Dowody na Fałszowanie wyborów

N

nowy.świt

Guest
Jak nazwa wskazuje - widziałem na forum parę takich postów pokazujących ten proceder - tak więc dobrze by było je zamieścić w jeden wątek aby można było szybciej znaleźć.
 

Aterlupus

Well-Known Member
474
971
Ktoś już gdzieś to na forum zapostował:



W 7:36 mówi o tym jak wraz z żoną zagłosował na kandydata (dorzuca zdjęcie wypełnionych kart), który w raporcie PKW ma 0 głosów.


EDIT: Sądzę że nie muszę ograniczać się do tegorocznych wyborów? Wybory samorządowe 2006 i 2010. Nieważne głosy (poprzez zaznaczenie więcej niż jednego krzyżyka):

comment_u6a0WM6DxY37acJC2nLtpS1n7WqHIQuL.jpg

źródło

Nie jest to dowód, ale daje do myślenia.


EDIT2: Sprawa poboczna. Karty do głosowania znalezione w bagażniku byłego komendanta policji w 2010. Według śledczych były już podliczone, ale jak zwykle cholera wie co i jak.
 
Ostatnia edycja:

Tesla

Neoliberał
33
115
Były w ogóle jakieś analizy możliwości fałszowania wyborów na podstawie odchyleń rozkładu wyników od rozkładu Gaussa?
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Były w ogóle jakieś analizy możliwości fałszowania wyborów na podstawie odchyleń rozkładu wyników od rozkładu Gaussa?
Nie, bo nie było wszystkich danych i nadal nie ma. (Tydzień temu nie było na przykład jeszcze żadnych obwodów z m. st. Warszawa, teraz nie wiem). Wybory Na Mapie dopiero od niedawna zaczęły analizę i zapowiedziały że to potrwa kilka miesięcy.
 

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
Chyba nikt z was nie pracował w komisji wyborczej. Ja pracowałam i to kilku krotnie i muszę powiedzieć, że wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Tyle ile osób zaznaczyło krzyżyki w okienku to tyle jest ważnych głosów, a nie jakieś fałszowania.
Dodatkowo nie wiem czy wiecie, ale przy liczeniu głosów może być obecny mąż zaufania.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Chyba nikt z was nie pracował w komisji wyborczej. Ja pracowałam i to kilku krotnie i muszę powiedzieć, że wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Tyle ile osób zaznaczyło krzyżyki w okienku to tyle jest ważnych głosów, a nie jakieś fałszowania.
Dodatkowo nie wiem czy wiecie, ale przy liczeniu głosów może być obecny mąż zaufania.
Resortowiec... nie tak łatwo zwyklakom się dostać do komisji.
 

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
Ja na wybory do Europarlamentu tez dostałam się do komisji, ale musiałam zrezygnować, bo dostałam pracę.

Jak ktoś jest ciekaw zarobków, wszystkie kwoty podam w netto:

Przewodniczący - 500 zł
Z-ca przewodniczącego - 450 zł
Członek komisji - 350 zł
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom