1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Flaga obowiązkowo

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Mescalito, 22 Luty 2009.

1. Mescalito

Mescalito New Member

Polubienia:
    0
    W sumie to nawet zabawne...

Będziemy się rozumieć -- będzie dobrze, nie będziemy się rozumieć -- będzie źle. Rozumiemy się?

2. Przemoslav

Przemoslav Member

Polubienia:
    1
    Znakomity pomysł, żeby skutecznie zohydzić wszystkim przejawy patriotyzmu ;).

Co prawda "obowiązek", ale "kar nie będzie, to byłby absurd". LOL.

Poza tym nie wyjaśnili jaka to flaga... może dowolna? ;).

3. sierp

sierp to ja :-)

Polubienia:
    294
  4. Czoklet Muss

Czoklet Muss New Member

Polubienia:
    0
    Absurdalne, głupie, niepotrzebne, nieskuteczne - jak większość polskiego prawa. Szkoda, że nie mogłem włączyć tego kwiatka do mojego tekstu o wolności słowa, który swoją drogą wzbudził ogromne kontrowersje i sprowokował do rzucania oskarżeń o "przebarwienie anarchizmem" :D Jeśli ktoś chce tłumaczyć ludziom, dlaczego zakaz palenia flagi ogranicza wolność wypowiedzi, zapraszam.

5. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 260
    Taaaa, te jebane skurwysyny chcą, by czcić jakąś konstytutę, nielegalnie narzuconą przez kościół, Jezuitów, masonów i niedorozwiniętego umysłowo (ale z rozwiniętym aż za dobrze kutasem) króla herbu Ciołek z pomocą ruskiego wojska.

6. Michalo

Michalo New Member

Polubienia:
    0
    trzeba sie przejsc pod pałąc prezydencki z kaczką zamiast orła

7. Przemoslav

Przemoslav Member

Polubienia:
    1
    Ja tam wolę orła od kaczki :(. A teraz se nie mogę wywiesić flagi, bo jak zmuszają to chujowo jest wywieszać :(.

8. Fakkir

Fakkir New Member

Polubienia:
    0
    Ja zawsze wywieszałem na 11 listopada i 3 maja. Jak wprowadzą obowiązek, to na złość nie wywieszę. Posrane przepisy ludzi z nadmiarem wolnego czasu i tyle...

9. Przemoslav

Przemoslav Member

Polubienia:
    1
    Ja pomyślałem analogicznie (bo też wywieszam). Skurwysyny, przez takie idiotyczne wymysły to już nawet patriotyzm jest całkiem "państwowy".

Ew. zrobię se jakąś indywidualną wersję flagi, żeby ją odróżnić od tej "państwowej". ;).

Ha!

10. Michalo

Michalo New Member

Polubienia:
    0
    no z kaczką.

11. Giga

Giga New Member

Polubienia:
    5
    Albo biało-karmazynową z wonszem. :D

12. Przemoslav

Przemoslav Member

Polubienia:
    1
    Zrobię ze swastyką ;).

13. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 625
    ja wywiesze flage podhala (tego hokejowego), mam jeszcze flage csa, i calkiem cornom...

14. michu

michu Member

Polubienia:
    0
    A jeszcze niedawno wywieszenie flagi np. 1 marca było karalne (och jak to się zmienia):D

15. Przemoslav

Przemoslav Member

Polubienia:
    1
  16. Anonymous

Anonymous Guest

Niedawno był o tym artykuł w Angorze. Posłanka PiSu twierdziła, że za niewywieszenie flagi nie będzie żadnych kar.

Ale jaja. Przepis tragiczny, nic tak nie obrzydzi patriotyzmu jak przymus. No i, skoro za brak flagi nie będzie nic groziło, to co ten przepis zmieni? Kolejna bezsensowna ustawa. o_O

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.