Frajerstwo Wiplera

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Nie rozumiem. Sam chętnie postawiłbym na Dudę, kwestia kursu. A co do JOWów - też popierałbym, gdybym chciał zawrzeć sojusz z ich zwolennikiem. Przynajmniej do czasu; tak wygląda polityka w praktyce.
 
P

Przemysław Pintal

Guest
Wipler? Pośród ludzi którzy z nim kiedyś współpracowali, nie ma najlepszych opinii. Były znajomy twierdził, że do Republikanów chciał koniunkturalnie sprowadzić palikociarzy. Takie nastawienie może jest korzystne, kiedy chce się wyrwać jakieś finanse, etaty, głosy, ale ideowo jest kurewstwem (koniunkturalizm).

Kampanię Korwinowi prowadził wzorowo!

Kiedyś napisał magisterkę o libertarianizmie, później utrzymywał domenę anarchokapitalizm.pl. Następnie zmienił poglądy i wszedł do PiSu. Wskoczył do Korwina. To rasowy polityk.
 

Kenji

Member
45
104
A czego żeście się spodziewali? Fundacja Republikańska założona przez Wiplera to był think-tank, przybudówka PiSu. Szkoliła nawet posłów PiS-u w zagadnieniach ekonomicznych. I za ch##ja nie zmieniła etatystycznego charakteru tej partii.
Skoczek Wipler będzie w tej formacji, która daje największą gwarancję bycia koalicjantem PiS. Partia Gowina spaliła na panewce, więc dał dyla do JKM. Teraz Projekt Kukiz wystrzelił, więc Pszemek leci jak pszczółka do miodu.

Wszystko jest już ustalone: koalicja PiS-Kukiz przejmuje władzę, Kopaczowa przegrywa - Schetyna ją wykasza i z PO przechodzi do opozycji. Jednocześnie powstaje partia Balcerowicza i Petru. (Nowoczesna.pl).
PiS-Kukiz/PO-Nowoczesna.pl - Taki układ sceny politycznej gwarantuję marginalizację partii Korwin, bez względu na to czy znajdzie się ona na jesieni w sejmie czy też nie.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Jedna uwaga. Wipler od laaat nie krył się z poparciem dla JOW-ów. Panowie, skalibrujcie narzędzie orające we właściwym kierunku, bo widzę, że pewne rzeczy zaczynają się wyraźnie rozjeżdżać.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Mnie ciekawi ten fenomen nienawiści do Wiplera. To najbardziej nienawidzony polityk. Nikt go nie lubi. I to mi się podoba. To go łączy z Korwinem. Te nieustanne oskarżenia również. I mam tu na myśli niszczenie ruchu wolnościowego i tym podobne. Przecież to klasyczne oskarżenie wysnuwane przez niektórych w kierunku Korwina. To samo spotyka Wiplera.
 
Do góry Bottom