Dobry hosting obrazków/galerii

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Pościągałem obrazki z tematu libertariańskiej grafiki i chcę to wrzucić na jakąś stronkę, żeby:
- łatwo się przeglądało
- grafika nie poginęła i nie została usunięta

Hosting musi być TOR-Friendly, czyli brak faszystowskiego CloudFlare i upload bez udziału wtyczek typu Java.
Zna ktoś? Jakiś pomysł gdzie by to wrzucić?
 
T

Tralalala

Guest
Jeden z forumowiczów chciał zakładać hosting zdjęć, może założył już;p
 
C

Cngelx

Guest
Interesujący temat, bo po upadku mediacru.sh nie ma niczego z czego bym był naprawdę zadowolony. Na razie używam pomf.se, ale niestety łapie to czasami faszystowskie cloudflare.

Obawiam się, że pozostanie wziąć sprawę "w swoje ręce". Wiąże sie to z kosztami dzierżawy serwera i wymaga nieco czasu, ale jeżeli byłoby zainteresowanie to czemu nie.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ja uploaduję obrazki na postimage.org i imgur.com. Pomf.se wydaje się być obiecujący.
 
OP
OP
Szynka

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Postimage ściągał ode mnie obrazki i nagle "The connection was reset". Po odświeżeniu to samo.
Pomf.se - niestety cloudflare.
imgur.com - otwarcie mi powiedział, że odmawia obrazków uploadowanych z TORa.

Ostatecznie zdecydowałem się na imagebam.com.
Dzięki za propozycje w każdym razie.
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
minus.com pozwala na upload z tora ale stronka jest naszpilkowana JS. Jak na razie sam korzystam z imgur, ktory jak pastebin skasuje ci wpis na podstawie jednego kapusia ale mnie sie to na szczescie nie zdazylo.

niby jest jeszcze img.bi ale po co komu szyfrowanie zdjec to ja nie mam pojecia...

mozna tez skorzystac z ruskich stronek jak imgsrc.ru tj. cp-friendly
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Moim zdaniem totalnie przesadzacie (choć do wrzucania gołych dup na fora to rzeczywiście się nie nadaje).
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
tak, img.bi jest czyms totalnie odjechanym. Jak ktos juz sciagnie zdjecie to szyfrowanie i tak chuja da. Juz lepszy jest gmask.

w sumie nie rozumiem OPa.. wrzucenie libowskich tekstow to nie zbrodnia nikt ci tego nie skasuje (chyba ze to bedzie hosting pokroju iv.pl lub przekleja gdzie plik musialby byc aktywnie sciagany.) a moze na ftp jakis? no bo nie chyba torrentty czy chomikuj.

a moze jeszcze lepiej: macie przeciez stronke polskie wiki wolnosciowe. Moze tak bym posprzatal ten syf i skopal wszystkie grafiki tam, wciepaloby sie jeszcze wolnosciowa muzyke, cytat wszystko bylby z tego porzadny portal, niekoniecznie oparty na wiki. A co sie bedzie serv marnowal.

Tylko zrobcie rejestracje na zaproszenie zeby boty sie nie panoszyly, jest tak np. na boywiki.
 
OP
OP
Szynka

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Ja oczywiście mam te pliki na dysku, mogę przesłać, gdyby ktoś był zainteresowany.
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Może polecilibyście jakiś skrypt do instalacji na własnym hostingu? Osobny albo np. wtyczka do WP?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Ale chyba WP ma rozbudowaną galerię mediów od dawna i nie trzeba wtyczek. Nie wiem, bo nie używałem (stare przyzwyczajenia), ale od pewnego czasu się chwalą tym ciągle, jak mi się instaluje update.
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
to co, OP może wrzuci obrazki na pl.libnet.wikia.com ? Skoro już ktoś nazbierał materiał z forum, nie ma sensu bym zaśmiecał sobie dysk...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
mozna tez skorzystac z ruskich stronek jak imgsrc.ru tj. cp-friendly
Właśnie odkryłem, że dostałem bana na iMGSRC.RU. Chodziło o umieszczenie tam zrzutów ekranu z chińskiego netu, na których były zdjęcia murzyna z obciętym pythongiem, który tak został w Chinach pokarany przez tłum, za gwałt na Chince.
No i gdzie ma teraz infoanarchizować?
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
zostaje mega.co.nz, wejdziesz na /hebe/ na 8ch to ciągle na tym hostingu postują swoje placusie. Oczywiście to nie hosting galerii no ale cóż...
"zrzutów ekranu z chińskiego netu" - że też ci się chciało wchodzić xD

ja tam jakiś ekstremów nie postuje i na razie starcza mi imgur.
 
Do góry Bottom