Czy chciał(a)byś polecieć w Kosmos?

Czy chciał(a)byś polecieć w Kosmos?

  • Tak, resztę życia chciał(a)bym spędzić w Kosmosie.

  • Chciałbym latać w Kosmos regularnie, ale też wracać od czasu do czasu na Ziemię.

  • Owszem, chciałbym polecieć, ale tylko na parę dni, żeby zobaczyć jak tam jest.

  • Nie chcę latać w Kosmos, nie interesuje mnie to.

  • Ja już jestem w Kosmosie.

  • To ja jestem Kosmosem.

  • Inna odpowiedź (odpowiem w poście bądź nie)


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 247
Oczywiście w kosmos nie chcą polecieć libnetowi konserwatyści - Imp i Maksi. Będą gnić na Ziemi jak te rurkowce na dnie rowu mariańskiego i ściągać na ziemię podatkami tych którzy chcą wzlecieć. Jeszcze zobaczymy podatek od każdej przetopionej asteroidy aby jebane ziemniaki mogły bezproduktywnie płodzić bachory.
 

Slavic

Wolnorynkowiec
577
1 689
Raczej każdy chciałby polecieć w kosmos a nawet mieć z tego biznes. Wyobraźcie sobie, że macie własna stację kosmiczną a cała stacja to jeden wielki burdel. Przylatują turyści i i ruchają dziwki patrząc na jasne gwiazdy i bezkresną pustkę kosmosu...coś pięknego. Tak będzie w akapie.
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Opcja "Chciałbym latać w Kosmos regularnie, ale też wracać od czasu do czasu na Ziemię" wydaje mi się mało prawdopodobna dla większości osób. Ciało ludzkie słabnie bez poddania go obciążeniu związanego z grawitacją - strata siły, masy mięśniowej, kości i pogorszenie zmysłu balansu. Po każdym powrocie z dłuższej wyprawy człowieka czeka rehabilitacja, chyba że będzie regularnie ćwiczył* w kosmosie i wkładał w to ciężki wysiłek.
Na dzień dzisiejszy też nie widzę sensu tam lecieć na dłużej, bo nic ciekawego tam nie ma. Dopóki na Ziemi jest więcej ciekawych rzeczy wolę zostać na Ziemi i co najwyżej polecieć na kilka godzin albo dni. Jak widać mam dosyć przyziemne myślenie (pun intended).

*to samo wideo niżej
1:53 do około 4:33
Poza tym dziwne, że NASA nie zatrudniła trenerów, którzy mogli by im to powiedzieć od początku, że zbyt lekkie obciążenie nie działa tak jak wyższe
 
Do góry Bottom