Co dalej z hostingiem?

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Z końcem września kończy się nam dwuletni kontrakt hostingowy z Dreamhostem. Mogę go, oczywiście, przedłużyć i zapomnieć o sprawie na kolejne dwa lata, albo skorzystać z okazji i przenieść serwisy na inny hosting (chodzi o Site5).

Oczywiście to głównie problem dla mnie, bo to ja musiałbym dokonać migracji, ale rozumiem też, że użytkownicy mogliby nie być zadowoleni z ewentualnych przerw w działaniu libertarianizm.net i libertarianizm.pl.

Rzućcie jakieś opinie... albo dajcie głos w ankiecie.
 

qatryk

Member
179
2
mam pytanko takie trochę obok tego tematu - w końcu na jakim hostingu teraz śmigamy? Ewentualnie inaczej pytając - gdzie sie przenieść? Chcę zmigrować liberalis raz zagramanice, dwa w miejsce gdzie nie będzie mi sie wykrzaczało że za duży ruch i do bazy za dużo zapytań w ciągu godziny? Cos ktos poleci?
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
jak dla mnie wszystko dziala jak trzeba

ad. qatryk
jesli juz to poza ue i usa [ bezieczenstwo i swoboda wypowiedzi ]
 

qatryk

Member
179
2
cyberius nie sadedze abym publikował na liberalis na tyle zakazane treci aby ktokolwiek poza polandem sie na szybko przypierdolił. chodzi o to zebym mial mozliwosc zabrania backupu jakby co i w miare zagwarantowane ze jak sie nais faszysci przypierza coby inni faszysci mieli jeszcze gorsze procedury dogadywania sie z innymi faszystami.
w sensie mysle ze us nie jest takie zle w moim wypadku tym bardziej ze nie kumaja po jakiemu jest pisane a oni przede wszystkim dbaja o swoje owce coby im ich nie indoktrynowac... ale w sumie nie znam sie dlatwgo sie pytam? nie wiem czy zaufac bardziej firmie krzak u arabów czy jednak nie lepiej jakiemyś w miare taniemu provajderowi w us? tu podprogowy przekaz ze tak czy inaczej bardziej sie obawiam ze mnie jakis "murzyn" wydmucha na kase anizeli ktosiek z "cywilizowanego" świata...
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Ostatnia, prawie dwudniowa awaria pokazuje jednak, że musimy się, prędzej czy później, rozstać z Dreamhostem. Aktualny serwer load wynosi 1293, więc jest to powód to poważnego niepokoju o stan tego serwera.

Nie mogę się tym zająć teraz, ale gdzieś w okolicach maja postaram się przygotować alternatywny hosting i przenieść wszystko na nowy.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Co ze starym forum? Ktoś z naszych skasował?
Nie, ustaliłem problem. Oni używają wtyczki Bad Behavior, która rozpoznała mój komputer jako ten bad.... Pewnie dlatego, że ta strona jest na liście stron odświeżanych automatycznie celem wyszukania zmian :(
 
Do góry Bottom