[humor] Forumowicze i żarówki

Giga

New Member
262
5
Zainspirowane przez podobny temat na mikke.fora.pl.

MRT: na stronie głównej gazeta.pl pojawił się news o wkręcaniu żarówek

Cyberius: @@@ NA BLOGU LIBERTARIA.WAW.PL !!! POJAWIŁ SIĘ @! TEKST O TYM NJUSIE@ I ŻARÓWKACH Z PUNKTU WIDZENIA lIBERTARIAN/POGAN @@@ KOPIOWANIE ZEZWOLONE @@@

kr2y510: Pamiętajcie, że przy wkręcaniu żarówki trzeba używać TrueCrypta 6.1 oraz połączyć się przez TOR-a. Ale tak czy siak ktoś, na szczęście nie z ABWehry, będzie chciał was przecwelić.

tosiabunio: Chyba wkręciłem żarówkę. I chyba świeci.

Mike Smith: dla mnie ważniejsze od wkręcania żarówki jest poparcie dla prawa własności wobec niej. jeżeli ktoś ma żarówkę na własność, to może użyć przymusu.

DysKordian: Jasiu dobrze gada. Dodam jeszcze, że to wielki biznes ma dzisiaj prawo własności do żarówek zagwarantowane przez państwo. Dlatego trzeba je uspołecznić. W rewolucji w Hiszpanii robiono tak przy oddolnych inicjatywach.

Alfacentauri: A nie sądzisz, że to raczej związki zawodowe domagają się dzisiaj żarówek?

margines: haha, biedne kolibry! kiedy wy zaczniecie umieć wkręcać żarówki?

Avx: Dzisiaj wpadłem na świetny pomysł. Żeby unieszkodliwić niepaństwowe totalitaryzmy, można by po zniesieniu państwa wykorzystać żarówki do oślepiania sędziów działających według szariatu. Oczywiście to wszystko byłoby dobrowolnie finansowane i zgodne z Aksjomatami.

qatryk: panowie, o czym wy kurwa gadacie. żarówki są jakieś pedalskie.

Teraz czekam, aż ktoś opisze mnie. :)
 
Do góry Bottom