"Defamation" -Zniesławienie

XYZ

New Member
74
0
To jeszcze nic. Ci koszerni panowie ochraniający wycieczki, posiadają przy sobie broń palną na którą nie mają ŻADNYCH uprawnień na terenie RP. Co więcej, zdarzało im się nią grozić przypadkowym przechodniom, co do których mieli podejrzewania o "antysemickosć"... o licznych przypadkach pobić przez tych skurwieli też lepiej nie mówić.
Gdyby takie akcje odpierdalał zwykły Kowalski, miałby na karku policję sprowadzoną z połowy kraju, antyterrorystów, ABW i chuj wie co jeszcze...
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 036
Biedne dzieci, mózgi prane od małego.

W Polsce jest antysemityzm... tak jak w całej Europie, tylko o tym się głośno nie mówi, Żydzi od lat sami go prowokują. To jest wygodna etykietka, żeby zamknąć ludziom mordę, krytykujesz Izrael - jesteś antysemitą.

Dlaczego to zawsze Żydów wyganiano z różnych części Europy? Tak zupełnie za nic? Syjonistyczne elity bruździły wszędzie gdzie się dało, a dostawało się jak zwykle niewinnym ludziom.
 
OP
OP
Cyberius

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
XYZ napisał:
To jeszcze nic. Ci koszerni panowie ochraniający wycieczki, posiadają przy sobie broń palną na którą nie mają ŻADNYCH uprawnień na terenie RP. Co więcej, zdarzało im się nią grozić przypadkowym przechodniom, co do których mieli podejrzewania o "antysemickosć"... o licznych przypadkach pobić przez tych skurwieli też lepiej nie mówić.
Gdyby takie akcje odpierdalał zwykły Kowalski, miałby na karku policję sprowadzoną z połowy kraju, antyterrorystów, ABW i chuj wie co jeszcze...
na to wygląda że oni są poza prawem na terenie Rp
-ostatnio pobili młodego żyda z Krakowa który szedł się pomodlić do synagogi i skopali jakiegoś włocha który tam niedaleko mieszka

Piter1489 napisał:
Biedne dzieci, mózgi prane od małego.
chyba największym skandalem było napromieniowanie dzieci sefardyjskich wiele z nich zmarło lub w wyniku eksperymentu zostało kalekami
http://wolnemedia.net/?p=723
12146515zCa.jpg
 
Do góry Bottom