Antynato

Oreł

Well-Known Member
574
464
Mam nadzieję, że żandarmi rzeczywiście będą mieli okazję trochę postrzelać. Jak paru gownojedow dostanie kulkę, to może reszta zrozumie, jak debilną ideologią jest pacyfizm.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Oreł napisał:
Jak paru gownojedow dostanie kulkę, to może reszta zrozumie, jak debilną ideologią jest pacyfizm.
1. Ludzie mogą być przeciw NATO z różnych powodów, podobnie jak z różnych powodów są przeciw UE. Nie każdy to gównojad.

2. Ludzie mogą tam protestować przeciw polityce NATO a nie samemu NATO. Mnie nie podoba się okupacja Iraku i Afganistanu.

3. Pacyfizm może być różnie pojmowany. S.Colt też był pacyfistą i nazwał swój 6-strzałowy rewolwer Peacemaker. Zdecydowana większość libertarian to pacyfiści i zazwyczaj lubiący broń oraz nie mających nic przeciwko jej użyciu w obronie. Polska szlachta w większości i przez większość czasu była pacyfistycznie nastawiona. A to, że bezmózgi i obciągacze zbrukały słowo pacyfizm, nie oznacza, że należy używać ich pojęć.
 

rafi

New Member
43
1
Zwolennicy strzelania do ludzi i zamykania ich za wyrażanie poglądów się ujawnili. Prawdziwi libertarianie, k... No i oczywiście lepiej kogoś 'gównojadem' nazwać w necie niż w realu. Wiadomo, trudniej wtedy po ryju dostać.
 
OP
OP
margines

margines

wujek dobra rada
626
84
Przyznaję, że trochę jestem zaskoczony reakcją niektórych...
A ten Oreł? Gdzie się to cudo uległo.. To już nawet nie podejrzewam o kolibrinizm, raczej o głupotę.
 

DysKordian

New Member
252
4
margines napisał:
A ten Oreł? Gdzie się to cudo uległo.. To już nawet nie podejrzewam o kolibrinizm, raczej o głupotę.

A to nie są synonimy? ;) :D

@SzabloZębny, Oreł

Idźcie smrodzić na nczas.com
I nie zapomnijcie wieczorem pomodlić się do Korwina. Tylko w Wodzu zbawienie od socyalizmu (lol)!
 

kozak

Member
67
27
Spoko. Ja rozumiem, że ktoś może uważać, że NATO jest ok.
Ja rozumiem, że ktoś może nie zgadzać się z poglądami FA.
Rozumiem też, że komuś mogą odpowiadać sytuacje w których państwo arbitralnie wydaje pozwolenia lub zabrania pewnych manifestacji.
Rozumiem, że komuś może odpowiadać to, że państwo za wszelką cenę nie chce dopuścić pewnych opinii do głosu.
Rozumiem, że nie każdy podziela opinię, że każdemu wolno manifestować własne poglądy.
Rozumiem, że komuś może być obca zasada wygłoszona niegdyś przez Voltaire'a:
"Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddałbym życie, abyś miał prawo to powiedzieć."

Rozumiem to wszystko i lubię dyskutować z ludźmi o innych poglądach.

Ale wypowiedż użytkownika Oreł to zwykłe chamstwo.
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
wszyscy wiemy ze to idiota, jesteśmy w trakcie ustalania polityki oczyszczania forum ze zjebów, myśle że można go potraktować na równi z pedofilami czyli wypierdolić ...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
MRT napisał:
wszyscy wiemy ze to idiota, jesteśmy w trakcie ustalania polityki oczyszczania forum ze zjebów, myśle że można go potraktować na równi z pedofilami czyli wypierdolić ...
Sprzeciw.
Każda szanująca się Loża musi mieć swojego purpurata..
Każda szanująca się Platforma Obywatelska musi mieć swojego Palikota.
Każde szanujące się forum musi mieć swojego Orła.
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Jeżeli frajer myśli że na wolnościowym forum może pisać że chciałby żeby psy do kogogoś strzelały to jest w błędzie ...
 
Do góry Bottom