Derby

Mescalito

New Member
16
0
Z moderatorem Rafim wybieramy się w piątek na derby Warszawy. Gdyby ktoś się chciał przyłączyć, to mogę pomóc w zamówieniu biletu. Będziemy na trybunie Kamiennej.

Nie trzeba znać przyśpiewek, melodie o starej kurwie z Łazienkowskiej są dość chwytliwe i wpadają łatwo w ucho. :)
 

rafi

New Member
43
1
Mescalito napisał:
Z moderatorem Rafim wybieramy się w piątek na derby Warszawy. Gdyby ktoś się chciał przyłączyć, to mogę pomóc w zamówieniu biletu. Będziemy na trybunie Kamiennej.

Za księdzem i na Kamienną! Tylko c... siedzą w domu! :D

Nie trzeba znać przyśpiewek, melodie o starej kurwie z Łazienkowskiej są dość chwytliwe i wpadają łatwo w ucho. :)

Przypominam, że mamy akcję 'kulturalny stadion' :)
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
no i chuj :/

W poniedziałek wpłynął do naszego klubu faks z Polskiego Związku Piłki Nożnej informujący, iż z uwagi na szereg uchybień w zakresie bezpieczeństwa i konieczności wykonania prac modernizacyjnych w sektorze kibiców przyjezdnych, Wydział ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich PZPN wyraża zgodę na nieprzyjmowanie przez klub z Konwiktorskiej kibiców gości w rudzie wiosennej sezonu 2008/2009" - poinformował rzecznik prasowy Legii Michał Kocięba.
W piśmie PZPN napisano m.in.: "Kluby będące gośćmi na stadionie w Warszawie przy ul. Konwiktorskiej nie mogą prowadzić sprzedaży biletów swoim kibicom i organizować ich wyjazdów. Również KSP Polonia Warszawa SSA nie jest upoważniony do sprzedaży biletów zorganizowanym grupom kibiców przyjezdnych".
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Mecz bez kibiców przyjezdnych , a co dopiero Derby, traci dla mnie 90 % "uroku" :) to można sobie w tv obejrzeć :)

A Mesc pamiętam takie derby Wawy na K6, w których to Polonia siedziała w klatce ;)
 
Do góry Bottom