"FARMLANDS" - dokument o mordowaniu białych farmerów w RPA

D

Deleted member 427

Guest
Najważniejszy film dokumentalny ostatnich lat.

Ofiary często nie mają się czym bronić - legalna droga do nabycia pistoletu, strzelby czy karabinka jest czasochłonna, kosztowna i petent nigdy nie ma gwarancji, że otrzyma licencję.

Wszelkiego sortu zbiry, gwałciciele i mordercy oczywiście zawsze są uzbrojeni. Jak nie w broń palną, to w maczety i noże.

Posłuchajcie od 40:35 - kobieta (dwukrotna ofiara napadu rabunkowego) prowadzi biznes sprzedający - nie żartuję - markery paintballowe do samoobrony. Brzmi kuriozalnie, ale ludzie i tak masowo kupują te zabawki i ładują do nich gumowe pociski. W sytuacji niemożności otrzymania zgody od policji na zakup prawdziwej broni lepsza replika niż nic.

 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Może obejrzę go jeszcze raz, ale za pierwszym wydał mi się nudny w chuj. Przede wszystkim za mało murzynów, za mało zagrożenia, które otacza tych białych. Nie poczułem tego.
 

Slavic

Wolnorynkowiec
577
1 690
Może i najważniejszy, ale pomimo zacnego tematu film jest tragicznie nudny, jednostajny i po prostu kiepsko opowiedziany.

Na razie z Lauren Southern żaden reżyser...

Może i tragicznie nudny, ale chociaż ktoś postanowił się tym zająć. Co do RPA...jeśli wybuchnie tam rasowa wojna domowa, to będzie to istna rzeźnia patrząc na jakość uzbrojenia białych oraz ich liczebności. Proste uprawy hydroponiczne schowane po kątach też za wiele jedzenia im nie dadzą. Powiedzmy sobie szczerze. Biali ludzie są tam na przegranej pozycji. no chyba, że zaczną tam najemnicy latać ab im pomóc :p
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Może i najważniejszy, ale pomimo zacnego tematu film jest tragicznie nudny, jednostajny i po prostu kiepsko opowiedziany.

Na razie z Lauren Southern żaden reżyser...
Poznałem Southern w 2016, typowa "attention whore", która z dziennikarstwem ma niewiele wspólnego - kompletnie nie zainteresowana danym tematem, którym się zajmuje (zupełnie inaczej niż Julia Tourański, którą poznałem wcześniej - jednak ona z kolei zajęła się wychowaniem dziecka i odleciała). Potem dowiedziałem się, że Southern pracuje dla niejakich "The Rebel Media" - co to za cholerstwo pomyślałem, bo wpuszczali ich non-stop do mainstreamu? No i teoretycy spisku znaleźli powiązania tych mediów z Żydami Syjonistami. Kasy mają jak lodu, a robią rzeczy kiepskie... Widać, że nie wystarczy mieć "Starszych i Mądrzejszych" za plecami...

Ps. W XXI wieku brakuje mi dziennikarek "ze stalowymi jajami" jak Oriana Fallaci czy Mae Brussell. A jeśli są to wstawcie foto-oferty...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Poznałem Southern w 2016, typowa "attention whore", która z dziennikarstwem ma niewiele wspólnego
Też tak uważam. Określenie attention whore najlepiej oddaje stan rzeczy.
1474850259440-800x445.png
http://www.renegadetribune.com/lauren-southern-exposed/
Lauren nie ukrywa zresztą swego pochodzenia:
1467427403490.jpg

Potem dowiedziałem się, że Southern pracuje dla niejakich "The Rebel Media" - co to za cholerstwo pomyślałem, bo wpuszczali ich non-stop do mainstreamu? No i teoretycy spisku znaleźli powiązania tych mediów z Żydami Syjonistami. Kasy mają jak lodu,
Szefem The Rebel Media jest Ezra Levant, kanadyjski Żyd. Tylko do odkrycia powiązań nie są potrzebni żadni teoretycy spisku, wystarczy poczytać Haaretz i inne anglojęzyczne izraelskie portale. Od jakichś 10-20 lat syjoniści inwestują w radykalny bezmyślny anty-islamizm. Breivik był pod wpływem intensywnej anty-islamskiej, syjonistycznej propagandy. Tommy Robinson (aka Andrew McMaster, aka Paul Harris, którego prawdziwe imię i nazwisko to: Stephen Christopher Yaxley-Lennon) również. Przypadek?
 
Ostatnia edycja:

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 852
12 246
Czy w tym filmie jest mowa o sytuacji czarnych farmerów? Czy są jacyś i jak często w porównaniu z białymi farmerami padają ofiarami przestępców?
 
D

Deleted member 4683

Guest
Sądzę, że w RPA powtórzy się schemat znany z brytyjskich koloni z lat 50 i 60-tych. Wówczas wielkie farmy po białych podzielono na tysiące miniaturowych gospodarstw ( po 1,5 ha jeśli dobrze pamiętam). Czarni "rolnicy" siedzieli na progach swoich blaszanych chatek które na nich pobudowali i tępym wzrokiem spoglądali przed siebie. Bieda. Nic nie rośnie. Uhuru.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Paintball to kpina. Zamiast paintballa wolałbym mieć broń kupioną po prostu na czarno. Nie lubię łamać prawa, wychylać się, ryzykować bezsensownie odsiedkę, ale ryzyko wjazdu na chatę usprawiedliwiałoby broń palną na nielegalu.
Ja bym po prostu wyemigrował. Trafiałem na info o przyjmowaniu uchodźców z RPA w Gruzji i w Rosji, ale nie wiem jak to wygląda w praktyce. Jak rozumiem Dumny Czarny Człowiek nie pozwoli spieniężyć majątku, więc trzeba postawić kreskę na nieruchach i w nowej ojczyżnie zaczynać praktycznie od zera. Pytanie czy nowa ojczyzna oferuje na przykład jakieś przydziały ziemi albo coś w tym stylu. Na RPA postawiłbym krzyżyk. Polityka Zachodu (a więc tych co rozdają sankcje i panują na morzach) jest już jawnie nastawiona na globalną eliminację białych i żadnych sankcji na RPA nie będzie. Rząd RPA ma zielone światło. Siedzenie tam to proszenie się o zgon.
btw. gdyby po prostu nie przeszkadzać białym w RPA to spokojnie z powrotem zdominowaliby ten kraj. Czarny mężczyzna ma umysł 14 latka.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Wszystko ok tylko co to ma wspólnego z tematyką i treścią filmu?
Kilka lat temu nie potrafiłbym odpowiedzieć na to pytanie, ale w końcu zapoznałem sie z potężnym zajobem jaki mają elity żydowskie na punkcie "białej rasy", promocji multi kulti i to w podobnych wypadkach zapala mi lampkę alarmowa.
Robienie filmików nt. RPA przez Żydówkę jest tak wiarygodne jak książka o Wielkim Głodzie na Ukrainie napisana przez Appelbaum :). Jak w takiej książce będzie pokazany Łazar Kaganowicz...? Poza tym, w kastowym systemie społecznym (a Żydzi taki budują) miernoty z kasty najwyższej rozpychają się kosztem telentów z pozostałej części. Skutek masz w postaci dużych środków idących na produkowanie się miernot. Jak to mówił Stalin: najlepsza opozycja to ta kontrolowana.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Wszystko ok tylko co to ma wspólnego z tematyką i treścią filmu?
Z tematyką nie, a z treścią jak najbardziej tak. Niezbyt dogłębnie został przedstawiony łańcuch przyczynowo-skutkowy tego holokaustu.

Jednym z reżyserów tego holokaustu jest niejaki Joe (Yossel Mashel) Slovo, litewski Żyd. Kanalia gorsza od Eichmanna. W RPA jest spora diaspora żydowska przeżarta marksizmem do szpiku kości. RPA przyjęła dwie fale żydowskich imigrantów. Jedną z terenów dzisiejszej Ukrainy, po roku 1905 głównie dzieci sieroty, a drugą potem, po II Wojnie. Ta pierwsza fala była wychowywana niemal wyłącznie przez marksistów i marksistami pozostała. Tam Michników, Moreli, Bermanów, Hartmanów i innych Zandbergów mają na pęczki.

Ja bym po prostu wyemigrował.
Pytanie czy nowa ojczyzna oferuje na przykład jakieś przydziały ziemi albo coś w tym stylu.
Grunty daje jedynie Argentyna. Przynajmniej kiedyś dawała. Trzeba tylko było przez 10 lat na niej uprawiać coś i sprzedawać. Nie wiem jakie warunki są tam dziś.
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Czy w tym filmie jest mowa o sytuacji czarnych farmerów? Czy są jacyś i jak często w porównaniu z białymi farmerami padają ofiarami przestępców?

Mieszkam w RPA. Mordują i białych i czarnych. Zależy, która farma się nawinie. Ostatnio nawet rozmawiałem o tym z moim współlokatorem - boerem z dziada pradziada.



BTW. polecam napisy. Afrykanerski akcent jest straszny dla nieprzyzwyczajonych (murzynski jest nawet gorszy).

https://www.wykop.pl/link/4401823/comment/56415123/#comment-56415123
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Doman napisał:
Robienie filmików nt. RPA przez Żydówkę jest tak wiarygodne jak książka o Wielkim Głodzie na Ukrainie napisana przez Appelbaum

Najwyraźniej potrzeba Żydówki, żeby zrobiła o tym film. Goje pewnie nawet kamery nie potrafią uruchomić hehehe :)
 
D

Deleted member 4151

Guest
To gadanie, że Lauren jest żydówką to prawdopodobnie jedynie pierdolenie 4chanowców z aspergerem, którzy wszystkich o to podejrzewają. A co do The Rebel Media, to już jakoś od roku tam nie pracuje. Tak czy siak przy całym jej atencjonizmie, szanuję za nagłaśnianie tej sprawy. Ostatnio jakoś nawet w TVP widziałem fragment jej wypowiedzi na ten temat :)
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Najwyraźniej potrzeba Żydówki, żeby zrobiła o tym film. Goje pewnie nawet kamery nie potrafią uruchomić hehehe :)

Masz racje, najwięcej należy od siebie wymagać :). Jednak kasa, zamówienia, granty i stypendia to ważna rzecz. Kasa daje wolność skupienia się na temacie. Jak ktoś nie dostał grantu, to robi w nadgodzinach. W nadgodzinach, z pasji można zrobić masę dobrych rzeczy, ale nie ma to jak etat. Ja akurat najlepsze rzeczy robię z pasji, ale do dzieła topowego wynająłbym zawodowców, a oni zażyczyliby sobie KASY. Bilet do RPA - kasa. Po prostu w tej materii Żydzi są operatywni, a goje ustawiają sie jako prole.
 
Do góry Bottom