Bannet

Czy zbanować Ronbilla?

  • Tak!

    Votes: 25 53,2%
  • Nie!

    Votes: 9 19,1%
  • Wali mnie to!

    Votes: 13 27,7%

  • Total voters
    47
  • Poll closed .

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Słuchajcie, pewnie o tym nie wiecie, ale w tym roku wypada 2523 rocznica pojawienia się w starożytnej Grecji klasycznego ostracyzmu, który zgodnie z opisem:

Ostracyzm miał chronić przed wprowadzeniem tyranii, ale w praktyce dość często służył do rozgrywek politycznych i pozbywania się osób niewygodnych.

Dla uczczenia tej rocznicy, przypomnienia na czym w praktyce polega demokracja oraz dla komfortu użytkowników forum, no bo to jest forum libertarian, czyli wasze, a zatem jak najbardziej wskazane jest byście decydowali o jego zawartości i usuwaniu tego co niewygodne, a i emocjonująca rozgrywka polityczna co jakiś czas nikomu (prawie) nie zaszkodzi, dodałem ankietę odnośnie bezterminowego zbanowania użytkownika @Ronbill.

Ankieta będzie czynna przez 3 następne dni, jest anonimowa, zwycięża opcja wybrana przez większość spośród głosów na "Tak!" i "Nie!" :)
 
Ostatnia edycja:

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Za póżno i od złej strony. Albo usunąć wszystkich pokroju Ronbilla (jessod i tym podobni) albo nie ruszać.
 
D

Deleted member 4683

Guest
Zasadniczo opcja "spierdalaj" ma wyrażać właśnie brak zainteresowania głosowaniem ( innymi słowy "wali mnie to" ) więc obecnie można ją wywalić :)
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Za póżno i od złej strony. Albo usunąć wszystkich pokroju Ronbilla (jessod i tym podobni) albo nie ruszać.

Fałszywa alternatywa. Jeszcze jest wiele opcji pośrednich, np. wywalić Robilla, a zostawić innych. Wywalić jeszcze kogoś. Albo też nie.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Słuchajcie, pewnie o tym nie wiecie, ale w tym roku wypada 2523 rocznica pojawienia się w starożytnej Grecji klasycznego ostracyzmu, który zgodnie z opisem:

Ostracyzm miał chronić przed wprowadzeniem tyranii, ale w praktyce dość często służył do rozgrywek politycznych i pozbywania się osób niewygodnych.

Dla uczczenia tej rocznicy, przypomnienia na czym w praktyce polega demokracja oraz dla komfortu użytkowników forum, no bo to jest forum libertarian, czyli wasze, a zatem jak najbardziej wskazane jest byście decydowali o jego zawartości i usuwaniu tego co niewygodne, a i emocjonująca rozgrywka polityczna co jakiś czas nikomu (prawie) nie zaszkodzi, dodałem ankietę odnośnie bezterminowego zbanowania użytkownika @Ronbill.

Ankieta będzie czynna przez 3 następne dni, jest anonimowa, zwycięża opcja wybrana przez większość spośród głosów na "Tak!" i "Nie!" :)
Ciek wie, co znaczy obrona i restauracja Okcydentu. Oto wracamy do kolebki cywilizacji. Zaczyna się niewinnie od ostracyzmu a później się skończy na organizowaniu uczt na leżąco z filozoficznymi tematami i pederastyczne posuwanie chłopców a w wolnym czasie olimpiady.

Ach ta moda, co się kołem toczy. Nowe wraca. :D
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
troche to zabawne, pytac sie DEMOKRATYCZNIE (ktora podobno gardzicie) o wyrzucenie kogos z forum. Ale wy przynajmniej macie na plus ze sie do tego przyznajecie a nie wladca grajdolka nie ma jaj by robic to publicznie.. Ja zaglosowalem na nie, bo i tak jak ktos bardzo bedzie chcial potrollowac to skorzysta z proxy, ale oczywisice probowac mozna wykonywac publiczna egzekucje staromodnym blokowaniem ip. :) w ostatecznosci telefon 'dzien dobry panie bagieto, moglibyscie zalatwic nakaz sadowy zblizania sie do naszego koleczka masturbacyjnego. Przy okazji, jestescie skurwysynami. Dziekuje'

btw. co macie do jessoda i jemu podobnych? zrobili wam cos zlego? zasmiecaja serwer czy co?
 
OP
OP
R

Ronbill

Guest
Oczywiście jestem libertarianinem ale widze ze do bólu jesteście towarzystwem wzajemnej adoracji a taki jak ja albo Nowak ktory ma dużo do powiedzenia i ma swoje zdanie jest niewygodny i to nic dziwnego bo zawsze tak bylo i bedzie O wiele bardziej lubie czytać czytac krotkie logiczne teksty Nowaka niż nudne elaboraty Amela Te wasze dzisiejsze wpisy swiadczą o tym jak rozumiecie wolnosc słowa
he he he
 
OP
OP
R

Ronbill

Guest
Załóż sobie własne forum to będziesz mógł tam pisać co ci się podoba. Tutaj tosiabunio ustala zasady.
Rownie dobrze ty mozesz zalozyć sobie swoje własne forum i pisać brednie na nim i nie mów za innych bo o ile zauważylem tosiabunio potrafi formulować swoje wlasne opinie i nie potrzebuje kogoś ktto bedzie wychodzil przed szereg i przypominał o jego zasadach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Oczywiście jestem libertarianinem ale widze ze do bólu jesteście towarzystwem wzajemnej adoracji a taki jak ja albo Nowak ktory ma dużo do powiedzenia i ma swoje zdanie jest niewygodny i to nic dziwnego bo zawsze tak bylo i bedzie O wiele bardziej lubie czytać czytac krotkie logiczne teksty Nowaka niż nudne elaboraty Amela Te wasze dzisiejsze wpisy swiadczą o tym jak rozumiecie wolnosc słowa
he he he
drugs-are-bad-mkay-meme-591.jpg
 
Do góry Bottom