Gdy rewolucja zjada własne dzieci

rawpra

Well-Known Member
2 742
5 295
Demokratyczna senator Feinstein z Kalifornii szczuta za pomocą dzieci przez jeszcze bardziej postępowych, żeby poparła projekt nowej umowy klimatycznej wymyślonej przez nową gwiazdę lewicy Ocasio-Cortez. Dodajmy, że ten projekt jest zupełnie niedorzeczny i nie do zrealizowania.


Tu więcej o New Green Deal.

Ostatnio zacząłem słuchać Jego podcastów bo Molyneuxa wywalili z Podcast Addict.
 
OP
OP
Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 768
8 289
Elizabeth Warren's new plan: Break up Amazon, Google and Facebook

The proposal from the Democratic presidential candidate is sure to rankle Silicon Valley executives and investors as well as opponents of government regulations, while drawing applause from progressive activists, consumer advocates and a range of lawmakers who have railed against what they see as unsustainable monopolies in the industry.


A którą progresywną partię popierają progresywne firmy z Doliny Krzemowej?
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 021

Jak widać u lewactwa istnieje stopniowanie w zależności

The Jew Harvard Professor Noel Ignatiev on how terrible white people areTo jest naprawdę jeden z bardzo, wielu, wielu, wielu.... Taki podręcznikowy przykład. Część z nich szczerze i racjonalnie uzasadnia swoją strategię, a jeśli oni nie są przekonujący to uzasadnił ją Kevin MacDonald w "Kulturze krytyki". Ale mniejsza o myślicieli, bo ważniejsi są ziomkowie z naprawdę grubą kasą, bo to oni kręcą filmy, kontrolują MTV, sponsorują polityków i nagłaśniają myślicieli, bo jak masz kasę to możesz kupić naukowców, publicystów, think tanki, fundacje....

Ale oczywiscie zamiast widzieć las można pracowicie wypisywać liczne przypadki drzew i powtarzać magiczną formułkę o "lewactwie". I tak do zajebania. Tak jakby jakieś niewykształcone brudasy ze skłota popijając jabole naprawdę były w stanie robić marsz przez instytucje i przejmować państwa oraz korporacje kierując się zbiorową jaźnią - niczym kosmici w Inwazji Porywaczy ciał. No ja nie wiem czy ci którzy zakładali Komisję Trójstronną, WHO albo otwierają linie kredytowe na dziesiątki miliardów dolarów to są "lewacy". Panowie u steru przeważnie nie wieżą w ideolo serwowane ludowi. Lepiej się rządzi ludźmi zatomizowanymi, beztożsamościowymi, a gdy nasza "rasa" ma w przyszłości całkowicie zapanować, to należy im kompletnie rozpierdolić cywilizację i jeszcze zmieszać z genami murzynów z Kongo. W Kongo średni IQ spada poniżej 60, więc to idealny materiał dla reproduktorów którym żydostwo pod czujnym okiem flot NATO zbudowało most pontonowy do Europy. Ludzie którzy robili zbiórkę na statek kontrolujący ten proceder dostali bana na Pay Palu.

btw. to ja kiedyś w papierowym mainstreamie trafiłem na wyjaśnienie rewolt studenckich w latach 60.... plamami na Słońcu. Autor po prostu czuł, że coś nie gra w niesamowitej wręcz koordynacji tego zjawiska i wpadł na taki genialny pomysł wyjaśnienia. Promienie kosmiczne którymi lewactwo wpadło do głów. Jak ktoś pisze o "lewactwie" to jak mam przed oczami "morowe powietrze" zastępujące wiedzę o drobnoustrojach.
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 326
4 175
Ale mniejsza o myślicieli, bo ważniejsi są ziomkowie z naprawdę grubą kasą, bo to oni kręcą filmy
Dlatego jest taki wysyp interracial porn, a ja głupi wierzę w jakieś popyty, podaże.
btw. to ja kiedyś w papierowym mainstreamie trafiłem na wyjaśnienie rewolt studenckich w latach 60.... plamami na Słońcu.
W historii ekonomii przydarzyła się teoria, która łączyła cykle koniunkturalne ze zmianami aktywności Słońca.
 
Do góry Bottom