Czemu strona główna liberalis nie działa ???

qatryk

Member
179
2
sorki, mały problem techniczny. Żebym nie pil całą sobote to bym to szybciej zrobił:D Już teraz powinno wszystko smigac.
 
OP
OP
C

Czytelnik.

New Member
146
0
Tak działa już bez zarzutu , dzięki :)

Eh znów coś nie tak : jak próbuję czytać komentarze to mi się wyświetla jakies "WordPress" i chce mnie logować nie wiadomo gdzie , do tego chyba cala strona znowu padla.
 

qatryk

Member
179
2
No wlasnie raz dziala raz nie działa. Cos jest nie tak z serwerem i interpretacja "ładnych adresów". Narazie działa - będę obserwował jak cos najwyżej wyłącze ładne linki...
 
OP
OP
C

Czytelnik.

New Member
146
0
Wie ktoś co się stało z moim postem na liberalis w artykule "Kaganiec oświaty " , napisałem wczoraj ok 23 replikę na post Dyskordianina i patrzę dzisiaj , niema nic:-/
 

smootnyclown

New Member
214
3
Czytelnik. napisał:
Wie ktoś co się stało z moim postem na liberalis w artykule "Kaganiec oświaty " , napisałem wczoraj ok 23 replikę na post Dyskordianina i patrzę dzisiaj , niema nic:-/

Już wisi. Nie wiedzieć czemu, Akismet zablokował go jak spam. Ale zatwierdziłem i już powinno być ok.
 

smootnyclown

New Member
214
3
panowie, sprawa jest taka, że mamy problemy z serwerem, prawdopodobnie związany z częstotliwością komentarzy/zapytań, czy czego tam jeszcze. Ja akurat sprawy nie ogarniam, po szczegóły i pomoc proszę się kierować do Qatryka.
 

qatryk

Member
179
2
No tak to jest jak się trzyma serwis na nazwie. Fiuty mają jakies ograniczenia co do zapytań do bazy danych na godzine. Jak godzina mija wszystko wraca do porzadku. 404 wynikają z błedów przekierowań po awarii. Rozglądam się za przeniesieniem liberalis gdzie indziej bo ostatnio faktycznie mamy wiekszy ruch więc problemy w obecnym miejscu moga sie powtarzać....
 

SzabloZębny

New Member
329
4
Założę się, że jak zmienisz serwer, to znowu zrobi się spokojnie.

Zgodnie z życiowym - biednemu zawsze piach w oczy sypie. :D
 
Do góry Bottom