Cejrowski: trzeba rozwalić ten system

D

Deleted member 427

Guest
Chcemy zrobić rewolucję. Nie chcemy reformować gównianego systemu, jak nie chcieliśmy reformować komunizmu. Bez sensu jest wprowadzanie reform do złego systemu. To jakby reformować diabła. Z nim się jednak nie rozmawia i nie dyskutuje. W teologii jest powiedziane, że trzeba się modlić egzorcyzmem i prosić Siły Niebieskie o oddalenie złego. A nie wdawać się w jakieś dyskusje. Z tym systemem też nie dyskutujemy, czekamy, żeby go obalić, albo na moment, w którym sam się rozsypie. Na szczęście Unia Europejska rozpada się ekonomicznie. Zresztą robi to w identyczny sposób, jak Związek Sowiecki. Staje się biurokratycznym molochem niewydolnym finansowo. Czekamy więc na odpowiedni moment, by wejść w tę szczelinę z naszą wolnością i odtwarzać Rzeczypospolitą na kolejnych gruzach. Zaostrzenie sytuacji byłoby dobre, chyba że przyjdzie z zewnątrz.

http://www.stefczyk.info/publicystyka/o ... -rewolucje
 

Tohu-Wabohu

New Member
63
2
kawador napisał:
Chcemy zrobić rewolucję.


Cejro, kolejna attention whore. Juz go widze na barykadach. Jak tylko zrobi sie nieprzyjemnie spierdoli do Paragwaju czy gdzie tam ma obywatelstwo.
Czy jako metode walki proponuje intronizacje Jezusa na krola Polski??
To juz wole to;

http://hansklos.blogspot.com/2011/10/ob ... zeciw.html

tacy szczekacze jak Cejro zawsze sa ostatni w szeregu jak przyjdzie do czynow. Chcemy zrobic rewolucje... Kurwa, on i jego stara chyba.
 
M

Matrix

Guest
Po zamieszkiwaniu dzikich terenów i krajów gdzie nie działa administracja państwowa, nie ma żadnych regulacji, dla niego Polska to rzeczywiście kraj gdzie jednodstka nie może wielu rzeczy, trudno mu się dziwić, że tak reaguje.
 
M

Matrix

Guest
No nie było jeszcze precedensu, aby ktos taki robił rewolucję, choć sam Jezus miał zadatki, cóż Sanhedryn podjął odpowiednie kroki...i zakonczył sie sen o zmianie systemu.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 247
Nie wiem gdzie to dać bo cejro nie ma jednego tematu, więc dam tu
jak się komuś nie podoba to chuj w dupę

Ból dupy frondy
http://www.fronda.pl/a/skandaliczne-slowa-cejrowskiego-krytykuje-program-500-plus,76683.html
Wojciech Cejrowski krytykuje program "500 plus". Robi to tak, jak ludzie z Czerskiej. " Uczą się teraz siedzieć w domu. Im się teraz odechciało pracować".

Cejrowski w Radiu Koszalin mówił: - 500+ doprowadzi gospodarkę w drugą stronę niż chce PiS. Rozdawanie po 500 zł powoduje, że coraz mniej osób pracuje".

I dalej: - Proszę się przejechać po lasach, w zeszłym roku w moich lasach widziałem 20-30 zbieraczy jagód. Słoik jagód to 10 złotych. Zbieracz jest w stanie zebrać do trzech słoików dziennie. Daje to ok. 500 zł miesięcznie. Wszystkie osoby, które zasłużyły sobie na jedno 500 zł, a wcześniej zbierały jagody, w tej chwili bez zmiany swojego standardu życia przestają zbierać jagody. Jak dostał 500, to jemu już się odechciało. W tej chwili stoi dwóch albo trzech, a było ich dwudziestu - mówi Cejrowski. - Oni teraz uczą się siedzieć w domu, a nie pracować. Im się odechciało pracować. Miałem facetów do wycinania trzciny. W tym roku ich nie mam i oni mi uczciwie powiedzieli: "panie, ja mam trójkę dzieci, to ja mam 1000 złotych miesięcznie. Mam reumatyzm, nie będę przychodził do pana" - dodał dziennikarz.

Stwierdził także, że program "500 plus" może zachęcać do brania kredytów. - W hipermarketach pojawiają się kuszące oferty za 500 zł. Nagle wysyp telewizorów, które kosztują 500 zł, wysyp pralek, które kosztują 500 zł. To jest zachęta, żeby to nie poszło na dzieci, ale tego typu przedmioty. Wysyp ofert kredytowych: "kup sobie samochód, twoja rata wyniesie 500 zł". To jest tak kuszące, że cała masa ludzi pójdzie w tym kierunku i się zadłuży.

Trzeba przyznać, że żal czytać takich wypocin Cejrowskiego. Lepiej dla niego i dla nas by w ogóle nie zabierał głosu w sprawach polskich. Niech opowiada nam o swoich wyprawach do dżungli.

 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Myślę, że Cejro byłby libem, gdyby rodzice nie skrzywdzili go przelewając weń katolstwo. On ich uświęca, co uniemożliwia jakąkolwiek krytykę. Koniec końców mamy przedziwny koktajl skrajnego autorytaryzmu z wolnościowym spojrzeniem, co niemiłosiernie kurwi logikę. To samo tyczy się innych państwowców, jak choćby Michalkiewicz. Różnica zawiera się jedynie w stopniu pajacowania. Michalkiewicz nie pajacuje.

ps: A z innej beczki: jakim cudem dostał fuchę w Trójce, w publicznej TV i w TVN-e?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
jakim cudem dostał fuchę w Trójce, w publicznej TV i w TVN-e?
W środowisku dziennikarskim jest procentowo największa liczba agentów. Z tego powodu ja Cejrowskiemu z zasady nie wierzę, podobnie jak Mariuszowi Maxowi Kolonko.

Ja co do Cejrowskiego mam swoją teorię spiskową.
Kiedyś dziad nabijał karmę Bolkowi, za co musiał jakoś zostać wynagrodzony przez razwiedkę. Potem twierdził że nie wolno Bolka atakować zagranicą, bo tam Bolek jest osobą znaną i reprezentuje Polskę. A dziś jeździ po świecie i robi przewodniki turystyczne, tylko nie wiemy jaka ich część (pewnie jest też niejawna część) jest przeznaczona dla rodzimego wywiadu, by agenci mieli lepszą orientację w nowym terenie.
 
Ostatnia edycja:
A

Antoni Wiech

Guest
ps: A z innej beczki: jakim cudem dostał fuchę w Trójce, w publicznej TV i w TVN-e?

Też mnie to zastanawiało, mimo to nie pierdoli się w werbalnym tańcu:

"Kiedy moi ludzie zarzucają mi, że idę do "wrażego" TVN-u, odpowiadam, że wybór mamy dziś trochę taki jak za komuny. TVP to komuniści. TVN to TW, tajni współpracownicy komunistów, kapusie, donosiciele. A Polsat to tajne służby, goście o 17 paszportach i 18 nazwiskach "

http://wiadomosci.dziennik.pl/media...ajni-wspolpracownicy-kapusie-donosiciele.html
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
I mimo to z powodzeniem emitują jego programy.
Coś tu nie halo. Wyobrażam sobie, że Braun i Michalkiewicz nie mieliby szans. Rozumiem oczywiście, że Cejro nadaje programy krajoznawcze albo (nadawał) z muzyką calipso (vide Trójka), ale mimo wszystko pytanie pozostaje otwarte ...

Lubię i cenię tego kolesia, ale w żadnym razie nie byłbym w stanie iść w zakład, czy nie jest czasem kanałem niezadowolenia, tak jak niegdyś Trójka kanalizowała frustrację młodego pokolenia za czasów świetności Niedźwiedzkiego, aby potem zastąpić go bardziej skutecznym Owsiakiem. Ten zaś odrobił ubeckie zadania na 6 z plusem.
 

deith

Active Member
230
169
Poważnie nikt nie pomyślał, że może jego programy podróżnicze są po prostu świetne a on sam ma pokaźną rzeszę bardzo oddanych fanów? Braun i Michalkiewicz to twardogłowi prawacy z zerową charyzmą w porównaniu do Cejrowskiego.

Wojtka da się lubić pomimo jego katoszaleństwa a to jest naprawdę duże osiągnięcie.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Braun i Michalkiewicz mają charyzmę. Z resztą się zgadzam. Cejrowski po prostu jest dobry w tym co robi i dlatego ma programy.

Bez wątpienia. Lista nagród jakie WC dostał na świecie i liczba sprzedawanych książek mówi sama za siebie.

A dodatkowo, wejście do show-businessu na pewno ułatwił mu ojciec, który był jego menedżerem przez pierwszą dekadę. Był to facet może mało znany publicznie, ale z doświadczeniem i szerokimi stosunkami w branży.

Na przykład Zloty Ciemnogrodu (w drugiej połowie lat 90) organizował stary Cejrowski - pamiętam bo byłem na jednym :)
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Bo ciekawie gada i dobrze się go ogląda, choć wiem że spiskologa takie wytłumaczenie może nie zadowolić.
Co do Michalkiewicza mainstreamu zwyczajnie nie interesują Żydzi i razwiedka.
Ha! No patrz, kurde! Normalnie żem się mało nie wywrócił w obliczu tak oczywistej i przez to genialnej odpowiedzi. Głupi ja!
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Sorry żartowałem, tak naprawdę to jest potrójnym agentem i dlatego jest w trzech różnych mediach.
 
Do góry Bottom