1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę Prywatności
 2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Anty-Lewiatan – promocja książki Radosława Wojtyszyna

Dyskusja w 'Inicjatywy wolnościowe' zaczęta przez Hanki, 27 Luty 2017.

 1. Hanki

  Hanki Secessionist

  Posty:
  648
  Otrzymane Polubienia:
  1 392
  [​IMG]

  Serdecznie zapraszam na rozmowę o książce doktora Radosława Wojtyszyna pt. „Anty-Lewiatan. Doktryna polityczna i prawna Murraya Newtona Rothbarda”, które poprowadzi doktor Paweł Nowakowski.

  Żyjąca legenda libertarianizmu, Walter Block, opowiedział niedawno humorystyczną anegdotę o swojej rozmowie z żoną. Pewnego razu żona Blocka, będąc zazdrosna o poczesne miejsce, jakie w jego życiu zajmuje postać Murraya Rothbarda, zapytała męża: Gdybyś z tonącej łodzi mógł uratować tylko jedną osobę, uratowałbyś mnie czy Rothbarda? – Rothbarda! – wypalił Block, czego potem – jak podsumował z uśmiechem – przyszło mu pożałować.
  A kogo Wy byście uratowali? W odpowiedzi na pytanie z pewnością pomoże Wam uczestnictwo w spotkaniu z dr. Radosławem Wojtyszynem, autorem najnowszego wydawnictwa Instytutu Misesa „Anty-Lewiatan. Doktryna polityczna i prawna Murraya Newtona Rothbarda”.
  Zapraszamy! Tak istotnych pytań nie wolno pozostawiać bez odpowiedzi!

  Spotkanie we czwartek 2 marca 2017 r. w sali 203 w budynku D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego o godzinie 18:00. Przewidujemy transmisję live albo na Facebooku, albo na YouTube.

  Wstęp wolny!

  Po spotkaniu będzie można nabyć zarówno książkę „Anty-Lewiatan”, jak i Przeciw Państwu: Biografia Murraya Rothbarda.

  dr Radosław Wojtyszyn – doktor nauk prawnych w zakresie prawa. Tytuł uzyskał w 2012 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Obecnie pracuje w Prokuraturze Okręgowej we Wrocławiu. Od 2004 r. stały współpracownik Instytutu Misesa. Autor kilkunastu publikacji naukowych i publicystycznych, poświęconych idei libertarianizmu oraz anarchokapitalizmu, a także teorii austriackiej szkoły ekonomii.

  Wydarzenie na Facebooku
   
  Finis and ultimate like this.
 2. Hanki

  Hanki Secessionist

  Posty:
  648
  Otrzymane Polubienia:
  1 392
  Zapis video dla nieobecnych:

   
  Mad.lock likes this.
 3. Hanki

  Hanki Secessionist

  Posty:
  648
  Otrzymane Polubienia:
  1 392
 4. Hanki

  Hanki Secessionist

  Posty:
  648
  Otrzymane Polubienia:
  1 392
   
  lernakow likes this.

Udostępnij Tą Stronę