Humor z Shout Boxa i Discorda

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
[11:00 PM] nuri: o Tralalala jak tam się trzymasz dzieciaku?
[11:01 PM] Tralalala: całkiem wporządku
[11:02 PM] nuri: nakupiłeś altow?
[11:02 PM] Tralalala: w sumie to alty mocno nie spadły i raczej wygląda mi to na kolejny bullrun btc+alty
[11:02 PM] Tralalala: już nie mam za co kupować
[11:03 PM] nuri: też się zamurowałem. teraz muszę przespać 2018
[11:03 PM] nuri: oglądanie tego to jednak nie na moje nwery
[11:03 PM] Tralalala: ee aż tyle to nie będzie trwało chyba
[11:03 PM] nuri: ile razy można
[11:04 PM] Tralalala: no czasami przyciska człowieka ;d
[11:05 PM] nuri: chcyba sobie zbanuje grafy jak serwisy agory. i tak nic nie zmienię a oszczędzi mi znoszenie jaja(edited)
[11:05 PM] Tralalala: jakie grafy? wykresy?;d
[11:05 PM] nuri: ta
[11:06 PM] nuri: budzę się po nocach i sprawdzam
[11:06 PM] nuri: czas to odstawić
[11:07 PM] Tralalala: zawsze można się nachlać albo naćpać
[11:07 PM] Tralalala: mi się też kiedyś zdarzało budzić po nocach, kiedyś jeszcze miałem koszmary, że mi się koparka pali i aż wyskakiwałem z łóżka
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Mad Strategist - Today at 9:45 PM
hloly shit, ale odkryłem rzecz
nie można mieć pliku i katalogu o tych samych nazwach w tym samym katalogu
i to nie tylko w linuksie, ale i w windowsie
całe życie w nieświadomości

Zbyszek - Today at 9:47 PM
Teraz już wiem dlaczego nie mogłem osiągnąć sukcesów w życiu.
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
tolep - Today at 1:10 AM
A propos ruchania, szedłem dwa kilometry za dziewczyną 160 w kapeluszu Wiedziałem gdzie idzie, ja w tym samym kierunku. 30 metrów za nią. Ona dość desperacko przebierala nóżkami żeby mnie odstawić ale jej się nie udawało. W końcu postanowiłem skrócić jej cierpienia. Pokonalem skrzyżowanie ostrym skrótem i ja wyprzedzilem. Odtąd szedłem sobie lajtowo, ona też, bo nie chciała się do mnie zbliżyć. W końcu stanąłem I ostentacyjnie wolno wyciągnąłem papierosa. Zapaliłem, nagle się odwrócił,em, rzuciłem jej dluuuugie spojrzenie i postukalem się palcem w czolo. I poszedłem dalej.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Heh, to nie moja wina. W odstępie kilkudziesięciu sekund na tym samym przystanku stwierdziliśmy że z powodu remontu torów tramwaj nocny inną trasą jedzie i postanowiliśmy przejć 4 przystanki pieszo. Ona podeszła do tabliczki, przeczytała komunikat i ruszyła w drogę, mijając mnie, który podszedł do tej samej tabliczki i zrobił dokładnie to samo. Starałem się trzymać dystans , a gdy nadarzyła się okazja, to ją skrótem przez skrzyżowanie wyprzedziłem. Przez most gdzie utonęła Ewa Tylman szedłem już przodem :D
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
tolep jest prawdziwym Mistrzem Suspensu. Przerasta Alfreda Hitchcocka, bo nie potrzebuje do swoich performensów kamer i filmu - wystarczy, że wychodzi na ulice i od razu podnosi tętno niewieścich serc.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Jedną pewnie zrobił specjalnie dla Ciebie, bo w innym wypadku by się tak nie wysilał; przecież nie lubi pracy fizycznej.
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090

  1. 07:33 - Xynta:
    http://strajk.eu/raport-na-temat-ferm-futrzarskich-wcale-nie-generuja-wielkich-zyskow/ futrzakowi chyba żyłka pęknie
  2. 09:54 - bombardier:
    tutaj nikt nie kieruje się względami ekonomicznymi prz ustalaniu norm moralnych
  3. 09:55 - bombardier:
    obawiam się, że na złe forum trafiłaś
  4. 10:35 - Ciek:
    Fajnie napisane, że miliard to mało, albo wręcz tyle co nic.
  5. 10:36 - Zbyszek_Z:
    Jakby państwo wzieło od każdego czlowieka po 10 zł, to by miało więcej pieniędzy od całego przemysłu futrzarskiego na zakladanie nowych miejsc pracy.
  6. 10:37 - Zbyszek_Z:
    A nie, dalej nie.
  7. 10:37 - Zbyszek_Z:
    Ale już by bylo blisko, i to bez zabijania zwierzątek.
  8. 10:38 - Ciek:
    Ja chętnie przygarnę miliard skoro to tyle co nic.
  9. 10:39 - Zbyszek_Z:
    Za jaki procent pkb odpowiadaja samotne matki?
  10. 10:39 - Zbyszek_Z:
    Bo nie wiem, czy jest sens je trzymac.
  11. 10:42 - Zbyszek_Z:
    Domy dziecka niczego nie produkuja, jak bym je zburzyl razem z wychowankami.
  12. 10:42 - Zbyszek_Z:
    Dzieci jako tako prawie nie ubedzie, bo te z domow dziecka stanowia jedynie 0,013% ogolu.
  13. 10:43 - Ciek:
    Rozjeżdżanie dzieci buldożerami to strata dla gospodarki.
  14. 10:44 - Ciek:
    Ja bym je obdzierał ze skóry i robił z tego lampki nocne. To by podniosło PKB o 0,005%
  15. 10:47 - bombardier:
    z pewnością najkorzystniejsza będzie sprzedaż dzieci niemieckim firmom utylizacyjnym
  16. 10:47 - Zbyszek_Z:
    Mozna by tak robic, uwolnic fredki, a dac w ich miejsce dzieci z domow dziecka i samotne matki.
  17. 10:48 - Zbyszek_Z:
    Wilk syty i owca cala.
  18. 10:49 - Ciek:
    Podoba mi się ten pomysł, to by częściowo rozwiązało też problem przeludnienia spędzający sen z powiek środowiskom lewicowym.
  19. 10:50 - Ciek:
    Niby ludność taka sama, ale część zamknięta na niewielkiej powierzchni.
  20. 10:50 - Zbyszek_Z:
    Jakby dostwaly weganska pasze, to juz wogile lewica by piala z zachwytu.
  21. 10:51 - Zbyszek_Z:
    Jezeli pozwoli to przejsc choc jednej osobie na weganizm, to warto to zrobic.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
  1. 19:14 - Sputnik:
    Odpowiedzialność zbiorowa istnieje przez fakt społeczny życia w zbiorowości, czyli jak jeden pijany kierowca rozjedzie kogoś to wszyscy kierowcy są winni?

  2. 19:16 - Sputnik:
    Ale jeśli tak, to można powiedzieć ze lanc jest współwinny randomowego gwałtu, to chyba jego najbliższy kontakt z cipą od czasu niedotknięcia
  3. 19:18 - vast:
    Sputnik, a narodziny?
  4. 19:19 - FatBantha:
    znając szczęście Lanca w niedotykaniu, to urodził się przez cesarskie cięcie...
 
Do góry Bottom