol jest niedobry, bo Nepal jest położony wysoko. Podobnie jest z Tybetem, czy górskimi rejonami w Indiach. Więc jeśli idzie o wódę w grę wchodzi wyłącznie zimna destylacja. W Nepalu sprzedają taką miejscową wódę w woreczkach, jak za PRL-u niegazowane lemoniadki i soczki. Kolega to pił. Świństwo jak skurwysyn. Więc Nepalczycy nie piją tej wódy nie dla tego, że nie lubią wypić, a dla tego że nie chcą rzygać i mieć kilkudniowego kaca giganta.
   
  sabat lubi to.

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.