Czipy w mózgach

Kowal

Member
56
1
Dobrze wiem, że taki chip to marzenie technokracji, ale nie mogę powiedzieć, że nie fascynuje mnie to:) gdybym miał gwarancje że technologia jest bezpieczna - wszczepił bym sobie taki chip:)
 
OP
OP
Cyberius

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Kowal napisał:
Dobrze wiem, że taki chip to marzenie technokracji, ale nie mogę powiedzieć, że nie fascynuje mnie to:) gdybym miał gwarancje że technologia jest bezpieczna - wszczepił bym sobie taki chip:)

naprawdę to nie ma wielkiego znaczenia
nanoczipy będą już wcześniej, może już niedługo

-natomiast czipa nie potrzebuje
raz mnie piorun trzasnął z powodu komórki którą miałem przy sobie, i wystarczy
Czy nie bał byś się w burze spacerować po ulicach?
 
OP
OP
Cyberius

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
qatryk napisał:
Cyberius napisał:
raz mnie piorun trzasnął z powodu komórki

:huh:

niestety komórki podobno "ściągają" pioruny

to takie dziwne uczucie, masz świadomość, ale jesteś jak komputer bez systemu operacyjnego
potem minęło
Kowal napisał:
Cyberius napisał:
Czy nie bał byś się w burze spacerować po ulicach?

Prawdę mówiąc - nie bardzo. Za to wyobrażam sobie granie z tym chipem w CS'a :p

poiwodzenia w grze:)
 
OP
OP
Cyberius

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Saudyjski inwestor próbował opatentować na terenie Niemiec podskórny chip radiowy zawierający uwalnianą elektronicznie śmiertelną dawkę cyjanku.

Najmniejszy model elektronicznej obroży zawiera mały moduł GPS, który umieszcza się pod naszą skórą. Dzięki temu odpowiednie służby mogą nas śledzić. Model "B" posiada jednak specjalną funkcję - zdalnie sterowany moduł uwalniający do naszego ciała śmiertelną dawkę cyjanku.

Inwestor twierdzi, że chip może być używany do śledzenia terrorystów, przestępców, politycznych dysydentów, nielegalnych imigrantów oraz zagranicznych przybyszów... a w razie przekroczenia terytorium... zabicia ich.

Jak na razie, niemiecki urząd patentowy zgłoszenie odrzucił

http://hotnews.pl/arttechnika-355.html
 
Do góry Bottom