Blogerzy przeciwko cenzurze

sierp

to ja :-)
577
305
Zapraszam wszystkich, którzy prowadzą blogi do przyłączenia się do akcji (w tym również rozpropagowania jej wśród znajomych): http://blogerzystopcenzurze.wordpress.com/
Chodzi o zebranie jak największej liczby podpisów blogerów pod listem-protestem przeciwko:
- blokowaniu stron internetowych
- odpowiedzialności dostawców e-usług (np. właścicieli serwerów, for, portali, blogów) za treści zamieszczane ich usługobiorców-użytkowników - ograniczaniu dostępu do informacji publicznej.
Akcji patronuje Stowarzyszenie Blogmedia24.pl, projekt listu jest mojego autorstwa.
Chodzi o to, żeby wzmóc nacisk w tych kwestiach - niby prowadzone są różne debaty z "internautami" i organizacjami społecznymi, ale sprawa nadal jest otwarta.
 

Harry Angel

New Member
62
1
Sierp, ale czy Blogerzy mogą być Anonimowi, i prowadzić strony na serwerach Zagranicznych, i na przykład w niepolskim języku, łamiąc przy tym Obowiązujące Prawo, czy też Wprost Do Tego Nakłaniając?

myślę że gdyby tacy ludzie jak ja z moją dotychczasową działalnością zgłaszali się z takimi propozycjami, służyliby za przykład dlaczego Poprawni Politycznie Systemowcy chcą Strony Ocenzurować :). zresztą proponowałbym sprecyzowanie słowa Bloger, bo to jest słowo chyba nieprecyzyjne. teoretycznie Bloger to ktoś kto pisze sobie jakieś pamiętniki i wyznania osobiste w internecie. czy Anonimowa Strona WWW - Wortal, Zin, Portal to Blog?
 
Do góry Bottom