Białoruska inwazja na Polskę za pomocą islamistów

Alu

Jedziem do Paragwaju!
4 491
9 036
Przecież to są zwyczajni ludzie, co dziwnego w tym, że mają wygodne buty i smartfona wybierając się w podróż przez pół kontynentu.
Taniego smartfona można kupić za 150 zł, w Polsce.
 
Ostatnia edycja:

ckl78

Well-Known Member
319
316
Migranci wracają z Mińska do Iraku. Pierwszy samolot wylądował w Irbilu.

Samolot linii Iraqi Airways wylądował w czwartek wieczorem na lotnisku w stolicy irackiego Kurdystanu - Irbilu. Na pokładzie znajdowało się 431 migrantów, którzy wcześniej utknęli na granicy Polski i Białorusi, i zadeklarowali chęć powrotu do kraju - poinformowała agencja AFP


"Musieliśmy jeść trawę i liście drzew, było zimno"

Większość pasażerów, która wysiadła w Irbilu z Boeinga 747, to mieszkańcy regionu. Pozostali mają wkrótce odlecieć do Bagdadu. Lot był bezpłatny, niektórzy pasażerowie zakrywali twarze, aby nie pojawiać się w transmitowanych na żywo nagraniach lokalnej telewizji. Wielu niosło swoje rzeczy osobiste w plecakach lub plastikowych torbach. - Wydałem ponad 4 tysiące dolarów, aby przybyć na Białoruś - ubolewał jeden z pasażerów. Nie chciał podać nazwiska.

- Sytuacja tam była bardzo trudna, musieliśmy jeść trawę i liście drzew, było zimno - powiedział AFP. Wyjaśnił, że "przemytnicy zmuszają migrantów do przekraczania granicy, domagają się zapłaty od 6000 do 7000 dolarów”, ale "trudno jest przedostać się tym, którzy mają rodziny".


Wszędzie dobrze - w domu najlepiej.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 534
23 863
Ja uważam to za ustawkę. Polińskie władze potrzebują pretekstów do kolejnych ograniczeń naszej wolności. W darknecie jest plotka, że mają zrobić kolejną ustawkę polegającą na "akcie sabotażu" w elektrowni atomowej w Ostrowcu. Ma to wywołać skażenie sporych terenów. Skażenie będzie minimalne i nieszkodliwe, ale ekipy łażące w białych kombinezonach i pobierające próbki gleby mają wywołać wrażenie w telewizjach.
 
Do góry Bottom