[humor] Różne ROTFLE ...

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Gozdyra zaczęła się odwoływać do Hitlera!

Agnieszka Gozdyra: Oburzacie się na wywiad z Urbanem? Gdyby żył Hitler, wszyscy staliby w kolejce


http://natemat.pl/135991,agnieszka-...s-nie-ma-pogladow-jest-nieszczere-wobec-widza

11055256_1584215478491584_3547027640222594375_n.jpg
B_0_DdQUYAAn4nv.png
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Czyli, że jednak możliwe jest przesiąknięcie poprzez odzież.
Widać z tego jasno, że Korwin ma rację, czego dowodem jest zdjęcie programu Przesiąkniętej Agi z anteny. Ledwo "namokła", a już Hitler, już kontrowersje, już kłopoty. Może jeszcze ma szansę na byciem ludziem? :) A na razie wywalono ją na miesięczny urlop ...
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Właśnie usłyszałem w Teleekspresie "Partia libertariańska" pierwszy raz w mainstreamowym dzienniku. "Kandydat Partii Libertariańskiej Waldemar Deska zrezygnował ze startu i poparł Korwina" Chyba to w ogóle pierwszy raz kiedy w TV słyszę słowo libertarianizm.
Nie wiem czy to ROTFL ale w kazdym razie historyczna chwila ha...
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Mimo że Teleekspres jest reżimowy jak najbardziej (daleko mu np do Polsatu News i Gozdyry, która choć jest lewaczką ma naprawdę otwarty na wszystkie opcje program, bodaj jedyny w całej znanej mi TV) to Orłosia da się lubić. Zawsze wydawał się sympatyczny i kontaktowy. Może faktycznie zacytowałby kiedyś Krzysia...
 

Jack Ruby

Rezerwowy pies.
114
420
Właśnie usłyszałem w Teleekspresie "Partia libertariańska" pierwszy raz w mainstreamowym dzienniku. "Kandydat Partii Libertariańskiej Waldemar Deska zrezygnował ze startu i poparł Korwina" Chyba to w ogóle pierwszy raz kiedy w TV słyszę słowo libertarianizm.
Nie wiem czy to ROTFL ale w kazdym razie historyczna chwila ha...

Swego czasu u Gozdyry Wipler mówił nawet o anarchokapitalistach.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Amerykański talk show z lat 80-tych. Można się pośmiać. W dzisiejszych czasach takich "gości" nie odważyliby się pokazać w tv.

 
Do góry Bottom