Były policjant i snajper walczy ze zgniłym systemem - "...wraz z potomstwem"

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
U nas za takie napisy byłaby afera i zamykaliby ich za utrudnianie pracy i podważanie autorytetu policji.
 

Hitch

3 220
4 872
No nie gadajcie, że go dorwali. Mam nadzieję, że Dornera nie było w tej chatce, albo pozwolił spłonąć w niej jakiemuś gliniarzowi, co by spowolnić śledztwo poprzez identyfikację zwłok.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Przypadkowa. Uciekał. Ponoć spalone ciało tam jest. Gliny palą cygara, co sugeruje, że już chill.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Przypomina mi to sprawę Osamy - też za nic go nie skazano ale odjebany został. Czyli "demokratyczne państwo prawne urzeczywistniające zasady sprawiedliwości społecznej" działa na podstawie prawa, co oznacza, między innymi, że nie można nikogo więzić bez wyroku, że nie ma przestępstwa i kary bez ustawy itp. itd. wartości, które źródło swoje mają jeszcze w dorobku prawników z czasów starożytnego Rzymu ... chyba, że się to "demokratyczne państwo prawne urzeczywistniające zasady sprawiedliwości społecznej" wkurwi, to wtedy robi ono to co mu się podoba, w szczególności bezlitośnie swoich przeciwników odjebuje. Ot, taki urok "demokratycznego państwa prawnego urzeczywistniającego zasady sprawiedliwości społecznej" :)Pisałem już o tym tutaj:

https://libertarianizm.net/threads/staruch-wychodzi-z-aresztu.3970/#post-64036

Sprawiedliwości nikt nikomu nie obiecywał, obiecano sprawiedliwość społeczną, która od sprawiedliwości jakoś musi się różnić skoro postanowiono ją dookreślić przymiotnikiem :)
 
D

Deleted member 427

Guest
Czyli którą wersje przygotowujemy dla prasy? Spalili go żywcem, sam się spalił?
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Nie sądziłem, że policja może kierować się zasadą "shoot to kill", nawet podczas polowania na niebezpiecznego mordercę. Myślałem, że mają jakieś procedury - strzał ostrzegawczy, czy odpowiadanie ogniem na ogień, a przynajmniej na bezpośrednie zagrożenie. Ale nie - oni na sam widok samochodu, którym Dorner mógł się poruszać, zaczynają kanonadę. Przecież to już nie są działania policyjne.

Wszystkie zasady i procedury idą dla policji w kąt, jeżeli zginie policjant. Wtedy ta mafia dokonuje likwidacji 1) usuwając zagrożenie dla siebie 2) dając sygnał owcom, że z nią się nie zadziera, bo wtedy żadne prawo ciebie nie ochroni 3) mszcząc się za swój strach.


Przy okazji - Dorner jest bardzo podobny do LL Cool J

ae126172dbd2b9d3c9acd68107ed981b.JPG
 

Hitch

3 220
4 872
Wszystkie zasady i procedury idą dla policji w kąt, jeżeli zginie policjant.

Nawet jeśli nie zginie. Państwowa policja to jedna z najbardziej zakłamanych i hipokratycznych instytucji, niezależnie od miejsca występowania. Gdyby te tumany miały się trzymać zasad, które narzucają innym, musieliby się w pierwszej kolejności sami pozamykać w więzieniach.
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Mogło być tak, że zmasakrowali go wcześniej (może nawet go złapali, kogoś poniosły nerwy, dał się ponieść i zrobił z Dornera kawałek nierozpoznawalnego mięsa), a tę strzelaninę sfingowali i spalili zwłoki żeby nikt nie zobaczył do czego bydlęta w mundurach są zdolne (bo kto im teraz udowodni, że nie zginął w sposób jaki oni to przedstawiają?). Ale to tylko hipoteza...
 

Hitch

3 220
4 872
Mam nadzieję, że to był cichy wspólnik Dornera, a sam murzyn jeszcze wróci i zrobi odjebkę, o której pisał w manifeście.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
może sie znajdą jacyś fani co dokończą jego robote...
Właśnie ciekaw jestem czy będzie miał jakichś fanów. Wie ktoś jak ludzie w USA się o nim wypowiadają?Bo zabił 3 osoby, w tym 2 niewinne chyba. Może powody miał słuszne, ale PRowo nie wygląda to dobrze. Jeśli chciał narobić szumu, to mu się udało. Ale czy przez to się coś zmieni to nie wiem.
 

Hitch

3 220
4 872
Cztery osoby. Zastrzelił jeszcze szeryfa przed śmiercią. Normalnie bym płakał, ale szeryfowie w USA praktycznie już niczym nie różnią się od etatystycznej policji. Pozostała tylko tradycja dobrowolnego wyboru, choć i ta jest dzisiaj polityczną szopką.
 
Do góry Bottom