Cejrowski totalniakiem - wyszło szydło z worka

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 849


"Śmierdziało skunksem, co przyjąłem z zaskoczeniem, z niedowierzaniem, a potem ktoś mi wytłumaczył że tak pachnie marihuana, która w Kolorado jest niestety legalna."
 

Racibor

Well-Known Member
408
2 159
Cejrowski na prezydenta popiera... Kukiza, bo JOW.

Podzielam tę Jego obsesję - cała reszta ważnych spraw do załatwienia jest drugorzędna w stosunku do JOW.

 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
CEeVE0MXIAAbecq.png


Tak że ten.
 

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 849
"Korwin? Też jestem libertarianinem"

xD
Dlatego pamiętajcie - unikajcie przedstawiania się jako libertarianie, przedstawiajcie się jako akapy/minarchiści. Jestem pewien, że już w tej chwili jest więcej osób myślących, że libertarianizm znaczy popieranie Korwina, niż tych, którzy znają jego prawdziwą definicję, a przez takich debili/wyrachowanych cweli jak Cejrowski będzie coraz gorzej.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
A mnie to tam nie przeszkadza. Lepiej utożsamiać libertarianizm z Korwinem niż z Millerem czy Palikotem. A ma to dużo plusów. Jakich? Otóż Korwin ma siłę przebicia. Młodzi mogą wreszcie usłyszeć o czymś takim jak "libertarianizm" i zwyczajnie zacząć szukać o tym informacji. Bo od kogo innego? Od nieudolnej PL? Mnie to tam nie przeszkadza. Byle częściej cytował klasyków.
Najwyżej zamiast "libertarianin" to częściej używać określenia "anarchokapitalista" albo "skrajny liberał nawołujący do zlikwidowania liberałów gospodarczych pokroju Korwina" i tyle. Przy tym drugim można zyskać zainteresowanie u uciekinierów od Korwina z powodu strzelania do górników czy postulatu likwidacji niepełnosprawnych.
Najważniejsze to wpoić młodym dwie rzeczy i niekoniecznie (od razu) męczyć główki o całkowitej likwidacji państwa. Trzeba na początku wpoić dwie rzeczy - krytycyzm i sceptycyzm wobec państwa (samodzielne myślenie) i liberalizm gospodarczy (wolnorynkowość) jako coś najbardziej moralnego oraz najbardziej efektywnego. Od krytycyzmu i sceptycyzmu wobec państwa dosyć łatwo przejść do całkowitej negacji istnienia takiego tworu.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Hehe, rozjebało mnie to:

http://www.sklepkolonialny.com/
Znajdą tu Państwo produkty, które powstają w duchu prawdziwej przygody, pasji, entuzjazmu i miłości do podróżowania.

No ba! Cóż to za bezproduktywne podróżowanie, z którego nie wynika żaden kolonializm? Kiedyś, gdy Europejczycy wyjeżdżali na wakacje, wracali z nich z pełnymi rękoma - dziś wracają spłukani. To się nazywa regres cywilizacji. :)
 

mleko

Obiektywistyczny transhumanista
44
262
Dlatego pamiętajcie - unikajcie przedstawiania się jako libertarianie, przedstawiajcie się jako akapy/minarchiści. Jestem pewien, że już w tej chwili jest więcej osób myślących, że libertarianizm znaczy popieranie Korwina, niż tych, którzy znają jego prawdziwą definicję, a przez takich debili/wyrachowanych cweli jak Cejrowski będzie coraz gorzej.
To się nazywa propaganda. Ale masz rację - anarchokapitalizmu JKM-owi już nie przypiszą.
 

adkorzen

Well-Known Member
190
354
Hehe, rozjebało mnie to:

http://www.sklepkolonialny.com/
Znajdą tu Państwo produkty, które powstają w duchu prawdziwej przygody, pasji, entuzjazmu i miłości do podróżowania.

No ba! Cóż to za bezproduktywne podróżowanie, z którego nie wynika żaden kolonializm? Kiedyś, gdy Europejczycy wyjeżdżali na wakacje, wracali z nich z pełnymi rękoma - dziś wracają spłukani. To się nazywa regres cywilizacji. :)

Odwiedź tę stronę w niedzielę to zobaczysz, że sklep jest "nieczynny" z racji zarządzenia Pana Boga :)
 
D

Deleted member 4683

Guest
Cejro o zasiłkach i 500+

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/cejrowski-bardzo-pogardliwie-o-programie-500_863817.html

"Kiedy pobierasz zasiłek, nie będziesz się buntował przeciwko władzy- nie ugryziesz ręki, która cię karmi. Chcesz więcej i więcej, liżesz więc tę rękę, byle tylko dawała, łasisz się do tej nogi (...) Kiedy więc biały wymyśla głupie programy pomocowe "500+", czarny pobiera zasiłek, ale jednocześnie krytykuje białasów, że powinno być więcej, a nie tylko 500."
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
Odswiezam temat bo Cejrowski ostatnio znowu zaczal udawac anty~PiSowskiego wolnosciowca.

Tutaj jego "arcy madre" przemyslenia na temat imigracji:

https://nczas.com/2018/11/01/cejrow...pio-zrobila-ze-otworzyla-swoja-granice-video/

Nie ma to jak sprowadzac na pare miesiecy przegrywow, ktorzy maja 6 miesieczne horyzonty czasowe. Super kurwa pomysl. Przyjechali by ino nic nie rozumiejace po polsku tluki aby ino zarobic na wodke, wyruchac polskie dziolchy, cos zajebac i spadac do siebie. Rewelka.

Gdyby chociaz Wojtek byl mieszkajacym caly czas w Polsce "blokowym" patriota to przynajmniej moglbym takie brednie z jego ust starac sie zrozumiec. Ale on sam ma obce obywatelstwo i mieszka sobie latami w USA i cieszy sie, ze nie musi w Polsce bidowac. Czyli HIPOKRYTA pelna geba.
 
Do góry Bottom