1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Głośne rozmowy przez komórke to brak kultury!

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez lenislawa, 7 Lipiec 2015.

1. lenislawa

lenislawa New Member

Polubienia:
    0
    Wystarczy przejechać się autobusem albo tramwajem i można się dowiedzieć o najbardziej intymnych sprawach z życia ludzi Rozmawiają głośno przez komórkę o zdradzaniu żony, długach,hemoroidach,podpaskach , biegunce.Nie tylko w komunikacji miejskiej pociągach ale też we wszystkich miejscach publicznych.palanty zakłócają spokój współpasażerom. Albo drudzy półinteligenci z rozkręconą muzyką na smartfonie. Nie dość że jakość dźwięku żałosna to jeszcze zagłuszają normalne rozmowy. To jest tragedia!. doprowadzają przymusowych słuchaczy do kurwicy.To jest pogwałcenie mojej wolności osobistej. Niektore miasta juz wprowadzają zakaz.Za takie coś mogą wyprosić z autobusu lub tramwaju.
    **Tak jest w Białymstoku, Krakowie, Warszawie, będzie we Wrocławiu.Ich wspólnym hasłem jest: "Nie chcę słyszeć, co będzie na obiad". Wzięło się ono z Krakowa, gdzie nakręcono już specjalny spot edukacyjny. W tym mieście głośne rozmowy telefoniczne zajmują pierwsze miejsce wśród skarg, które trafiają do tamtejszego MPK. Natomiast w Białymstoku całkowicie zakazano takich rozmów oraz używania sprzętu audiowizualnego**
    Jestem za zakazem absolutnym. Jak jest u Was Zakaz czy jeszcze ne ma zakazu?

Ostatnia edycja: 7 Lipiec 2015
  2. Cngelx

Cngelx Guest

Kup se motór, auto, dobre buty...

sabat, wah, snajper oraz 3 uzytkowników lubi to.
  3. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 388
    Nie wiem, jako szlachcic i kapitalista poruszam się wyłącznie własną limuzyną. Ja bym zakazał istnienia komunikacji publicznej i problem by się sam rozwiązał. Agresja decybelami to nie rurki z kremem.

4. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 872
    Ale wymyślają. Wzięliby się lepiej za pijanych pasażerów i śmierdzieli.

sabat, wah, snajper oraz 2 uzytkowników lubi to.
  5. WnusioPinoczeta

WnusioPinoczeta Dawniej "Arturek"

Polubienia:
    1 469
    Ciek mi przedmowy kradnie. [​IMG] [​IMG]

pampalini lubi to.
  6. lenislawa

lenislawa New Member

Polubienia:
    0
    Za nich tez trzeba sie wziąść ostro!

Mam auto ale nieraz musze jechać autobusem z takimi debilami co o sraczkach gadaja!

ty to lepiej idz tam do swojego bdsm i pilnuj tej suczki hihihihihi a moze juz cie pogonila i bym sie nie dziwila wcale hihihih

Ciek jeszcze sie spotkamy a jak mnie zablokujesz to cie wysmieja wszyscy ze tchórz jesteś a nie chłop prawdziwy!!

Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 Lipiec 2015
  7. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 388
    Po zwycięstwie Islamu i wprowadzeniu w Kalifacie Polskim Szariatu nie będzie tego problemu ponieważ wierni będą obmywać ciała przed każdą z 5 codziennych modlitw w fontannach ablucyjnych położonych przed każdym z meczetów, na które przerobi się kościoły, szkoły, urzędy i inne tego typu budynki.
    Ja tchórzostwo uważam za cnotę i się z tym nie kryję, ba, nawet się tym szczycę. W środowisku wolnorynkowym, w akapie znaczy się, szansę na przetrwanie będą mieli tylko tchórze.

sabat, wah, snajper oraz 3 uzytkowników lubi to.
  8. lenislawa

lenislawa New Member

Polubienia:
    0
    Twó łeb Ciek przerobiić można na meczet!! Od wiary mojej to wara a muzulmanow kochacie to juz wasza sprawa.Jak przyjda to wyrżna wszystkich bezboznikow i taki bedzie final

9. Kompowiec2

Kompowiec2 Satatnistyczny libertarianin

Polubienia:
    152
    O właśnie, strasznie mie to wkurwia. Nikt nie zna zasady niesłuchania. Żenujące.

10. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 535
    A jakby nie rozmawiali przez telefon, a z kimś obecnym w tramwaju? Ludzie nie mogą już rozmawiać ze sobą? Ci którym to przeszkadza to wypindrzone lewactwo, którym zawsze będzie coś przeszkadzać.

Ostatnia edycja: 7 Lipiec 2015
  11. simek

simek Well-Known Member

Polubienia:
    1 919
    Różne sytuacje mnie wkurzają w tramwaju czy autobusie, ale wiem, że ten nie jest tylko dla mnie, więc toleruję. Sam zdecydowałem się na bieda-transport, więc pretensji mieć nie mogę, co innego jakby taryfiarz zaczął się wydzierać przez telefon - wtedy mogę go zjebać, bo płacę za to, żeby sobie w ciszy i spokoju pojeździć.

12. ultimate

ultimate Guest

Tramwaj to nie miejsce relaksu dla pasażerów, maja dojechać z punktu a do punktu b. Jak ktoś chce rozmawac przez tel. niech gada do woli. Mam to gdzieś.

sabat, wah, snajper oraz 6 uzytkowników lubi to.
  13. Filip

Filip Guest

Dla mnie to kwestia tylko kultury, pomijając kwestę punktualności i podejścia do klienta (tu mógłbym ostro pojechać te "przedsiębiorstwo", ale ostatnio nie byłem zmuszony na szczęście korzystać), liczysz się z tym, że nie jest to twoja prywatna limuzyna i ktoś może nie pachnieć jak drogie perfumy czy też być po spożyciu (swoją drogą jedyna przewaga jak dla mnie na korzyść transportu publicznego, nie będą mnie badali alkomatem). Więc może czasem wystarczy się przesunąć?

14. simek

simek Well-Known Member

Polubienia:
    1 919
    Kultury od nikogo nie można wymagać, fajnie jak ktoś jest kulturalny, ale nie ma takiego obowiązku, wystarczy być uczciwym, przestrzegającym NAPu chamem.
    Również dlatego często używam komunikacji publicznej - jak jestem na mieście, to najczęściej coś wypiję, nie na tyle, żebym nie był w stanie prowadzić, ale wystarczająco, żeby państwo polskie traktowało mnie jako przestępcę.

Filip lubi to.
  15. Filip

Filip Guest

Dlatego napisałem kwestia kultury. Nie chodziło mi osób które się awanturują - ale wtedy to że należałoby ich wyprosić nie wynika ze zmienionego stanu świadomości ale zachowania.

To samo zresztą się tyczy pojęcia tolerancji dla mniejszości - dla mnie to nie temat do debaty politycznej, ale raczej kwestia kultury.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 Lipiec 2015
  16. ultimate

ultimate Guest

Co to znaczy głośno?Montować będa decybelomierze? Nastepne pytanie.Po jakiego grzyba montują urządzenia typu Wi-Fi, że teraz chcą zabronić używania sprzętu audiowizualnego?I kto będzie ten zakaz egzekwował i jak?

17. Kompowiec2

Kompowiec2 Satatnistyczny libertarianin

Polubienia:
    152
    Rozmowa to ok 60 decybeli czyli powyżej tej normy ;)
    Tolerancja !== akcpetacja

18. ultimate

ultimate Guest

Miasta idą na wojnę z pasażerami, którzy za głośno rozmawiają przez komórki w autobusach i tramwajach.
    Głośne rozmowy wziął na celownik także Białystok, gdzie w regulaminie przewozów komunikacją miejską zapisano całkowity zakaz rozmowy przez telefon, a nawet korzystania ze sprzętu audiowizualnego.
    http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1266758,Zakaz-glosnych-rozmow-przez-komorke-w-autobusach

Wiadomość z 2014 roku. Znacie wykaz miast w których zakaz obowiązuje?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 Czerwiec 2017
  19. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Polubienia:
    1 394
    Martwy przepis - będzie on równie skuteczny co popijawa w tramwaju. Nie ma czym się podniecać.

lernakow lubi to.
  20. Adynatos

Adynatos New Member

Polubienia:
    9
    Ja jestem z plebsu i jeżdżę busami. Głośne gadanie jest wkurwiające straszliwie, ale zdałem sobie sprawę, że łatwiej będzie mi zmienić siebie niż tych ludzi i zainwestowałem w słuchawki wokółuszne z dobrą izolacją. Zagłuszanie prawie całkowite, niespotykany wcześniej poziom komfortu psychicznego i spokoju ducha.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.