1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Etyka Zawodowa

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez workingclass, 28 Listopad 2018.

1. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 698
    https://www.mojanorwegia.pl/aktualn...ski-milioneruzdrowiciel-ma-klopoty-15159.html

"Twierdzi, że jest w stanie wyleczyć chorych na serce, niesłyszących, umierających na AIDS. Na raka daje sobie około… 2 minuty. „Cudownego uzdrowiciela”, za jakiego podaje się Svein-Magne Pedersen, znajdziemy w sieci, na spotkaniach z wiernymi w świątyni zbudowanej za 28 milionów koron i – co najważniejsze – pod telefonem. Dostępnym 24/7, za jedyne 16 koron za minutę. Choć o podejrzanej działalności mężczyzny, który na „duchowym wsparciu” rocznie zarabia dziesiątki milionów koron, mówiło się już w 1993 r., teraz sprawą zainteresowała się prokuratura i norweski rzecznik ds. konsumentów."

2. Eli-minator

Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

Polubienia:
    1 446
    Moja wypowiedź w żadnym wypadku nie jest apelem do adminów o jakiekolwiek działania, przeklejania, przesunięcia, bo jestem zwolennikiem swobodniejszej ekspresji forumowiczów.

No więc pytanie. Może ja czegoś nie zrozumiałem, ale nie wystarczyło dać ten link w wątku TAK BĘDZIE W AKAPIE?

To znaczy rozumie się samo przez się, że BĘDZIE sekstelefon, bo grzywny, urzędasy, itd. - tego tałatajstwa naturalnie nie będzie.

3. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 698
    W AKAPIE, etyka zawodowa mogłaby być jednym z elamentów wspierającym prywatne prawo, działające bez rządu, więc temat według mnie nadaje się do działu "Nierzad".

4. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 516
    Dziś "Etyka zawodowa", jutro "sprawiedliwość społeczna".

tolep i bombardier lubią to.
  5. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 347
    Od handlu relikwiami po sprzedaż rytuałów online - to jest kwestia indywidualnej MORALNOŚCI, dlatego wkurwia mnie samo tytułowe określenie. Chyba, że zamówisz magiczną świecę i nie dostaniesz świecy, wtedy to jest oszustwo (moim zdaniem).

6. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 167
    To chyba też kwestia indywidualnej moralności?

7. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 347
    Raczej da się to podłączyć po złamanie NAP. Ale na ten temat już tyrady były na forum.

8. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 268

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.