Blog KelThuza

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
D

Deleted member 427

Guest
http://kelthuz.blogspot.com/

Niedawno trafiłem na trop kolesia, wcześniej czytałem ze dwa jego teksty na liberalis.pl, ale nie skojarzyłem autora. Jakby zobaczył go jakiś różowy lewak, to by krzyknął "faszysta" i spierdolił do mamusi :) Czy KelThuz udzielał się kiedykolwiek na tym forum? Utrzymujecie z nim jakiś kontakt, znacie się? No i ta jego "Pieśń Sznura" - dzisiaj usłyszałem ją po raz pierwszy, bardzo fajna, chwilami wręcz miód na moje serce. Jak czytam i słucham KelThuza, to widzę:

a1j09u.jpg


Młot na etatystyczno-socjalistyczne ścierwa ;)
 

Avx

Active Member
831
186
RE: Blog Kel Thuza

No jasne, że znam KelThuza, chociaż niestety tylko z neta. Czasem pisze na Frizonie.

Niestety, strasznie kocha Korwina. :D Ale poza tym jest spoko.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
RE: Blog Kel Thuza

Ja też ma słabość do Korwina :) Nie nazwałbym tego miłością ani nabożnym uwielbieniem, ale szczerą sympatią, wypływającą prosto z serca (bo raczej na pewno nie z rozumu :))

A w ostatnim vide blogu Kel Thuz gada o Korwinie: http://vimeo.com/20242811
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Ciekawe. Korwin słynie z tego że nie lubi artystów -co i powtarzał wiele razy.
Co do Thuza: Wielu muzyków ma jakieś preferencje polityczne, on akurat lubi Korwina i UPR. Nic w tym szczególnego nie widzę.

Trochę nacjonalizuje - minusik:-/ Ma poglądy wolnorynkowe plusik:)
 
A

Antoni Wiech

Guest
Dla mnie to nawiedzony debil nieumiejący racjonalnie dyskutować. Nie zgadzasz się, to wg niego jesteś lewakiem i masz umrzeć, albo co najmniej wypierdalać.

Jego muza rani mi uszy. Jeszcze instrumentalnie jest to znośne, ale wyjący wokal to jakaś miazga.

On nie tylko kocha Korwina, ale również Pinocheta. I to wszystko nazywa libertarianizmem.

Wg mnie szkodzi tym ruchowi.

Generalnie niech spierdala.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Antoni Wiech napisał:
Dla mnie to nawiedzony debil

Artysta Panie. Artysta.
Człowiek renesansu :)
Ja go lubię. Choć nie podoba mi się jak reklamuje książkę pewnego filuta, którego większość z nas nie cierpi i którego niektórzy uważają za kolaboranta.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Zgadzam się z nim w kwestii eksterminacji pewnych osobników i wrzucania różnych Kwaśniewskich do Bałtyku :) .

Za to teksty w stylu "teraz Korwin będzie czczony" są raczej śmieszne według mnie :p .
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Piter1489 napisał:
Za to teksty w stylu "teraz Korwin będzie czczony" są raczej śmieszne według mnie :p

Mnie też to śmieszy. Ale czasem tak trzeba. To młot na czarownice jasistów.
 

crack

Active Member
784
110
Antoni Wiech napisał:
Dla mnie to nawiedzony debil nieumiejący racjonalnie dyskutować. Nie zgadzasz się, to wg niego jesteś lewakiem i masz umrzeć, albo co najmniej wypierdalać.

Jego muza rani mi uszy. Jeszcze instrumentalnie jest to znośne, ale wyjący wokal to jakaś miazga.

On nie tylko kocha Korwina, ale również Pinocheta. I to wszystko nazywa libertarianizmem.

Wg mnie szkodzi tym ruchowi.

Generalnie niech spierdala.

Zgadzam się. Nawiedzony debil z rozdwojeniem jaźni. Miesza libertarianizm z jakimiś swoimi nacjonalistyczno-konserwatywnymi odchyleniami. Naczytał się opowieści o rycerzach i naoglądał filmów wojennych, chyba jakby wcielić jego ideę w życie to 90% ludzi w tym kraju zostałoby zaoranych czołgami.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Gadajcie, co chcecie - KelThuz rządzi :) Czytam jego bloga i słucham muzy (niektóre kawałki z dupy, inne znowu świetne, mega nierówny artysta :)) i oświadczam, że stanę z nim do walki z etatystyczno-komuszym pomiotem. Ja również wykuwam miecz zemsty!

426-braveheart--125664909309859000.jpg


;)
 

Rozpylacz

New Member
73
0
Nie kocha Korwina. To za dużo powiedziane. Bo prostu Korwin to jedyny znany polityk, którego poglądy można określić jako po części libertariańskie (choć konserwatywno-XIXwiecznych wtrętów w jego wypowiedziach jest masa, choćby przyzwolenie na zakaz handlu w niedziele). Więc nieco ironicznie go wychwala. Sam pisał, że to "intelektualny dowcip" czy jakoś tak.
 

crack

Active Member
784
110
A ta piosenka nazywa się "Dzień Sznura" a nie "Pieśń Sznura".
On śpiewa w jednej piosence, chyba w Operacji Bielik "konserwatystom połamie kości". To nie wiem, będzie swojemu guru Korwinowi kości łamał ? :)
Albo spiewa, ze narodowych socjalistow nalezy zajebać młotami, chyba szedł z Korwinem w marszu niepodległości z wieloma takimi osobnikami, ciekawe czy któregoś zajebał młotem ;)
 

Shemyazz

New Member
500
38
Z tego co mi znajoma powiedziała (przyjaźni się z KelThuzem), on to wszystko robi z dużym dystansem, tylko wychodzi bardzo poważnie. Niby taki z niego korwinista, a na kościół dość ostro najeżdża.

Najlepszy zespół w którym się on udzielał to jak dla mnie Spiritual Demise.

http://www.youtube.com/watch?v=wr7kF974rns

Edit: akurat ten kawałek jest taki sobie, ale nie mogę znaleźć nic innego na youtubie.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Antoni Wiech napisał:
debil nieumiejący racjonalnie dyskutować. Nie zgadzasz się, to wg niego jesteś lewakiem i masz umrzeć, albo co najmniej wypierdalać.

Fragment wywiadu z KelThuzem (ze mną jeszcze nikt nie zrobił wywiadu:))

pytanie: Wielu twierdzi że na forach prezentuje Pan zbyt obraźliwy ton dyskusji. Co Pan odpowie tym, którzy twierdzą, że rozmowa z Panem to strata czasu, a obrażanie świadczy o braku argumentów z Pana strony?

KelThuz: Nigdy nie obrażam pierwszy, zawsze usiłuję dyskutować merytorycznie. Jednak gdy widzę, iż mój oponent nie jest w stanie sformułować od biedy nawet jednego poprawnego logicznie zdania, i generalnie bełkocze - wówczas miażdżę go bezlitośnie.

http://frizona.pl/archive/index.php/t-2204.html

ps na Frizonie udziela się pod pseudonimem Howard Roark
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
crack napisał:
On śpiewa w jednej piosence, chyba w Operacji Bielik "konserwatystom połamie kości". To nie wiem, będzie swojemu guru Korwinowi kości łamał ?
On jest wolnorynkowym poganinem wyznającym szkołe "austryjacką"
Pamiętam jak na jednym z for razem z Gigą naśmiewali się z Danka
Albo spiewa, ze narodowych socjalistow nalezy zajebać młotami, chyba szedł z Korwinem w marszu niepodległości z wieloma takimi osobnikami, ciekawe czy któregoś zajebał młotem ;)
A czy w takim celu szedl? Wygrało mniejsze zło albo większe dobro i cieszył się. Gdybym musiał wybrać czy iść w marszu czy go blokować także wybrał bym to pierwsze:) Szowinistów od urodzenia nie cierpię:)


Shemyazz napisał:
Niby taki z niego korwinista, a na kościół dość ostro najeżdża.
W środowiskach około Korwinowskich [UPRach, byłych uprach, WIPach itd] są ateiści, protestanci, buddyści, poganie. Nie ma u nich wymogu bycia katolikiem.


Rozpylacz napisał:
Nie kocha Korwina. To za dużo powiedziane. Bo prostu Korwin to jedyny znany polityk, którego poglądy można określić jako po części libertariańskie

Właśnie tak. Dla wielu ludzi jest/ lub był.
 

crack

Active Member
784
110
Cyberius napisał:
On jest wolnorynkowym poganinem wyznającym szkołe "austryjacką"
Pamiętam jak na jednym z for razem z Gigą naśmiewali się z Danka

Wiem że jest wolnorynkowym poganinem, poganie są przeważnie prawicowi. Tylko spiewa ze konserwatystom połamie kości a z nimi trzyma, a nawet sam jest nim w duzej mierze, zbijam się. Śmieje się z Danka katolika a sam wyznaje jakieś zabobonne bzdury światowidowo-swarożycowe.


Cyberius napisał:
A czy w takim celu szedl? Wygrało mniejsze zło albo większe dobro i cieszył się. Gdybym musiał wybrać czy iść w marszu czy go blokować także wybrał bym to pierwsze:) Szowinistów od urodzenia nie cierpię:)

Marsz nie był przymusowy, myślę, że nie ma sensu brać udziału w czymś co libertarian nie dotyczy, ale z niego taki libertarianin jak z korwina minarchista. Jakby mi ktoś przystawił pistolet do głowy, że muszę wybrać, w którym marszu mam iść to miałbym problem z wyborem, to tak jakby wybierać między dżumą a cholerą, ale z dwojga złego zapewne wybrałbym lewaków, co prawda socjaliści prawie sami, ale z drugiej strony też pełno socjalistów.


Cyberius napisał:
W środowiskach około Korwinowskich [UPRach, byłych uprach, WIPach itd] są ateiści, protestanci, buddyści, poganie. Nie ma u nich wymogu bycia katolikiem.

Tja, ateiści ale koniecznie przeciwni aborcji, eutanazji i prywatnym malzenstwom homosiów.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
crack napisał:
Jakby mi ktoś przystawił pistolet do głowy, że muszę wybrać, w którym marszu mam iść to miałbym problem z wyborem

A ja wręcz przeciwnie - nawet bez pistoletu wybrałbym marsz "faszystów". Z kilku powodów - "faszystów" nikt nie lubi, a dzieci-tęczy kocha całe wykształcone społeczeństwo wielkomiejskie. To raz. Dwa: ja mam znajomego "faszystę" - handluje dragami, alkoholem i bronią i w razie czego zawsze mam u niego zniżkę na alko i gnata + dwa magazynki od ręki, a tęczowy lewak to mi co najwyżej da buzi w siusiaka i zapewnienie, że jesteśmy kurwa braćmi od urodzenia :) No i trzy: przemaszerowałbym się przez Wawe z KelThuzem - koleś wzbudza skrajne emocje, a ja lubię ludzi, którzy polaryzują :)
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
crack napisał:
Wiem że jest wolnorynkowym poganinem, poganie są przeważnie prawicowi. Tylko spiewa ze konserwatystom połamie kości a z nimi trzyma, a nawet sam jest nim w duzej mierze, zbijam się. Śmieje się z Danka katolika a sam wyznaje jakieś zabobonne bzdury światowidowo-swarożycowe.

Ktoś robił jakieś badania parę lat temu i wyszło na to że największą grupę wśród pogan polskich stanowią socjalni anarchiści, narodowcy lokują się dopiero dalej. Więc jednak są lewicowi poganie, po prostu większość z nich nie jest aktywna politycznie.
Nie wiem jaki jest jego poganizm -czy na poziomie kulturowym, filozoficznym czy może wierzy w jakiś kościół neopogański wzorowany na kościele rzymskim jakie teraz powstają. Kilka razy próbowałem go zagadać na forum ale ignorował mnie:) Patrz wpis A.Wiecha
nieumiejący racjonalnie dyskutować

Tja, ateiści ale koniecznie przeciwni aborcji, eutanazji i prywatnym malzenstwom homosiów.
A cóż ma jedno z drugim wspólnego. Niby dlaczego ateiści mieli by być z marszu przeciwni aborcji? Co ma współnego ateizm z propagowaniem homozwiązków i eutanazji. Przypomnę że zabiegom aborcji poddawały się w polsce w większści katoliczki mające katolickich mężów/partnerów

Ateista w jednym zdaniu to człowiek który zakłada że nie istnieje Bóg
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Nie ma co gadać o UPR - ta partia to parodia. Na Frizonie pisali, że wewnątrz niej powstały 4 frakcje. Myślałem, że jebnę na pysk jak to przeczytałem. Jeden z prezesów przedstawił jakiś pakiet naprawczy czy coś. Czaicie? Partia, która jeszcze nie była przy korycie i która za cel postawiła sobie naprawę Rzeczpospolitej, popsuła się i wymaga naprawy. Śmiech na sali.

A co do KelThuza i Korwina, to ten pierwszy wypowiedział się w temacie dość jasno - tak jasno, że nie muszę nawet tego komentować: http://vimeo.com/20242811
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom