1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Czuma chce rozszerzyć dostęp do broni palnej

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Naglfar, 27 Styczeń 2009.

1. Naglfar

Naglfar New Member

Polubienia:
    0
  2. crack

crack Active Member

Polubienia:
    104
    Mam pytanie, od którego roku życia można mieć guna w stanach ?

3. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 774
    Ja nie wierzę w szczerość chęci posłów PO. Palikot też gada jedno a głosuje przeciw temu co gada. Państwo im się zaczyna w jakimś obszarze sypać, stąd zmiana na stołku i gadki pod publiczkę. Kiedyś Bielecki (KL-D) pokazywał w tv złotą monetę sugerując pokrycie złotówki w złocie a jak dorwali się do koryta to podnieśli podatki i wprowadzili w cholerę głupich przepisów.

@crack
    18 lat broń normalną. Myśliwską i małokalibrową w niektórych stanach wcześniej. Ale dokładnych przepisów nie znam.

4. SzabloZębny

SzabloZębny New Member

Polubienia:
    2
    Za to ja słyszałem w radiu, że PO chce tylko ułatwić, ale pod pewnymi warunkami.

Ale zaraz. Przecież tak jest właśnie teraz.

Osoba prywatna może posiadać broń palną, o ile spełni liczne warunki biurokratyczne (wiek, zdrowie psychiczne i fizyczne etc.) i rzecz jasna kaliber nie może być za wielki i nie można tej broni trzymać w pewnych miejscach bla bla bla..

Oni se chcą robić image na następne wybory.

To zwykły populizm i erystyka (polityka, bo na jedno wychodzi:>)

5. virago535

virago535 New Member

Polubienia:
    0
    Niespecjalnie wierzę w erystykę Andrzeja Czumy( http://www.czuma.pl/bron/ ). Osoba prywatna nie może posiadać broni palnej wew Polsce, niestety. To znalazłem jakiś czas temu:
    http://www.rp.pl/artykul/130664.html
    poza tym po co komu broń palna w zamkniętym zabetonowanym sejfie?
    Ja oddałem swoją legalną w 1994, tłumaczyłem się przez 5 lat skąd miałem i w jakim celu....
    A w U.S. (zależy od praw federalnych i stanu)możesz umrzeć z bronią w ręku w dowolnie wysokim wieku.
    A to na doklejkę swoją droga szkoda chłopa: http://giwera.pl/artykuly/2005/08/14/cytaty.htm

6. michu

michu Member

Polubienia:
    0
    Niestety chyba się skończy tylko na zapowiedziach, jakiś ułatwień w dostępie do broni. Co jakiś czas ktoś rzuca hasło a potem sprawa cichnie.

7. Anonymous

Anonymous Guest

8. SzabloZębny

SzabloZębny New Member

Polubienia:
    2
    Ha ha ha ha ha ha ha...

9. crack

crack Active Member

Polubienia:
    104
    To ja już nie wiem, on jest za a nawet przeciw, takie typowe platformowe ciamciarowate zachowanie. W polsce są jedne z najbardziej restrykcyjnych przepisów odnosnie broni w UE a ten szelma śmie jeszcze cos gadac o zaostrzaniu :)

10. Cyberius

Cyberius cybertarianin, technohumanista

Polubienia:
    34
    "Czuma chce rozszerzyć dostęp do broni palnej"

-chyba już nie
    teraz nadchodzi Naliwaj
    ciekawe co rozszerzy, a co zawęzi?

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.