Czy pedofile rządzą światem? (wątek nie jest o pizzagate!)

tolep

ChNiNK! ChP!
7 789
13 598
Zanim odpowiem na tytułowe pytanie, jedna uwaga. Nie wpadam w histerię na myśl o stosunku 14-latka z nauczycielką lub vice versa.

Osobiście uważam, ze od pewnego poziomu społecznego w górę, praktycznie wszystkie społeczne ani prawne normy nie mają praktycznego zastosowania. Nie znaczy to, że istnieje jakiś spisek, omerta czy coś takiego. Nie. Istnieje pewna warstwa ludzi nietykalnych i nie muszą oni być masonami od jakiegoś levelu, członkami komisji trójstronnej czy innego bilderbergu.

Prosty przykład: o aferze rywina nie napisał nikt poza Mazurkiem i Zalewskim w satyrycznej rubryce Wprost (drobna wzmianka) przez pół roku. Paradowska poruszyła ten temat w rozmowie z premierem Millerem dla Polityki i... ten fragment nie ukazał się drukiem. Jak to powiedziała póxniej Paradowska "dysponentem tematu był Adam Michnik". Cała Warszawa wiedziała, Michnik chlapał na prawo i lewo. Ale nikt nie napisał. Nie dlatego że jacyś oficerowie prowadzący czy Cupola powiedziała to Paradowskiej, pod groźbą śmierci. Nie. Po prostu panują takie obyczaje. I dziennikarze, czyli jedyne medium między rzeczywistą elitą a plebsem, piszą 1/10 tego co wiedzą. Z różnych powodów - strach przed konsekwencjami, brak dowodów, obawa przed wypchnięciem z kręgu... ale to nie jest jakiś rozkaz, to nie jest jakiś skoordynowany układ.

tolep

ChNiNK! ChP!
7 789
13 598
I jeszcze jedno zdanie, o seksie. Jestem ciekaw czy istnieje korelacja między popędem seksualnym a popędem do władzy. I jak ten związek wygląda.

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 718
7 811
Fragment wywiadu Alexa Jonesa z byłym agentem CIA Robertem B. Steele

RDS: To mówię ja. Tu masz mój sygnet Marine Core. Już przez ponad dekadę pracuję wraz z specjalną grupą ludzi nad problemem pedofilii, która jest jako specjalnym przywilejem elit. Dla demokratów jest to nabyty smaczek. JP jest pedofilem z dolnej półki. Co do republikanów i elit bankowości, to właśnie oni są głównymi elitarnymi propagatorami pedofilii. W Waszyngtonie podobno są restauracje prowadzone prze Arabów saudyjskich, gdzie w menu są dzieci.
OK, powiedziano mi o tym, ja tam nie byłem. Nigdy nie zamawiałem dziecka z menu. Pedofilia jest ich pietą Achillesa i DT o tym dobrze wie.
Gen. Flynn nie został usunięty bo rozmawiał z Rosjanami. Chciałbym przypomnieć twoim widzom, że Henry Kissinger, który sabotował paryskie rozmowy pokojowe (Wietnam) i tym spowodował śmierć dodatkowo 20 tysięcy amerykańskich oraz setki tysięcy żołnierzy strony przeciwnej, zrobił to wyłącznie po to aby pomóc wygrać Nixonowi.
HC sprzedała Arabii Saudyjskiej Syrię i Jemen za dziesiątki milionów dolarów. A Gen Flynn został usunięty gdyż był na tyle arogancki, iż myślał, że może powiedzieć Mattisowi i Tillersonowi co mają robić. Zdenerwował też wiceprezydenta. Zajął się również, a te informacje są z pewnych źródeł, listą wysoko postawionych pedofilów, a jeden z nich to najlepszy przyjaciel wice prezydenta. A robiąc to nie poinformował tego ostatniego. Ta informacja została ujawniona.

Całość: http://komentarz.net.pl/2017/04/06/byly-agent-cia-robert-d-steele-trump-walczy-siecia-pedofilow/

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 855
6 984
...
Wyniki obecnego, drugiego raportu, są przerażające. Przez 30 lat berliński Senat (czyli rząd tego kraju związkowego) przekazywał dzieci bezdomne, pochodzące z rodzin patologicznych oraz te z problemami wychowawczymi pod opiekę pedofilom, nierzadko wcześniej skazanym za czyny przestępcze. „Eksperyment” – nazywany tak przez urzędników – nadzorowany był przez seksuologa i ówczesnego guru pedagogiki specjalnej w Zachodnich Niemczech Helmuta Kentlera.

Był on przekonany, że oddając pod opiekę pedofilom dzieci z rodzin patologicznych, można pomóc w resocjalizacji obu stronom. Osoby o skłonnościach pedofilskich miały możliwość wykorzystywania wyłącznie wskazanych dzieci, a jednocześnie z ulic Berlina Zachodniego znikały dzieci bezdomne i zaniedbane.

Kentler domagał się – jak w latach 80. mawiały środowiska lewicowe – prawa do „międzypokoleniowej seksualności”. Nikt nie zdobył się na sprawdzenie jego pedagogicznych „eksperymentów” przeprowadzanych pod parasolem polityki
Według przedstawionego raportu, mimo licznych sygnałów ze strony ofiar i ekspertów, przestępcze praktyki trwały co najmniej do 2003 roku. Pięć lat później Kentler zmarł. Nigdy nie został pociągnięty do odpowiedzialności.
...

Do góry Bottom