1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Forum PADarianizm.net

Temat na forum 'Forum Libertarian / Polskie Wiki Wolnościowe' rozpoczęty przez MichalD, 26 Luty 2013.

1. MichalD

MichalD Member

Polubienia:
    21
    Od jakichś 2-3 tygodni, forum działa w sposób niemożliwy do użytkowania.

Logowanie u mnie zajmuje jakieś 3 minuty, a gdy próbuję obejrzeć temat , w 9/10 przypadkach otrzymuję przekierowanie na stronę główną wraz z wyświetleniem się pustej strony.

Problemu takiego, nie mam w przypadku przeglądania jako niezalogowany. Czy ktoś może mi wytłumaczyć, w czym jest problem?

EDIT:

Przy wysyłce tematu:

2. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 535
    Ja mam podobnie, ale inne komunikaty i tak mniej więcej raz na trzy-cztery wysyłki posta czy wpisu SB. Jako niezalogowany nie sprawdzę, bo jak niby miałbym napisać posta? Widocznie forum ma tyle tej javy (zwłaszcza po zalogowaniu), że niektórym się sypie.

3. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 625
    załóż se czebola który ci lepszy komputer wyprodukuje...

stormtrooper lubi to.
  4. WoKu

WoKu Well-Known Member

Polubienia:
    282
    Od dwóch dni też mi wyskakują różne błędy. Forum raczej nie działa wolniej. Powiedziałbym, że momentami nie działa w ogóle. Coś jak szukanie otwartej linii w tych grach telewizyjnych.

5. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 575
    Jest trochę problemów, ale nie wiem, co z tym zrobić. Na razie zwiększyłem limity pamięciowe.

WoKu lubi to.
  6. counter

counter GAZDA was right.

Polubienia:
    1 093
    Klęska prywatnej inicjatywy. Oddać w ręce czeboli. One będą wiedziały, co robić.

7. freelancer

freelancer Dobrowolnościowiec

Polubienia:
    156
    Wszystko działało perfekcyjnie do czasu aż nie wszedłem w ten wątek - nagły system error jak grom z jasnego nieba.
    Przypadek? Nie sądzę.

8. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 321
    To oznacza tylko jedno... Ktoś chce zabić prezydenta!

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.