Co zrobiłeś dla libnetu?

osman

Well-Known Member
380
2 300
Co zrobiłeś dobrego dla libnetu i libertarianizmu? ja nic dopiero się rozglądam, jak będę mógł to pojade w przyszla sobote do krakowa na to walne co Hanki o nim pisze. może Krzyś i Gazda dużo zrobili bo już kilka lat działają nie wiem i teraz widzę że SL Hanki dużo działa to trzeba go pochwalić, ale i własciciel forum też bo to zorganizował i ludzie mogą się spotkać i pogadać.
nie ma co się wstydzić pochwalić się jak dobre rzeczy się robi.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Wpłaciłem kilka groszy i napisałem mnóstwo kompletnie z dupy postów. Jakieś LOL-e, zwierzęta, inne gówno. Żenujący wkład.

W tym jebanym, pierdolonym kraiku bez Słońca nic się nie chce, bo piździ, ciągle piździ, napierdala zimnem od białego rana ...
Jak tu w ogóle można przeprowadzić Dzień Sznura?
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Sukcesy
  • Napisałem ponad 4000 postów. Bez postów forum by nie istniało.
  • Przekazałem dwukrotnie darowiznę na libnet.
  • Wiele razy spotkałem się z użytkownikami forum - w Poznaniu, Łodzi, Bernardyce, Warszawie, Katowicach.
  • Staram się rozwijać i być coraz lepszym człowiekiem. Nie chować urazy. Nie przynosić libnetowi wstydu.
Porażki
  • Nie uczyniłem żadnej kobiety libertarianką.
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
O

osman

Well-Known Member
380
2 300
Gazdy nie ma ponad 3 mies. bo jak zobaczylem jego profil to pisze:
GAZDA był ostatnio widziany:
18 Listopad 2016
 
OP
OP
O

osman

Well-Known Member
380
2 300
Jak siebie nie chcecie to innych pochwalcie ale mi się podoba co aluzci napisal bo powaznie podszedł do tematu i duży plus dla niego i trzech chłopaków też brawa dla nich!
ja widzę że jaranek , gazda, szeryf, krzyś duzo muzy dobrej dali dla libnetu, heh, szeryf też dobrą wódeczke zapodał dla libneu, heh
gazda to też ciekawe koszulki nosi dla libnetu widziałem zdjecie tych jego koszulek. fatbantha dużo ciekawych tekstów tu wrzuca i chce się czytać, kompowiec i ten plt to wszystko chyba o komach wiedzą i to też piszą dla libnetu . : tolep i ciek organizują spotkania też dla libnetu, wszystko dla libnetu!
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
O

osman

Well-Known Member
380
2 300
To nie ważne czy czy ja tesknie tylko zobacz ile gazda jest lat na libnecie ile napisał postów ile ciekawych dyskusji jego można przeczytać
to nie jest zwykły przeciętniak to mądry facet i trzeba to docenić.
 
OP
OP
O

osman

Well-Known Member
380
2 300
Wszystko jest dla ludzi czaty też ale ja nie lubię pyskatych bab na męskich czatach a takie już widziałem co się pchają na siłę jak faceci gadają o swoich sprawach.
Staszek to jest to dobre dla libnetu co zrobiłeś że nie wchodzisz na czat??/ heh, ale ty też masz zasługi dla libnetu bo dużo piszesz to ważne jest dla forum.
 
U

ultimate

Guest
Nie wchodzę na Discord.
:D


280992_internetowe-kompendium-wiedzy.jpg
 
Do góry Bottom