Daj się wyzyskać kapitalistycznemu spekulantowi czyli oferty kupna i sprzedaży

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
Temat dla wszystkich, którzy chcą coś kupić lub sprzedać.


Moja oferta:

Heroes 5: Dzikie Hordy
Gra nowa, z cd-keyem do gry online.

Samodzielny dodatek (tj. nie wymaga wersji podstawowej) do kultowej gry! Za jedyne 9 zł!
Do wyboru wszystkie nacje, każda z 2 ścieżkami rozwoju istot.

Dla chętnych mogę dorzucić plakaty za darmo, choć musiałbym je pozginać aby do przesyłki się zmieściły. Nie musiałbym, mieści się w gabarycie A.
pudelko_h5_dzikie_hordy_big.jpg
 
Ostatnia edycja:
C

Cngelx

Guest
Nagrywarka Blu-Ray LG BH10LS30

Wielkość bufora: 4MB
Złącze: Serial ATA
Wspierane formaty zapisu: BD-R (25GB, 50GB Ver 1.1 Single i Dual Layer) BD-RE (25GB, 50GB Ver 2.1 Single i Dual Layer), DVD-R (4.7GB, Ver 2.0 & 2.1 for General) DVD-R DL (8.54GB, Dual Layer, Ver 3.0) DVD-RW (4.7GB, Ver 1.0, 1.1 & 1.2) DVD+R (4.7GB, Ver 1.0, 1.1, 1.2 & 1.3) DVD+R DL (8.54GB Double Layer, Ver 1.0 & 1.1) DVD+RW (4.7GB, Ver 1.1, 1.2 & 1.3) DVD+RW High Speed (4.7GB, Ver 1.0) DVD-RAM (4.7GB, Ver 2.0, 2.1, non-cartridge versions), CD-R (Type 74, 650MB & Type 80, 700MB) CD-RW (including HS, US, US+)
Wspierane formaty odczytu: BD-ROM (Ver 1.3 Single & Dual Layer) BD-R (Ver 1.1 Single Layer) BD-RE (Ver 2.1 Single Layer) BD-ROM (BD9), BDMV, DVD-ROM (Single & Dual Layer, Single & Dual Sided) DVD-RAM (Ver 2.0 i 2.1 non-cartridge version) DVD-R, DVD-R DL (Dual Layer), DVD-RW DVD+R, +R DL (Double Layer), +RW, CD-ROM Mode 1, CD-ROM XA Mode 2 (Form 1, Form 2) CD-Text, Photo-CD (Single & Multiple Session), CD-DA, CD-Extra, CD-Text, Video CD, CD-R, CD-RW (including HS, US, US+)
Maksymalne prędkości zapisu: BD - 10x, DVD - 16x, CD - 48x
Funkcja cichego odtwarzania
Technologia LightScribe umożliwiająca wypalanie kolorowych etykiet na płytach.
Overburning
Właściwości fizyczne:
Wymiary: 146 x 41.3 x 185 mm
Masa: 870g

Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=3110070231
 
OP
OP
Z

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
W końcu, zrobiłem zdjęcia książek.

Książki pochodzą z biblioteki zamkniętej już uczelni (rozdawali je w czasie czyszczenia magazynów). Niektóre książki mają spore ślady użytkowania, inne są niemal nowe. Wszystkie posiadają przekreśloną naklejkę biblioteki i taśmę z numerem egzemplarza w rogu. Nie jest to wielka wada, ale wypada o tym wspomnieć.

Cena książek waha się od 4 do 10 złotych za sztukę, konkretną wycenę zrobię za kilka dni. Do tego czasu proszę zainteresowanych o kontakt.

Przy większych zakupach udzielam dużych zniżek.

Jeżeli potrzebujesz książki do zaliczenia przedmiotu, chcesz poznać retorykę oponentów, jesteś anty-intelektualistą a nie masz dzieła żadnego teoretyka do zniszczenia czy po prostu chcesz się ogrzać a nie masz czym palić w piecu to oferta jest specjalnie dla Ciebie!

sk9l.jpg

3t8o.jpg

o87a.jpg

c3m9.jpg

byh2.jpg

m6vh.jpg

lapn.jpg

pd59.jpg

89tr.jpg

y7q3.jpg

xtbe.jpg

zmv3.jpg

imnm.jpg

8zlz.jpg


xvct.jpg

yb9h.jpg


pxjq.jpg

8w5e.jpg

7de9.jpg
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
Z

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
Nowa partia gier w super cenie!
Wszystkie gry nowe, w polskiej wersji językowej.


CHIVARLY: MEDEVIAL WARFARE
23 złotych/sztuka

Chivarly to gra wieloosobowa z perspektywy pierwszej osoby, gdzie walczymy wojownikiem w quasi-średniowieczu z innymi graczami przy użyciu sporego asortymentu broni i zbroi.

Gra dostępna w wersji Gamebook, jak i klasycznej (okładka z dołu).

322-chivalry-gamebook_torn-banner-studios-images_big-7-9788364254376.jpg

333538093.jpg


WRZESIEŃ '39
18 złotych/sztuka

Turowa gra strategiczna w realiach (jak łatwo się domyślić) kampanii wrześniowej, lub jak kto woli, wojny obronnej Polski.
Gra dostępna w wersji Gamebook.

532067_659744237378237_963800306_n.jpg



Koszty wysyłki są niezależne od ilości kupionych gier. Wynoszą 7 zł dla przesyłki ekonomicznej, 9 dla priorytetowej, 11 dla poleconej i 13 dla poleconej priorytetowej.
Jest możliwość odbioru osobistego we Wrocławiu, a także wysłania samych kluczy aktywujących (nie ponosi się wtedy kosztów przesyłki).

Chętnych proszę o kontakt na komunikatorze.
 
Ostatnia edycja:

military

FNG
1 766
4 727
Ktoś tu zrobił zakupy w Biedronce.

Swoją drogą, Colonial Marines (które chyba jako jedyny lubię) nie pojawiło się w innej edycji niż limitowana, więc taka z niej limitka, że ho ho.:) Zwłaszcza, że teraz wydali kolejny nakład.:)
 
OP
OP
Z

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
A owszem, jak na porządnego spekulanta przystało. :)

To prawda, że edycja limitowana nie jest niczym niezwykłym i wszędzie można ją dostać, ale nie jest jedynym nakładem. Sam nakład w promocji biedronkowej był śmiesznie mały, bo w 3 sklepach znalazłem tylko 3 sztuki, chociaż byłem z rana.
upload_2014-2-13_18-28-31.jpeg

Sama gra, w trybie kampanii singleplayer wygląda słabo, ale multi wydaje się być całkiem interesujące. Jak zostanie mi jakieś pudełko to sam w sobie w nią pogram.
 
Ostatnia edycja:

military

FNG
1 766
4 727
Multi było średnie - skaszanili obcego niestety. Mapy fajne, klimat fajny, zamysł fajny, ale sterowanie alienami to koszmar.

Natomiast singiel był OK, fajnie odwiedzić filmowe lokacje, a gameplay to taki CoD. Jak dla mnie OK.
 
OP
OP
Z

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
Nowe, niższe ceny!
Dodatkowo, każda następna gra ponad pierwszą jedyne 20 złotych (Wrzesień '39 15) a koszty przesyłki nie rosną!

3 gry wyją więc 63 złote (23 + 2x 20).

Brać póki jest bo biorę się za wystawiane na allegro.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Mam do sprzedania parę książek:
- "Ludzkie Działanie" Misesa - 60-70 pln
- "Atlas Zbuntowany" Ayn Rand - 15-20 pln

oraz całą kolekcję "Diuny" - 6 części

Książki w doskonałym stanie, prawie jak nowe. Gdyby ktoś był zainteresowany to prześlę zdjęcia. Odbiór osobisty w Krakowie lub wysyłka. Ceny podałem orientacyjne, bo sam nie lubię jak ktoś ich nie podaje w ogłoszeniu ;)
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Wolałbym sprzedać całość, ale jeśli nikt nie będzie zainteresowany, to będę sprzedawał pojedyncze części.
 

raiden00

megazord
160
278
Obawiasz się, że gdy nastanie AKAP Twoja pobliska elektrownia przestanie działać jak należy? Masz przeczucia, że bez stałych dostaw energii elektrycznej do Twojego domu oszalejesz? Preferujesz światło klasycznej stu watowej żarówki nad lampą naftową ?
Jeśli tak, jest to świetny moment na budowę własnej mikro ELEKTROWNI SŁONECZNEJ! Zacznij już dziś i kup regulator ładowania akumulatorów z wykorzystaniem paneli fotowoltaicznych w przystępnej cenie. Nie czekaj aż AKAP przyniesie Ci brak prądu! Bądź gotów już dziś na brutalną codzienność wolnorynkowej rzeczywistości.

http://allegro.pl/show_item.php?item=4442548616

:)
 
Do góry Bottom