czekiści zabili autora filmu

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
“Osoba która ten filmik wrzuciła jako pierwsza na szybko go usunęła i jego konto też zostało usunięte! Autorem tego filmu był Andriej Mendierej, któremu wbito nóż w okolicach Kijowa 15 kwietnia 2010. Został przywieziony w tragicznym stanie do szpitala w Kijowie gdzie odłączono aparaturę!”
http://wolnemedia.net/?p=21277
-oczywiście kolejny przypadek?
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Ludzie! Proszę was...:-/

Nie ma na to żadnych dowodów, a ten Stankiewicz tylko cały czas wietrzy sensację.
Na początku też brałem pod uwagę możliwość zamachu, ale po przeczytaniu niektórych teorii i analiz tego słynnego filmu, to traci to coraz bardziej na wiarygodności, ludzie kabiny pilotów od dupy samolotu nie odróżniają a mądrują się jak znawcy od katastrof lotniczych.

No chyba, że ktoś celowo prowadzi dezinformację.
 
C

Cngelx

Guest
Cyberius napisał:
informacji zwrotnych na zapytanie w języku rosyjskim: "Андрей Mendierej убит под Киевом" niestety nie ma, podobnie jest z zapytaniem białoruskim "Андрэй Mendierej забіты пад Кіевам сябе нажом"" i w ukraińskim
tylko to http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,2 ... ,208092586

Dlaczego nazwisko wpisujesz łaciną, a całą resztę cyrylicą?

A na tym forum to chyba bardzo sceptycznie się odnoszą do tych rewelacji.
 
OP
OP
Cyberius

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
pLT-m3 napisał:
Cyberius napisał:
informacji zwrotnych na zapytanie w języku rosyjskim: "Андрей Mendierej убит под Киевом" niestety nie ma, podobnie jest z zapytaniem białoruskim "Андрэй Mendierej забіты пад Кіевам сябе нажом"" i w ukraińskim
tylko to http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,2 ... ,208092586

Dlaczego nazwisko wpisujesz łaciną, a całą resztę cyrylicą?

A na tym forum to chyba bardzo sceptycznie się odnoszą do tych rewelacji.

napisałem nazwisko cyrylicą i niewiele pomogło pół godziny szukania wystarczy -nie jestem zawodowym dziennikarzem

jakie rewelacje masz na myśli pisząc "tych" -odnośnie zabójstwa A.M?
też jestem sceptyczny, nie wiadomo skąd się wzięło jego nazwisko ale info wrzuciłem
nie jest to większa ewentualna dezinformacja niż setki kłamstw związanych z katastrofą serwowane przez media

Madlok napisał:
pLT-m3 napisał:
Dlaczego nazwisko wpisujesz łaciną, a całą resztę cyrylicą?

Tłumacz Google.

właśnie, chyba mnie nie posądza pLT-m3' że znam białoruski i ukraiński
rosyjski jeszcze w miarę
 
C

Cngelx

Guest
Cyberius napisał:
właśnie, chyba mnie nie posądza pLT-m3' że znam białoruski i ukraiński

Posądzam :p

A teraz poważnie: odnośnie katastrofy tego samolotu to mamy jeden wielki informacyjny chaos (swoją drogą sytuacja podobna do tego co działo się w 2008 roku podczas gruzińsko-rosyjskiego, czy podczas wojny cybernetycznej w Estonii w 2007 roku). Osoby które wymyślają te różne dziwaczne teorie spiskowe chyba próbują doprowadzić do sytuacji w której nikt w przyszłości nie uwierzy w to, że był to zamach (tzn.: gdy pojawią się jakieś dowody na to, a nie debilne filmiki).
 
OP
OP
Cyberius

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
pLT-m3 napisał:
Cyberius napisał:
właśnie, chyba mnie nie posądza pLT-m3' że znam białoruski i ukraiński

Posądzam :p

A teraz poważnie: odnośnie katastrofy tego samolotu to mamy jeden wielki informacyjny chaos (swoją drogą sytuacja podobna do tego co działo się w 2008 roku podczas gruzińsko-rosyjskiego, czy podczas wojny cybernetycznej w Estonii w 2007 roku). Osoby które wymyślają te różne dziwaczne teorie spiskowe chyba próbują doprowadzić do sytuacji w której nikt w przyszłości nie uwierzy w to, że był to zamach (tzn.: gdy pojawią się jakieś dowody na to, a nie debilne filmiki).

nie jest tak żle, przy pewnej znajomości rosyjskiego i ocz. polskiego sporo można zrozumieć
a informacje weryfikuje się cały czas, jak choćby tą którą podałem wczoraj:)
 
Do góry Bottom