1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Gdzie usunąć konto?

Temat na forum 'Komputery i technika' rozpoczęty przez tolep, 3 Listopad 2018.

Tags:
  1. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 231
    Pytanie jak w tytule. odpowiedź proszę podać z osobistym uzasadnieniem. Chodzi rzecz jasna o serwisy, w których założyliście konto, a potem stwierdziliście że szkoda czasu nawet na odklikiwanie powiadomień jako przeczytanych w poczcie.

Na razie wywaliłem instagrama - trochę fajnych dup, ale mozna je znaleźć gdzieś indziej jeszcze łatwiej, poza tym generalnie żenada bez nawet odległej możliwości, że na coś to konto się może przydać.

i... nk.pl - bo przypadkowo mi się kliknęło w bookmarkach otworzyłem, zdziwiony że jeszcze istnieje.

Macie swoje rekomendacje?

Ostatnia edycja: 3 Listopad 2018
  2. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 614
    facebook, google, różnorakie fora, twitter

Eli-minator lubi to.
  3. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Polubienia:
    1 404
    nigdzie bo po prostu najlepiej tam nie wchodzić, nawet w celu usunięcia konta bo i tak nie wiesz czy faktycznie zostanie ono usunięte.

Ciek i Eli-minator lubią to.
  4. Presario

Presario Active Member

Polubienia:
    157
    Gdyby ktoś się zastanawiał jak "usunąć", to tutaj są opisy procedur na różnych stronkach itd., w tym takich gdzie jest to skomplikowane:

https://justdeleteme.xyz/

Ostatnia edycja: 9 Listopad 2018
    wah lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.