Cytaty

ckl78

Well-Known Member
533
634
If conservatives really believed in individual liberty, as they endlessly claim — and if they used both halves of their brains — then they'd be libertarians. Instead, they sabotage themselves, and their cause, by constantly generating one spurious reason after another to deprive other people of their freedom.

Lester Neil Smith III
 
Ostatnia edycja:

kran

Well-Known Member
280
423
Nie można zabrać wolności aby ją chronić, nie można zniszczyć wolnego rynku, aby go uratować, i nie można utrzymać wolności słowa poprzez uciszanie tych, z którymi się nie zgadzamy. Odebrać prawa aby je bronić lub zwiększyć wydatki aby wyjść z długów, przeciwstawia się temu zdrowy rozsądek.


Tylko ci, którzy boją się prawdy starają się wyciszyć debaty, zastraszać tych, z którymi się nie zgadzają lub oczerniają swoich ideologicznych odpowiedników. Ci, którzy wiedzą, że mają rację, nie mają powodu, by zdusić debatę, ponieważ zdają sobie sprawę, że wszystkie argumenty przeciwne zostaną ostatecznie pokonane przez fakty.

Moim zdaniem, prawo do posiadania broni jest w konstytucji z trzech głównych powodów: samoobrony, ochrony społeczności i ochrony od tyranii.

Po pewnym czasie, broń i amunicja w końcu staną się tak kosztowne i czasochłonne w zakupie, utrzymaniu i ubezpieczeniu, że zakaz nie będzie już konieczny. A to jest to o co tak naprawdę chodzi: kontrola. Nie broni, ale nas.

Ludzie powinni być wolni, ludzie powinni być nieskrępowani regulacjami w jak największym stopniu, rząd zawsze się korumpuje, a prawda uczyni was wolnymi.

Glenn Beck
 

ckl78

Well-Known Member
533
634
Błądzić jest rzeczą ludzką, kłamać demokratyczną.

Polityk demokratyczny zawsze się sprzedaje. Bogatym za gotówkę. Biednym na raty.

Nicolás Gómez Dávila
 
Do góry Bottom